ژوئن صوت قرارداد تمدید شد برای $629,400. چگونه می توانید اتباع انجام این کار ؟

چگونه ممکن است ؟

چون صوت کمتر از سه سال از زمان سرویس لیگ اتباع قادر به تعیین حقوق و دستمزد خود را برای یک سال دیگر. او ساخته شده $578,300 در سال 2019 پس از یک standout rookie فصل است. اتباع ضربه او را تا $51,100 و صوت را نمایندگی رهبری عامل اسکات بوراس با آن موافق نیست و در نتیجه ، دلیل این که این اتباع به حال به “تمدید” قرارداد خود را به جای دو طرف موافقت با نظر و اعمال قدرت خود را به چوب با اصلی ارائه دهد.

حقوق مطابقت ندارد صوت بهره وری. هر کس می تواند در آن به توافق برسند. او در پایان فصل گذشته با .949 بر-پایه-به علاوه ضربه زنی در صد. او 21 در مسابقات جهانی و کمک به اتباع به عنوان با سه خانه اجرا می شود, هفت RBI, پنج, پیاده روی و یک .333 طور متوسط پنبه حلاجی شده در برابر هوستون آستروس. او در حال حاضر یک سوپراستار.

اما بیس بال می دهد تمام اهرم به تیم قبل از یک بازیکن است واجد شرایط برای داوری. و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد منصفانه به تمسخر اتباع lowballing صوت فعلی نیروی کار و ساختار آن را قادر می سازد. فقط در بهار گذشته دو بالا مشخصات بازیکنان در موقعیت های مشابه. رونالد Acuña جونیور بود قرارداد خود را تمدید کرد در $560,000 قبل از او امضا هشت سال 100 میلیون دلار فرمت با آتلانتا بریوز. الکس Bregman بود قرارداد خود را تمدید کرد در $640,500 قبل از او امضا شش سال 100 میلیون دلار فرمت با Houston Astros.

Acuña برنده لیگ ملی Rookie از سال 2018 پیش از صوت قبل از درخواست تجدید او را برای پول کمتر از صوت به توافق با اتباع. این تنها یک مثال از اینکه چگونه این فرایند از تیم های تصمیم گیری ارزش یک بازیکن منجر به عجیب و غریب اختلاف و اختلافات.

استدلال در صوت را به نفع مرکز کریس برایانت کارلوس کوریا, Louie بتی و اندرو Benintendi. تمام چهار بازیکن ساخته شده بیش از صوت در فصل قبل از آنها بودند داوری واجد شرایط است که صوت باید در زمستان آینده به عنوان یک “سوپر-2” بازیکن. برایانت و توله شیکاگو توافق به $1,050,000 حقوق و دستمزد. کوریا بود قرارداد خود را تمدید توسط Houston Astros برای $1 میلیون نفر است. بتی بود قرارداد خود را تمدید توسط Boston Red Sox برای $950,000 در حالی که این باشگاه موافقت کردند تا $717,000 رقم برای Benintendi. برایانت بود آینده MVP فصل به پایان رسید که با توله برنده سری جهانی. او عملکرد بهتری نسبت به صوت به آن نقطه مربوطه خود را حرفه اما یک مورد می تواند ساخته شده است که صوت باید به ارزش بیش از کوریا, بتی و Benintendi شد.

دیگر تفاوت این سه بازیکن در یک زمان سرویس کلاس جلوتر از صوت و بنابراین می تواند با ارزش بالاتر توسط خود باشگاه ها با توجه به تجربه های اضافی. دیگر مربوط به مقایسه هارون قاضی و کودی Bellinger که پول کمتر از صوت زمانی که آنها تا به حال بیش از یک سال از زمان سرویس.

آن را پیچیده و گیج کننده است. و در عین حال هیچ یک از این تغییرات این واقعیت است که تیم قادر به دیکته حقوق تا یک بازیکن سیاهههای مربوط به یک مقدار مشخصی از زمان سرویس. ایالات متحده آمریکا امروز اولین بار بود که به گزارش صوت قرارداد تمدید شد.

بهترین مورد برای اتباع خواهد بود به ثبت نام صوت بلند مدت قبل از او آزمون های بازار باز است. آنها پیش نویس و توسعه برایس هارپر قبل از او برای 13 سال و $330 میلیون با فیلادلفیا فیلیز در فوریه 2019. آنها پیش نویس و توسعه آنتونی رندن قبل از او برای هفت سال و $245 میلیون با فرشتگان در لس آنجلس چند ماه پیش. صوت را باید چهار عکس در داوری قبل از او می توانید تست رایگان آژانس پس از سال 2024 فصل است. اما اجتناب از آن امکان با صوت یک نسل استعداد چیزی است که واشنگتن می خواهد به اکتشاف.

در عین حال که نیاز به باشگاه صوت و بوروس همه موافقت در یک ارزیابی برای چپ fielder. آنها دیگر فرصتی برای سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im