ژوئن صوت را نمایندگی اتباع در MLB The Show بازیکنان لیگ

San Diego Padres shortstop فرناندو Tatis جونیور فیلادلفیا فیلیز اول baseman Rhys Hoskins و Milwaukee Brewers مسکن جاش Hader در میان شرکت کنندگان در این لیگ آغاز می شود که جمعه در 9 بعد از ظهر به وقت شرق با مرحله نهایی مسابقات بین Cincinnati Reds مسکن امیر گارت و Tampa Bay Rays آس بلیک اسنل. گرت پوشیدن یک لباس کامل شکست اسنل در مسابقات قهرمانی بازی از چهار بازیکن مسابقات در ماه گذشته.

29-بازی فصل به طور منظم خواهد شد از ویژگی های یک round-robin فرمت با هر بازیکن بازی هر تیم یک بار. بازی گذشته تنها سه نوبت اجازه می دهد بازیکن را به بازی بازی های متعدد در هر روز. ESPN گزارش می دهد که تعیین شده hitter وظیفه خاموش خواهد شد برای همه بازی ها و داوری دقت تنظیم خواهد شد به کامل است. بالای هشت تیم پیشرفت خواهد کرد و به postseason که آغاز خواهد شد مارس 30. بخش و قهرمانی سری را دنبال بهترین-از-سه فرمت و جهان سری خواهد بود بهترین-از-پنج.

جهان سری قهرمان را دریافت خواهد کرد $25,000 به کمک به پسران و دختران در جامعه خود را. که در علاوه بر این به $5,000 اهدای MLB بازیکنان کانون و سونی سرگرمی های تعاملی را به 30 Boys & Girls, باشگاه, شرکت های وابسته در سراسر کشور به نمایندگی از هر بازیکن.

بازی خواهد شد در جریان های مختلف حساب های رسانه های اجتماعی از MLB MLB Network و MLB The Show از جمله توییتر, YouTube, Facebook و کشش با رابرت فلرس و weirdsciencedcblog ارائه تفسیر برای بازی را انتخاب کنید. تمام اتباع’ بازی خواهد شد در جریان در اتباع’ حساب های رسانه های اجتماعی و در MLB.com. لیست کامل بازیکنان شرکت کننده, آمار, جدول رده بندی و برنامه در دسترس هستند در اینجا. تاریخ سوتو اولین بازی هنوز اعلام نشده است.

گنجینه ترنر ممکن است اتباع بزرگترین پرنیان و او تجربه بازی MLB The Show اما باید آن را سرگرم کننده به تماشای صوت در چوب. پس از همه “صوت Shuffle” صوت معمول در جعبه خمیر را پس از گرفتن یک زمین برای یک توپ برجسته است در این بازی به عنوان اتباع’ post-صفحه اصلی اجرای رقص ستاره شرق احزاب است.

بدون زندگی می کنند رقابت چندین سازمان را تبدیل به esports برای کمک به پر کردن جای خالی. نسکار راه اندازی یک iRacing سری در ماه مارس و NBA در میان 16 تیم بازیکنان-تنها NBA 2K20 مسابقات است. جادوگران rookie Rui Hachimura مغلوب یوتا جاز گارد داناون میچل در دور اول قبل از از دست دادن به ققنوس گارد Devin بوکر در پنجشنبه یک چهارم نهایی.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de