ژوئن صوت آزمایش مثبت برای coronavirus سمت چپ خاموش واشنگتن روز افتتاحیه فهرست

صوت, 21 در حال حاضر بدون علامت و باید برای دریافت back-to-back منفی نتایج آزمون قبل از بازگشت به بازی با توجه به MLB این پروتکل. ریزو پنجشنبه به خبرنگاران گفت که دیگر بازیکنان یا مربیان را به قرنطینه پس از اتباع انجام کامل تماس با ردیابی. صوت را تست مثبت بود, اولین گزارش ESPN.

“بعد مرد تا برویم,” ریزو وقتی از او پرسیدند چه می خواهم آن را به طور ناگهانی از دست دادن یک بازیکن کلیدی خیلی نزدیک به فصل. “ما باید برای ایجاد فهرستی از ما حرکت می کند. ما به تماس همه ما باید برای تماس با. البته اولویت اول ما این است که به مراقبت از خوان و خانواده خود را, و سپس ما را در حالت بیس بال.”

اتباع قرار داده اند صوت در Covid-19-مربوط مجروح لیست که بدان معنی است که او نمی خواهد به حساب خود را در برابر 40-مرد فهرستی یا 60-بازیکن باشگاه استخر محدودیت. صوت تا به حال سختی شروع به 2020 فصل به عنوان او تا به حال به قرنطینه برای 14 روز پس از پرواز از جمهوری دومینیکن به ایالات متحده در ژوئیه 1. صوت و پنج تن دیگر اتباع سوار بر یکی از دو MLB-چارتر پرواز سپس پرواز از میامی به نیوآرک و سپس پرواز از نیوآرک به واشنگتن است.

از آنجا صوت نیست تست مثبت در طول مصرف غربالگری در جولای 2. اما چند بازیکن از پروازهای آزمایش مثبت — از جمله یکی از صوت را هم تیمی — که منجر به دو هفته از انزوا در یک هتل توسط ballpark را به عنوان فرمان توسط شهرستان. سی تا پس از آرام کسانی که قوانین و مقررات برای اتباع اجازه می دهد بازیکنان و مربیان برای رفتن به و از کار در حالی که quarantining.

صوت هر چند منزوی خواهد شد تا زمانی که تست منفی در back-to-back آزمون که حداقل 24 ساعت از هم جدا. با MLB تست بازیکنان و مربیان و کارکنان هر روز دیگر صوت آخرین نتیجه منفی آمد سهشنبه از نمونه بزاق جمع آوری این یکشنبه گذشته. پس او را در اتباع پارک شده در یک نمایشگاه در کمدن متری در بالتیمور و در دیگر نمایشگاه در واشنگتن است. چهار روز کامل گذشت بین صوت تست که تولید یک نتیجه منفی و او دریافت یک نتیجه مثبت است.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ کس دیگری در دسترس نیست به دلیل تماس با ردیابی” ریزو گفت. “ما در حال مصاحبه با یک شبکه گسترده ای.”

ریزو ادامه داد: “این یک چالش است اما ما در مواجهه با چالش های قبل از.ما مانند عمق است که ما در این فهرست هستند. ما مثل بازیکنان که می خواهید برای پر کردن در برای او. آنها در حال رفتن به جای صوت, اما ما در حال رفتن به برنده بازی در راه های مختلف.”

اتباع را حمل پنج outfielders در 30 فهرستی برای شروع سال از جمله انتظار شروع ویکتور روبلز و آدم ایتون و ذخایر Michael A. Taylor اندرو استیونسون و امیلیو Bonifacio. استیونسون به طور مرتب به چپ در تابستان آموزش و تیلور تطبیق پذیری باعث می شود او را یک جا و در هر سه خود نقاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im