با وجود این قطره در سه ماهه سود بانک ها سودآور باقی می ماند و گفتند که در ادامه به پرداخت سود سهام به سهامداران است. است که نگرانی در میان صنعت ناظران و قانونگذاران که می گویند بانک ها باید صرفه جویی درمصرف به اندازه سرمایه ای که ممکن است فقط در مورد زمان رکود اقتصادی است عمیق تر و طولانی مدت تر از آنها در حال حاضر انتظار می رود.

نتایج خود را ارائه زیرچشمی نگاه کردن به وخیم شدن شرایط اقتصادی شرکت های بزرگ امریکا انتظار دارد که به صورت در ماه های آینده.

“سطح واقعی ما متحمل ضرر و زیان خواهد بود رانده چه مدت این دوره به طول می انجامد و سطح حمایت دولت فراهم می کند” ولز فارگو مدیر عامل چارلز Scharf گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران وال استریت. “آنچه ما میدانیم این است که انقباض واقعی است.”

بانک ها در حال بازی در یک نقش محوری در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای هدایت اقتصاد به سلامت از جمله به طور آهسته از بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از چک های برنامه حفاظت از یک عنصر کلیدی در کنگره اقدامات به بافر اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

جی پی مورگان چیس گفت: این بودجه $9.3 میلیارد دلار از این وام ها تا کنون اولین علامت مهم که برنامه ارائه پول به صاحبان کسب و کار کوچک. بانک گفت: همچنین پردازش 300,000 برنامه های کاربردی به دنبال $36 میلیارد دلار در وام.

“اگر شما فقط گام به عقب برای یک برنامه می خواهم که به نورد در سرعت که توسط بانک ها و دولت استثنایی است” جی پی مورگان چیس اجرایی جیمی Dimon گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران صبح روز سه شنبه.

این برنامه رو به یک راکی شروع با چند بانک بزرگ از جمله جی پی مورگان چیس و ولز فارگو, آمادگی برای شروع در نظر گرفتن برنامه های کاربردی زمانی که آن را راه اندازی در اوایل این ماه. صاحبان کسب و کار کوچک و قانونگذاران نیز شکایت کرده است که برخی از بانک های بزرگ هستند و تنها پذیرش برنامه های کاربردی از مشتریان موجود خود را.

فدرال رزرو برداشته محدودیت های بی سابقه ای قرار داده است در ولز فارگو رشد پس از آن اذعان کرد یک سری از مصرف کننده سوء استفاده پس از سان فرانسیسکو بانک می تواند انجام دهد بیشتر از طریق اعطای وام اضطراری کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام.

این بانک در حال حاضر “نامحدود” در پردازش این وام و در یک موقعیت به “”کمک به هر کسی که روش ما” ولز فارگو را chief financial officer John Shrewsberry گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

در روز سه شنبه ولز فارگو گفت: بیش از 300,000 کسب و کارهای کوچک ابراز علاقه به استفاده از این برنامه اما آیا نشان نمی دهد که چه مقدار از آن تا به حال به توزیع آنها.

در علاوه بر این به کسب و کار کوچک برنامه تنظیم کننده را تشویق بانک ها به اعطای صاحب خانه وام مسکن موقت امداد و اقدامات دیگر برای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. تنظیم کننده نیز نورد مقررات در محل قرار داده و پس از بحران 2008 به بانک ها را تشویق به ادامه دادن وام با وجود رکود اقتصادی است.

مصرف کنندگان آمریکایی در حال حاضر در بدهی کارت اعتباری قبل از coronavirus و تنظیم کننده تبدیل شده بود در رابطه با شرکت های جمع آوری 10 تریلیون دلار در بدهی های شرکت های بزرگ از جمله افزایش قابل توجهی در وام گرفتن شرکت با کمترین سرمایه گذاری با کیفیت درجه.

از اوایل مارس ولز فارگو می گوید معوق هزینه بیش از 1 میلیون کسب و کار کوچک و مصرف کنندگان است.

جی پی مورگان چیس مشتریان خود را شنود گذاشته خطوط اعتباری با بانک در دو سطح آنها در طول رکود بزرگ و در حدود 4 درصد از جی پی مورگان را به وام گیرندگان وام مسکن خواسته اند برای تسکین این بانک گفت.

میزان این بانک نهایی ضرر و زیان بستگی دارد اثربخشی دولت محرک تلاش ها از جمله $1,200 پرداخت های مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری به گذاشته شدن کارگران جنیفر Piepszak چیس JPMorgan ارشد امور مالی گفت: در تماس با خبرنگاران.

“این رفتن به پایین آمدن به اثربخشی این برنامه ها” Piepszak گفت. “ما در حال رفتن به یادگیری خیلی بیشتر از طریق سه ماهه دوم.”

این بانک پیش بینی های فعلی فرض ایالات متحده تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد 25 درصد و نرخ بیکاری افزایش به 10 درصد در ماه های آینده. اما خود اقتصاددانان در حال طرح ریزی یک رکود عمیق تر و تولید ناخالص داخلی است که می تواند به سقوط 40 درصد و نرخ بیکاری می تواند 20 درصد برسد.

برخی از تنظیم کننده ها هشدار می دهند که اگر رکود اقتصادی در drags پس از سالها رکورد سود صنعت بانکداری می تواند ضربه سخت است.

“مردم نمی پرداخت وام مسکن خود را. کافی شاپ خود را پرداخت نمی کند صاحبخانه. صاحبخانه پس از آن نمی تواند پرداخت وام مسکن بانک. و پس از آن به پایان می رسد تا نورد به بخش بانکی” نیل Kashkari رئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس گفت: در “رویارویی با ملت است.” “اگر این می رود به اندازه کافی بلند آن می تواند تولید گونه های در بخش بانکی است. و سپس فدرال رزرو و کنگره و وزارت خزانه داری را به مرحله مطمئن شوید که بانک صدا هستند.”

این صنعت با عجله به سر کردن آن. ماه گذشته در این کشور هشت بانک بزرگ گفت: آنها را به طور موقت متوقف خرید سهام خود که آسانسور خود را به اشتراک گذاری قیمت اما شیپور خاموشی سرمایه آنها می تواند با استفاده از افست وام ضرر و زیان است.

اما این صنعت به نظر نمی رسد حاضر به توقف پرداخت سود سهام سهامداران. میان امریکا بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس و ولز فارگو پرداخت شده ترین در سود سهام به سهامداران از سال 2008 حدود 80 میلیارد دلار در هر با توجه به S&P در بازار جهانی هوش داده است. بانک آمریکا و سیتی گروپ پرداخت حدود 52 میلیارد و 30 میلیارد دلار به ترتیب در این دوره است.

برای سهام بانک سخاوتمندانه سود سهام می تواند به حساب 15 درصد به 20 درصد از مجموع بازده برای سهامداران گفت: Ken لئون از CFRA. “این جایی است که آنها در حال طراحی یک خط قوی,” او گفت:. “بسیاری از سرمایه گذاران خود سهام آن برای کسانی که سود سهام است.”

اما که می تواند خطرناک, صنعت, ناظران می گویند. “تنها چیزی که ایستاده بین یک عملی بانک و یک شکست بانک سرمایه خود را کوسن” گفت: Dennis كويين رئیس جمهور بهتر بازار یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران برای قوی تر مقررات مالی. “این غیر مسئولانه است و نه برای حفظ حداکثر میزان سرمایه امکان پذیر است.”

جی پی مورگان چیس و ولز فارگو مدیران هر دو گفتند که در ادامه به بررسی آنها سود طرح اما دیدم هیچ فوری به دلیل خاموش نگه دارید. سود سهام مهم به سهامداران گفت: Wells Fargo مدیر عامل شرکت Scharf. “اگر آنها [شرکت] باید توانایی پرداخت آن را درست به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات