جی پی مورگان چیس می گوید آن است که پردازش 300,000 برنامه های کاربردی به دنبال $36 میلیارد دلار در وام. وام این بودجه باید به کسب و کارهای کوچک است که استخدام 700,000 مردم, بانک گفت.

“اگر شما فقط گام به عقب برای یک برنامه می خواهم که به نورد در سرعت که توسط بانک ها و دولت است و استثنا” جی پی مورگان چیس مدیر عامل شرکت جیمی Dimon گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران صبح روز سه شنبه.

برنامه محوری صنعت بانکداری به نقش مرکزی در کنگره تلاش برای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

جی پی مورگان چیس می گوید آن است که فرح برای نرخ بیکاری به بیش از سنبله بعد از چند ماه قبل از شروع به بهبود می یابند در پایان سال است. سود این بانک در سه ماهه اول این سال سقوط 69 درصد به حدود 3 میلیارد دلار و پس از آن کنار گذاشته $6.8 میلیارد دلار برای پوشش ضرر و زیان بالقوه وام به مصرف کنندگان و کسب و کار از جمله کارت های اعتباری و وام های مسکن است.

کسب و کار مشتریان خود را شنود گذاشته خطوط اعتباری با بانک در دو سطح آنها در طول بحران مالی 2008 و حدود 4 درصد از جی پی مورگان را به وام گیرندگان وام مسکن خواسته اند برای تسکین این بانک گفت.

میزان این بانک نهایی ضرر و زیان بستگی دارد اثربخشی دولت محرک تلاش ها از جمله $1,200 پرداخت های مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری به گذاشته شدن کارگران, بانک, مقامات گفت.

“این رفتن به پایین آمدن به اثربخشی این برنامه ها” جنیفر Piepszak چیس JPMorgan ارشد امور مالی گفت: در تماس با خبرنگاران. “ما در حال رفتن به یادگیری خیلی بیشتر از طریق سه ماهه دوم.”

جی پی مورگان چیس bellwether برای صنعت بانکداری است که در مواجهه با بزرگترین چالش از سال 2008 بحران مالی جهانی.

بر خلاف رکود اقتصادی گذشته هنگامی که وال استریت در زمان میلیاردها دلار مالیات دهندگان کمک مالی بانک ها در حال بازی در یک نقش محوری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هدایت اقتصاد به سلامت. در علاوه بر این به کسب و کار کوچک برنامه تنظیم کننده را تشویق بانک ها اجازه می دهد تا صاحب خانه آسیب دیده توسط ویروس به جست و خیز ماه از پرداخت وام مسکن و ادامه دادن وام به دیگران با وجود رکود اقتصادی است.

بانک ها در بیشتر جامد مالی جای پا از آنها قبل از بحران گذشته با یک بزرگتر سرمایه بالشتک. اما برخی از تنظیم کننده هشدار داده اند که اگر رکود اقتصادی کشد بیش از حد طولانی آن می تواند صنعت ضربه سخت است.

“مردم نمی پرداخت وام مسکن خود را. کافی شاپ خود را پرداخت نمی کند صاحبخانه. صاحبخانه پس از آن نمی تواند پرداخت وام مسکن بانک. و پس از آن به پایان می رسد تا نورد به بخش بانکی” نیل Kashkari رئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس گفت: در صورت ملت یکشنبه. “اگر این می رود به اندازه کافی بلند آن می تواند تولید گونه های در بخش بانکی است. و سپس فدرال رزرو و کنگره و وزارت خزانه داری را به مرحله مطمئن شوید که بانک صدا هستند.”

این صنعت با عجله به سر کردن آن. ماه گذشته در این کشور هشت بانک بزرگ گفت: آنها را به طور موقت متوقف خرید سهام خود که آسانسور خود را به اشتراک گذاری قیمت اما شیپور خاموشی سرمایه خود را.

اما بانک های بزرگ به نظر می رسد آماده به توقف پرداخت سود سهام سهامداران پس در قدم به قدم از رقبای انگلیسی خود.

میان امریکا بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس و ولز فارگو پرداخت شده ترین در سود سهام به سهامداران از سال 2008 حدود 80 میلیارد دلار در هر با توجه به S&P در بازار جهانی هوش داده است. بانک آمریکا و سیتی گروپ پرداخت حدود 52 میلیارد و 30 میلیارد دلار به ترتیب در این دوره است.

برای سهام بانک سخاوتمندانه سود سهام می تواند به حساب 15 درصد به 20 درصد از مجموع بازده برای سهامداران گفت: Ken لئون از CFRA. “این جایی است که آنها در حال طراحی یک خط قوی,” او گفت:. “بسیاری از سرمایه گذاران خود سهام آن برای کسانی که سود سهام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات