ژوزف پارکر مشغول آماده شدن برای سال 2020 به عنوان او توطئه مسیر بازگشت به بالای سنگین وزن را بدست آورد

سابق سنگین وزن جهان قهرمان جوزف پارکر وعده داده است مبارزه با طرفداران که او در حال آماده سازی خود برای “busy سال” بوکس که شروع خواهد شد و در 29 فوریه زمانی که او طول می کشد در Shawndell زمستان در تگزاس است.

پارکر برگزار WBO عنوان سنگین وزن برای 16 ماه برنده آن زمانی که او outpointed آینده یکپارچه قهرمان اندی رویز Jr در نیوزیلند در ماه دسامبر سال 2016.

او در دفاع از کمربند در برابر Răzvan Cojanu و بریتانیا Hughie خشم تنها به رنج می برند اولین شکست کار حرفه ای خود را زمانی که او موافقت کرد برای مبارزه با آنتونی جاشوا در یک اتحاد مبارزه در کاردیف.

پارکر از دست داد بعد از زمان بیش از حد زمانی که او به دقت outpointed توسط Dillian Whyte. اما او در پشت صحنه با متوالی توقف پیروزی بر الکساندر فلرس و الکس Leapai و در حال حاضر می گوید او توطئه خود را در مسیر بازگشت به قله سنگین وزن را بدست آورد.

“من خدا را شکر من مبارزه پیش از آن در سال در سال 2020 به دلیل من می خواهم به یک سال پر مشغله من می خواهم به سه چهار دعوا در این سال من می خواهم به رفتن” او گفت VegasInsider.

“ادی Hearn چشم انداز برای ما هنگامی که ما امضا شد به راهنمای ما را به مبارزه برای عنوان. و من حدس می زنم با من به مشاجره این مورد حق دعوا در زمان مناسب. من می دانم که من در بالای تعلق دارند و می توانید ضرب و شتم بسیاری از بچه ها در بالا اما من باید صبور باشید و کار من راه به بالا.

“من نیاز به زمستان گذشته اما من اهمیتی نمی دهند که من در آینده پنج top 10 قهرمان جهان است. من می خواهم به مبارزه با وایت چرا که او برنده اولین مبارزه عادلانه و مربع, اما من می دانم که من می توانید او را ضرب و شتم.

“من می دانم که من می تواند راه را بیش از آنچه نشان داده اند که در این حلقه است و به همین دلیل این دومین مرحله از زندگی حرفه ای من.”

پارکر بوده است با توجه به مبارزه Dereck Chisora در جاش تیلور در مقابل Regis Prograis undercard سال گذشته تنها به برداشت به دلیل بیماری.

و کیوی است گفت: این جفت ارز می تواند reconvene در برخی از نقطه در سال 2020 است.

“Chisora شده است در این بازی یک مدت زمان طولانی و او گرفتن باد دوم در حرفه خود با همه این برد و خوب به دنبال ضربه زدن به مبارزان در خارج,” او اضافه شده است.

“او تا به حال اخراج, شخصی, مسائل و آمد و بسیاری از مردم نمی خواهید به مبارزه با او – اما من می خواهم به مبارزه با او را من خیلی دوست دارم به مبارزه با او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>