مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خوزه مورینیو اتحاد bemoaned نقش VAR برای هزینه تاتنهام در 1-1 قرعه کشی با منچستر یونایتد.

پرتغالی ناراحت شد که تکنولوژی نمی واژگون در نیمه دوم پنالتی برای بازدید کنندگان که Eric Dier خراب پل پوگبا.

برونو فرناندز تساوی از نقطه و پس از آن به نظر می رسد به طریق داخل جعبه by Dier.

داور جاناتان ماس با اشاره به نقطه این بار ور معکوس تصمیم خروج مورینیو نا امید با هر دو لحظه است.

“من خوشحال هستم با پنالتی یا دوم مجازات” مورینیو گفت: آسمان ورزشی. “من ناراضی ور نه داور. در بازی او می تواند یک اشتباه را ارزان مجازات است. ور وجود دارد برای انجام این کار من ناراضی نیست با خزه من ناراضی ور.

مورینیو اعتراض به کمک داور در اطراف زمین فوتبال (گتی)

“من ناراضی هستم با خزه برای دومین پنالتی از آنجا که او نمی دهد ضربه آزاد برای [سرژ] Aurier سپس او به ارزان, غیر-پنالتی و ور می گوید حقیقت است.”

مورینیو نیز پر از ستایش برای Eric Dier اما تأکید چگونه این گزینه از پنج تعویض کمک کرد ایران بیش از میزبان به عنوان بازی توسعه یافته است.

او افزود: “من فکر می کنم او [Dier] فوق العاده بود, او با بازی بسیار خوب است. من فکر می کنم Davinson [سانچز] ساخته شده یک اشتباه در نیمه اول یک ویژگی های اشتباه که به [مارکوس] Rashford یک فرصت است.

“Dier کاملا بی نقص بود. آن را نه فقط پل [میلان] آنها [میسون] Greenwood [Odion] Ighalo یا جسی [Lingard] – او می تواند بازی را تغییر دهید. این چیزی است که پنج تغییرات می توانید با قدرتمند نیمکت با گزینه های.

“با شروع [اریک] Lamela, [Steven] Bergwijn هری [کین] و پسرش [Heung-min] آنها واقعا خسته شدم و روی نیمکت نداشتیم که. در بازی بعدی لوکاس [Moura] برگشت است. دل [Alli] برگشت است من فکر می کنم. ما باید گزینه های بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات