مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام مربی خوزه مورینیو ابراز شادی خود را در هری کین به ثمر رساند برای اولین بار از زمان لیگ برتر بازگشت.

انگلستان مهاجم کین موفق به پیدا کردن شبکه در اسپرز برای اولین بار در بازی برگشت مقابل منچستر یونایتد اما مهر و موم پیروزی برای طرف مقابل وستهام در شب سه شنبه.

تاتنهام در زمان سرب در شمال لندن از طریق توماس Soucek هدف خود را قبل از کین چاک دار گذشته Lukasz Fabianski در 82 دقیقه آن را 2-0.

“من خوشحال هستم برای او” مورینیو گفت: بعد از بازی. “او خیلی کار می کرد و من برای او خوشحال به دلیل, دوباره, عناوین بهتر و بهتر احساس برای او.

“او فوق العاده کار کرده و در طول این مدت حتی در مستند – او شگفت انگیز کار در خانه خود را به بهبود می یابند و سپس با ما در این شرایط برای کمک به این تیم است که او در حال انجام است.”

پیش از آن در هفته مورینیو در دفاع از بازیکن خود را از انتقاد آرسنال افسانه پل Merson و پرتغالی احساس کین ثابت با کیفیت خود را با او به پایان برسد.

“این دقیقه 85 یا 88 خستگی و حتی پس از او تا به حال قدرت او را به رفتن و سپس در مقابل حافظ. من استفاده می شود به می گویند که یک خسته بازیکن نتواند اکثریت از آن زمان و در مواجهه با Fabianski او هری – او را از دست ندهید.

“او بازگشت. او آینده را گام به گام.”

اسپرز فکری به حال گرفته شده سرب در سکته مغزی از نیمه زمانی که Son Heung-حداقل اخراج یک شات گذشته Fabianski و به گوشه پایین اما کره جنوبی بین المللی بود و به آفساید توسط یک ور چک کنید. مورینیو در زمان تشویق از دوره که در آن پسر مشبک حتی اگر پایان به حساب نمی آید.

“به من گفت: بازیکنان در نیمه وقت اگر آنها فکر می کردند در مورد آخرین پنج دقیقه از نیمه اول که راه” او گفت:. “از آنجا که در پنج دقیقه گذشته ما بیش از ایجاد در 40. در آخرین پنج ما تشدید بیشتر جنبش پویا تر ما نمره یک ” هدف ” و لوکاس [Moura] تا به حال یک شانس بزرگ بیش از حد.

هری کین باعث می شود آن را 2-0 مقابل وستهام (گتی)

“بنابراین در نیمه دوم ما می دانستیم که راه را برای انجام آن و نیمکت ما بود غنی برای کمک به تغییر زمانی که ما نیاز به نمره. هنگامی که شما یک غنی نیمکت آن را آسان تر است.

“من خوشحال هستم با بسیاری از چیزهایی که امروز. اول از همه نتیجه بدیهی است که پس از آن ورق تمیز – دو بازی یک گل خورده در یک ضربه پنالتی به معنی چیزی برای ما. این تیم بیشتر جامد بازیکنان کمتر شک کار جمعی بهتر است. و سپس ما مقابل یک تیم با یک مربی با تجربه ای است که سازماندهی تیم خود را در یک راه بسیار دشوار برای ما است.”

مورینیو همچنین خطاب به ماهیت غیر معمول از لیگ برتر برنامه میان رقابت بازگشت از coronavirus-اجرا تعلیق سه ماه.

“من قصد دارم به صداقت و من می خواهم بگویم چیزی است که من قصد دارم برای گفتن در مقابل یک زن و شوهر از هفته. من فکر نمی کنم آن را عادلانه برای وستهام به اینجا می آیند با 24 ساعت کمتر از ما به خصوص در این دوره که در آن شرایط فیزیکی است نه بهترین. من فکر می کنم برای آنها به 24 ساعت کمتر است, خوب نیست, راه همان است که خوب نیست که ما هنگامی که ما سه بازی در شش روز و ما در پایان این چرخه بازی در مقابل آرسنال.

“قبل از ما شروع, من تا به حال در تماس با دوستان من در پرتغالی لیگ, در لیگ آلمان در لیگ اسپانیا و سعی کنید احساسات از آنها. بسیاری از آنها به من گفت که گاهی اوقات آنها فقط متوجه اهمیت بازی هنگامی که پس از اتمام بازی به دلیل در طول بازی گاهی اوقات این می تواند احساس یک نوع دوستانه است.

“و به من گفت: بچه ها در نیمی از زمان آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. اگر ما به پیروزی در این بازی را فراموش کرده ام, لیگ قهرمانان مبارزه و تمرکز بر روی لیگ اروپا مبارزه کنند. بنابراین اگر ما می خواهیم به مبارزه هنوز برای نهایی لیگ قهرمانان اروپا با هفت بازی باقی مانده امروز بود برنده یا برنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات