جثه Altuve نشان می دهد خود تو به عنوان Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی طول می کشد یک واقعیت تلویزیون به نوبه خود

کارلوس کوریا تا به حال موجب به هم بزنید شنبه زمانی که در یک مصاحبه با ورزشی, او ادعا کرد Altuve بود ناتمام تو “که صادقانه نگاه وحشتناک است.” کوریا شد دفاع از هم تیمی خود را — که زیر آتش از برخی از بیس بال بزرگترین ستاره از جمله لس آنجلس داجرز’ کودی Bellinger — پس از Altuve مانع از هم تیمی های خود را پاره نیوجرسی پس از خانه خود را اجرا فرستاده آستروس به سال گذشته جهان سری. اگر چه لیگ اصلی بیس بال را گزارش هیچ مدرکی وجود ندارد که آستروس عینک buzzers به تلگراف ورودی رزین های دیگران دیدم Altuve واکنش به عنوان یک محکم لحظه.

برخی از سوال که آیا Altuve به حال تو در همه. تصاویر ظاهر از او shirtless و inkless اخیرا در ماه جولای. یکی زاپرودر-esque فیلم تفکیک در بر داشت چه می تواند بوده ام زن “م”

در محل باشگاه وانجمن Altuve به بررسی حدود 40 خبرنگاران در مقابل کوریا را قفل. پیراهن خود را کاهش یافته است به فاش کردن تیره اسکریپت در چنبر: “ملانی” نام خود را 3-year-old daughter با یک قلب صورتی گل از پایان. از نمایشهایش به نظر نمی رسد به یک حادثه است.

“آنچه [کوریا] بود — بیرون رفتن وجود دارد و ما دفاع تیمی های — شگفت انگیز است” Altuve گفت بعد. “من چیزی برای گفتن در مورد [Bellinger].”

اگر بهار, آموزش جنگ از کلمات آرام یکشنبه — از آنجا که تنها Commissioner راب مانفرد ساخته شده آتش زا در نظر گرفت آن را دوباره جمعه. در اطراف رشته های بسیاری از موقعیت بازیکنان گزارش به اردوگاه و بزرگترین ستاره در میان آنها خفیف ادب مایک ماهی قزل آلا قرار داده آستروس در تیررس. لس آنجلس فرشتگان outfielder حمایت برای کسانی که درگیر در “بازیکن محور” طرح برای دریافت برخی از مجازات و شاید حتی “با در نظر گرفتن یک جایزه دور گرفتن حلقه به دور است.”

“چیزی گفته ورزشی است. “من نمی دانم. … [مدیر کل جف Luhnow] اخراج شدم و [مدیر A. J.] Hinch اخراج شدم اما بازیکنان چیزی را گرفتن است که قطعا درست نیست.”

یکی دیگر از ستاره های داجرز’ جاستین ترنر سرزنش مانفرد برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از آینده خیانت و پیشنهاد Astros باید از خود 2017 سری جهانی عنوان شده است. مانفرد روز یکشنبه گفت که او در نظر گرفته است که ناکافی به مسابقات جهانی جایزه شد و “یک قطعه از فلز است.” ترنر سوال که آیا کمیساریای بود “از تماس با ما بازی” و گفت: این جایزه بی ارزش بود توسط “واقعیت این است که در آن می گوید: “کمیسیون” در آن است.” ترنر به خبرنگاران گفت که او می خواست تندتر مجازات برای Astros بازیکنان.

“آنها نباید حلقه. متاسفم,” او گفت:. “یک سری جهانی قهرمانی به دست آورده است.”

آستروس battened پایین دریچه برای آنها چه امید خواهد بود که در چند روز گذشته از آوازی گسترده تمسخر. اما چند بازیکن گفت: قطعه خود را در حال حاضر. که آن را رفته است در این مدت طولانی تعجب برخی در clubhouse: چند بازیکن از جمله گیر مارتین مالدونادو و مسکن روبرتو اسونا تصویری-گفتگو با دوستان شنبه به آنها نشان می دهد که چگونه بسیاری از خبرنگاران باقی مانده در محل باشگاه وانجمن.

Altuve سعی در کشتن تو داستان یک بار و برای همه است. او گفت که او آن را در وسط فصل در سان فرانسیسکو — آستروس بازی نمی کند این غول فصل گذشته اما آنها باید سری در اوکلند دو و میدانی در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن تا اواسط ماه اوت — و که آن را بعد از آن نیاز به رتوش.

“گاهی اوقات آن را به دست نمی آید [را] به حق راه شما آن را می خواهم” او گفت:.

دیگر چهره Astros’ عذرخواهی تور آنهایی که برای اولین بار صحبت کرد پنج شنبه, سعی کردم به نوبه خود صفحه. الکس Bregman صدای پایین با بیان مطلب ندامت از او در نظرات اولیه خود را.

“آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حرکت رو به جلو است که یادگیری و کار بسیار سخت برای به دست آوردن مجدد اعتماد از طرفداران بیس بال,” او گفت:. “ما می دانیم که آسان نخواهد بود اما ما احساس مسئولیت به انجام این کار است.”

کوریا اظهار داشت کامل-تیم ملی تمرینات نشانه های آن زمان به تمرکز بر روی فصل آینده. او به صحبت در مورد فیلم از جمله “انگل” (“به همین دلیل است که برنده بسیاری از اسکار”) و بازیگر براد پیت (“من یک مرد له”) در حالی که منحرف سوال در مورد ادامه انتقاد از بازیکنان در تیم های دیگر.

“آنها می گویند هر چه می خواهند” کوریا گفت. “در پایان روز ما رو به بیرون رفتن وجود دارد و برنده ballgames.”

تنها دلهره چپ در آستروس’ clubhouse است در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در آن ballgames. کوزه اطراف این ورزش در ضبط و گفت آنها می خواهند به قصاص پرتاب در Astros hitters. مانفرد گفت: MLB نمی خواهد تحمل عمد هدف قرار دادن اما Astros مدیر گرد و خاکی بیکر اشاره کرد که این فقط یک بیانیه گفت: “هر اثر آن را دارد که … خالص حدس و گمان است.”

“آن را در گذشته است. شما رو به ترک آن را در گذشته” او اضافه شده است. “این فقط زمان را به بازی بیس بال.”

در پایان روز در راه خود را از محل باشگاه وانجمن Altuve به نظر می رسد به دست کشیدن بیش از یک آتش نشانی مستقر در کنار قفل خود را. او را برداشت آن را قرار داده و آن را در برابر دیوار یک لحظه که خلاصه وضعیت بیس بال در می یابد خود را در: آتش هنوز نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de