جس Buttler نگه می دارد و جایی برای انگلستان T20 جام مقابل آفریقای جنوبی

انگلستان باقی بماند با جس Buttler به عنوان بازکن برای پنج شنبه بعد از ظهر را Twenty20 decider در مقابل آفریقای جنوبی در کنتورین.

Buttler همکاری Jason Roy در بالای سفارش در شرق لندن و دوربان اما اخیر خود تکیه املا در آزمون های منتقل شده به T20s و نمرات از 15 و دو منجر به حدس و گمان او می تواند رها کردن به پنج یا شش.

وجود دارد در حال رشد سر و صدا برای Jonny Bairstow به ضربه تا یک مکان به طوری که او و روی می تواند تلاش دو عمل است که ثابت کرده است بسیار موفق در یک روز بین المللی که در آن این جفت ارز را به 11 قرن مشارکت در 35 نوبت.

آنها به طور متوسط از 67.51 بالاترین از باز کردن هر گونه ترکیبی با بیش از 1000 ODI اجرا می شود با هم اما انگلستان را به مقاومت در برابر وسوسه برای متحد کردن جفت نگه داشتن ایمان با Buttler.

این wicketkeeper-رودخانه است که هنوز به نیم قرن در هر قالب این زمستان اما سه نفر از هفت T20 پنجاه آمده اند به عنوان یک درب بازکن و او به طور متوسط 40.14 وجود دارد با فوق العاده اعتصاب نرخ 156.98.

کاپیتان تیم ملی انگلستان Eoin مورگان معتقد است بالا-سه در آن زمان پوشش بهترین گزینه برای انگلستان که چشمگیر, دو-اجرای پیروزی بر Proteas در دوربان راه اندازی یک برنده طول می کشد تمام برخورد این آخر هفته.

وقتی پرسید که آیا او فکر حرکت Buttler پایین سفارش مورگان پاسخ داد: “نه برای روز یکشنبه ،

“جس یکی از بزرگترین سفید-توپ کریکت به عنوان یک رودخانه ذهن هرگز با دستکش به اعتقاد ما او جیسون و جانی به ما و سه در حال حاضر در حال حرکت به جلو است.

Buttler شهرت به عنوان برجسته ‘دان’ در محدود اور کریکت شده است به خوبی تاسیس شده اما معین علی معتقد است هم تیمی خود بیش از قادر به رونق هر جا که او خفاش ها.

معین گفت: “خوش شانس چیزی است که ما می توانید آن را تغییر دهید, و ما می تواند فقط به عنوان قوی و یا حتی قوی تر.

“جس درخشان است در شماره پنج اما او همچنین درخشان وقتی که او باز می شود. بنابراین گاهی اوقات هنگامی که او خفاش ها در پنج و نقش راه او می کند مردم می گویند او می تواند باز و خفاش مانند آن و خفاش برای طولانی تر است.

“جس یکی از بهترین های ما finishers اما ما به عنوان یک, پنج, شش, هفت, هشت باید به عنوان به خوبی. ما نمی توانیم فقط بر او تکیه می کنند. اگر او می آید در بالا ما برنده شدن در این بازی در 10 اور.”

با انگلستان ثابت قدم در مورد که در آن Buttler خواهد خفاش در Supersport, پارک, Dawid مالان بار دیگر به احتمال زیاد به از دست با وجود به طور متوسط 57.25 با یک اعتصاب-نرخ 156.31 در نه T20 بین المللی.

فشار در جو Denly شانه پس از کنت رودخانه اخراج شد و به صورت یکی در شب جمعه هفتم در 11 T20 نوبت برای انگلستان که در آن او موفق به آن را به دو برابر آمار و ارقام.

اما انگلستان می تواند بدون تغییر برای بازی سوم در یک ردیف به آنها هدف یک پنجم پی در پی دو جانبه T20 series پیروزی به غیر روحانی کردن یک نشانگر برای جام جهانی امسال در استرالیا.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im