اردن نی هنوز هم در تصادم پروتکل انتظار منتشر خواهد شد پس از پاک

ورزشی اولین گزارش نی هنوز در پروتکل.

ردسکینز’ رژیم جدید به رهبری مربی ران ریورا شروع به تغییر شکل فهرستی از هفته گذشته است. این تیم می توانید ذخیره کنید $8.5 میلیون برابر کلاه با انتشار نی قبل از ژوئن 1 به عنوان او دو سال باقی مانده در پنج سال $46.75 میلیون معامله با توجه به حقوق و دستمزد وب سایت بیش از کلاه. او حامل یک $10.3 میلیون کلاه شماره 2020 اگر او همچنان در تیم است. نی که نیاز به حذف از تصادم پروتکل قبل از اینکه منتشر شد, و یا دیگری او و تیم نیاز به رسیدن به یک حل و فصل آسیب است که بعید است در هنگام برخورد با ضربات مغزی است.

نی 29 شده است مدل نشده بالقوه در واشنگتن به عنوان صدمات را از خط خارج کار خود را. او گرفتار شده است با پا, پا و همسترینگ بیماری های, در علاوه بر این به یک هفتم مستند تصادم. که باعث شد او را به دست همه 2019. نی بازی حرفه ای-بالا 14 بازی در سال 2015 و نمی آیند نزدیک به نزدیک شدن به 87 پذیرایی برای 952 متری و 11 touchdowns از آن فصل. او تنهاست Pro کاسه در سال 2016 پس از بازی از 12 بازی با 66 پذیرایی برای 686 متری و شش touchdowns.

تنگ شد یک سوراخ بزرگ برای این تیم در فصل گذشته به عنوان ورنون دیویس برخورد با خود که ضربه مغزی او را محدود به فقط چهار بازی. دیویس رسما بازنشسته این offseason. این تیم اذعان کرد این موقعیت باید خطاب قبل از سال 2020 است.

“شما لازم نیست که به یک فی بتا کاپا برای ما تنگ می رسد نیست آنچه که ما انتظار می رود آنها را به, اگر ما دو تا از بچه ها که ما فکر می شد (رفتن به) برجسته” معاون ارشد رئیس جمهور از بازیکن توسعه داگ ویلیامز گفت: دو هفته پیش.

تیم بازدید هفته گذشته با عامل رایگان پایان تنگ گرگ اولسن که بازی برای ریورا نه فصل در کارولینای اما منتشر شد با خود صدمه مسائل.

ریورا شروع به تغییر شکل فهرستی هفته گذشته با انتشار سابق همه طرفدار cornerback جاش نورمن و گیرنده پل ریچاردسون. هر دو با مشخصات بالا رایگان agent خریدهای که هرگز انجام می شود تا قرارداد خود را. نورمن دوم-بالاترین-پرداخت cornerback در لیگ فصل گذشته با پنج سال $75 میلیون معامله شد اما benched پایین کشش و این تیم را نجات داد $12.5 میلیون برابر کلاه با آزاد کردن او است. ریچاردسون بود سه سال باقی مانده در $40 میلیون قرارداد امضا شده قبل از سال 2018 فصل اما هیچوقت درست نقش در جرم.

Linebacker Ryan Kerrigan است که دیگر کهنه که می تواند یک کلاه مصدوم قبل از رایگان آژانس آغاز می شود در مارس 18. وجود دارد برخی از حدس و گمان است که نی منتشر خواهد شد قبل از 2019 فصل اما بازگشت او به تمرینات سالم و پویا قبل از ضربه مغزی رنج می برند.

Les نجار کمک به این گزارش.

بیشتر Redskins:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im