آگوست 15, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

جونجو شلوی نمرات سریع آتش گل به نیوکاسل انکار West Ham حیاتی پیروزی

جونجو شلوی را تکذیب کرد وستهام یک پیروزی بسیار مهم در مبارزه خود را برای لیگ برتر بقا به عنوان نیوکاسل دو بار از پشت آمد به ربودن یک نقطه.

چکش که افزایش امید خود را با یک جنگ سخت 3-2 پیروزی چلسی در اواسط هفته led 1-0 و 2-1 در St James’ Park اما در نهایت ظهور با تنها یک نقطه برای نشان دادن تلاش های خود را در یک تساوی 2-2.

Michail آنتونیو چهارم-دقیقه اعتصاب لغو شد توسط میگوئل Almiron و توماس Soucek 24 ساعت از زمان جونجو شلوی فقط ثانیه بعد با Magpies سرسختانه دفاع از یک لیگ شکست نخورده اجرا است که در حال حاضر امتداد به شش بازی.

West Ham خاموش کردم به مناسب شروع به زمانی که آنتونیو هوشمندانه تلنگر مجاز پابلو Fornals به وضع توپ به Jarrod بوون اجرا پایین سمت راست و پس از عبور تا به حال اشتباه-footed مدافع جمال Lascelles آنتونیو شدت انتقاد کرد و آن را به سقف خالص در پست دور.

حافظ Lukasz Fabianski کردم و در انتهای دیگر شش دقیقه بعد به نوبه خود به دور دوایت گیل منحرف ضربه آزاد پس از مهاجم تا به حال اقدام به این تمرین را در زیر دیوار دفاعی اما او مورد ضرب و شتم با 17 دقیقه رفته است.

Michail آنتونیو قرار دادن چکش جلوتر و تنها پس از چهار دقیقه (گتی)

Joelinton گیل و الان Saint-Maximin ترکیب خوبی به خوراک توپ را به مسیر همپوشانی کامل پشت امیل Krafth و خود را محور عبور اجازه سریع-ورود Almiron به اسلاید در پیش از حافظ و prod صفحه اصلی.

West Ham پاسخ قابل توجه بود که پس از هوازدگی یک املا از فشار آنها در زمان بازی برگشت به میزبان خود که نیاز به یک واکنش خوب صرفه جویی توسط مارتین Dubravka به انکار بون پس از او پا به آرون کرسول را لغزیدن 32 دقیقه حمله از راه دور فقط در مقابل حافظ.

Saint-Maximin که نسبتا خوبی موجود توسط چکش برای بسیاری از نصف chanced بازوی خود را از راه دور پس از برش داخل گذشته بون شش دقیقه قبل از استراحت اما Fabianski بیشتر از مساوی به کار.

میگوئل Almiron تساوی قبل از نیمی از زمان (PA)

این تیم از سر گرفته و در خلق و خوی مثبت Almiron شلیک گسترده ای از فاصله سه دقیقه به نیمه و با نبیل Bentaleb – یک 43 دقیقه جایگزینی برای مجروح آیزاک هیدن – خوراکی به پردازد در وسط میدان آن بود که آنها به احتمال زیاد به را منجر شود.

چکش رئیس دیوید مویس جایگزین مانوئل Lanzini با علامت شریف در جستجو برای انگیزه و آن را وارد با 66 دقیقه رفته که پس از Declan برنج هدر از بون گوشه سقوط کرده بود عقب میره Soucek چاقو ارتجاعی گذشته Dubravka.

اما منجر به طول انجامید فقط ثانیه به عنوان شلوی رد و بدل می گذرد با دوایت گیل داخل جعبه و شلیک به پایین گوشه با Fornals بازی او خارج نشده.

اگر چه جایگزین آندری Yarmolenko مجبور اواخر نجات از Dubravka وجود دارد به هیچ اواخر heroics.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول