جان دیوار به نظر می رسد برای کمک به بخش 8 خانواده با اجاره کمک در طول همه گیر

“این یک دلیل بزرگ من می خواستم برای انجام 202 کمک” دیوار گفت: در طول یک زوم کنفرانس تماس با رسانه ها “از آنجا که من درک می کنم آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. درک شما در این مبارزه به تنهایی.”

دیوار که فقیر در یک-پدر و مادر خانواده است که به دنبال کمک به رسیدن به یک 300.000 دلار کمک مالی هدف است. پس از 22 ژوئن روز آخر برای کمک های مالی “صدها نفر” از ساکنان بخش 8 را دریافت اجاره امداد با توجه به انتشار اخبار در مورد تلاش است. جان دیوار بنیاد خانواده خواهد شد تا با تیم سی وزارت مسکن و توسعه جامعه و لیدیا خانه و مسکن خدمات مشاوره به شناسایی مقدماتی خانواده.

پس از این تیم نقل مکان کرد و آن عمل دادگاه برای سرگرمی و ورزشی آرنا در جنوب شرقی واشنگتن در سال 2018 دیوار و چندین دیگر از جادوگران, بازیکنان باید کاپیتان های خیریه تلاش در کنگره ارتفاعات. در ماه نوامبر دیوار و Bradley Beal به دور 1,000 بوقلمون در نزدیکی تسهیلات عمل. همچنین قبل از این تیم حرکت دیوار بود اهدا $25,000 برای یک زمین بازی جدید در بخش 8.

“این یک منطقه که بسیاری از مردم احتمالا نمی خواهید برای رفتن بیش از وجود دارد با نزدیکی و یا بحث در مورد به همان اندازه به دلیل آنچه که بیش از وجود دارد” دیوار گفت. “اما من فکر می کنم زمانی که ما به این تیم بیش از وجود دارد … فقط به دیدن ما درگیر است که در جامعه به خاطر آن بود که پس از درگذشت من فکر می کنم آنها در حال لذت بردن است که کل فرایند.”

اگر چه دیوار باقی می ماند فعال در جامعه او منتظر است تا شروع بعدی NBA فصل به بازگشت به دادگاه. در طول خاموش کردن دیوار در ادامه به بازسازی از یک آشیل آسیب او پایدار در فوریه 2019. او کامل تمرینات در داخل خانه خود را که دارای یک سالن بدنسازی و نیم بسکتبال. و البته دیوار سواری دوچرخه خود را.

“من 110 درصد سالم است. فقط هنوز وقت من با این ناتوانی و خوشبختانه من این فرصت را دارند که هنوز هم در خانه کار می کند در طول این قرنطینه” دیوار گفت. “من خوب هستم با که و خودم را در بهترین شکل ممکن است.”

NBA باز بحث به سر 2019-20 فصل در ماه جولای با ایجاد یک حباب مانند جو در فلوریدا به پناهگاه تیم از گسترش ویروس. دیوار ابراز اعتماد خود را در NBA و بازیکنان در ارتباط به تصمیم گیری درست, اما او گفت که او نمی داند که چگونه آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

“من خارش را برای بازگشت وجود دارد. من نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به در مورد این فصل من فکر می کنم … هر آنچه که آنها می آیند تا با آنها در حال رفتن به انجام یک کار بزرگ از برخورد با اول ایمنی برای همه ما بازیکنان و خانواده و مراقبت از ما” گفت: دیوار که ادامه خواهد داد به نشستن در این فصل است. “و اگر آنها فکر می کنم آن را به عقب به بازی آنها را انجام دهد. اگر نه, من فکر می کنم آنها را متوقف فصل و آماده سازی برای سال آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im