جان استاکتون سزاوار بهتر از “تاریخ و زمان آخرین رقص’

10 ساعت فیلم مستند نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت از طریق کلیدی در دادگاه لحظات در چند بار. که اجتناب ناپذیر بود, با توجه به محدوده پروژه و غنای اردن حرفه ای. اما این پروژه می توانست تا حد زیادی از یک مطلب کامل درمان جان استاکتون یک Hall of Famer که تجسم اردن را امضا درایو به عنوان به خوبی به عنوان هر بازیکن از آن دوران.

اردن و استاکتون به نظر می رسد کمی در مشترک در نگاه اول. شروع با خود کوتاه: اردن عینک خود را سست و دیگر در حالی که خود را به عنوان کوتاه و تنگ که ممکن است. اردن دقت اصلاح سر خود را; استاکتون کردم Supercuts خاص است. اردن را لرزاند محبوب ترین کفش ورزشی در بازی; استاکتون عینک پدر و کفش.

اردن ضربه NCAA عنوان برنده شات به عنوان یک دانشجوی سال اول در کارولینای شمالی; استاکتون هرگز ساخته شده این مسابقات در گنزگا. اردن NBA rookie سال در سن 21; استاکتون نبود یک زمان استارت تا فصل چهارم. اردن افزایش یافت و به شهرت جهانی با بزرگ شهر شیکاگو بولز; استاکتون plied تجارت خود را با کوچک-بازار یوتا جاز.

6-پا-6 اردن شد سیمی به حمله و نمره. این 6-1 استاکتون می خواستم به ظرف و تسلیم. اردن به طور متوسط 37.1 امتیاز برای یک فصل; استاکتون هرگز یک بار به ثمر رساند 35 امتیاز در یک بازی NBA. اردن زندگی می کردند به صحبت سطل زباله; استاکتون لال بود. اردن را شکست, ورزش, با, خلاق, درایو آکروباتیک و پس از اتمام; استاکتون همه چیز در مورد بنیادی انعکاس می گذرد و تیز کاهش است. “هوا” اردن برنده غوطه دادن مسابقات و posterized رقبای; جستجو “جان استاکتون غوطه” در یوتیوب نیست عملکرد خیلی در همه.

و پس از آن وجود دارد این تفاوت که هر کس به یاد: اردن موفق به کسب شش قهرمانی از جمله دو برابر جاز, ریخته گری, استاکتون به توده ای از ringless ستاره در کنار مالون و Barkley. در هسته هر چند اردن و استاکتون دو روی یک سکه: هوشمند, سازگار, کنترل از راه دو بازیکن بودند که کاملا با وسواس برد. بی باک بیش از حد.

“من هرگز گفت:” اوه خدای من این است که گاو,'” استاکتون گفت: در این مستند. “من مطمئن هستم که احساس نمی اورا مورد مایکل جردن یا گاو. من نمی دانم چگونه شما می توانید بازی در برابر کسی با آن است.”

استاکتون هرگز تا به حال هیچ وقت برای روایت یا mythmaking حتی زمانی که او وارد سالن از شهرت در کنار اردن در سال 2009.

“[اردن] باعث می شود یک شات بزرگ و همه فکر می کند او را از نوع سرد است. من آن را دریافت نمی” استاکتون quipped عصبی مسابقه از طریق deprecating گفتار به طوری که او می تواند صرفنظر کردن از این مرحله به اردن. “من تا به حال به تنها مشمول که هنوز زندگی در خانه با پدر و مادر خود را.”

یک شخصیت خجالتی و عمدی عدم جاذبه تضمین شده است که استاکتون نمی اسیر ESPN مخاطبان مانند توماس جانسون یا Payton. اما رزومه کاری خود را نفس گیر بود و باید آن را درک و به درستی تنظیم خبر برای خریداران’ پنجم و ششم عنوان شده است. پس از همه, استاکتون ضربه سری-عقد اشاره گر سه برابر هیوستون راکتس به ارسال جاز به سال 1997 نهایی. او همچنین یک میخ بزرگ سه اشاره گر لحظات قبل از اردن معروف “تاریخ و زمان آخرین شات” بیش از راسل در سال 1998 متوقف شد.

استاکتون از دست رفته هرگز برگشتی در طول 19 سال فعالیت حرفه ای. او به رهبری 11 50-برنده شدن تیم و سه 60-پیروزی تیم است. او 10 همه تیم NBA به دست آورده نه مستقیم all-star گره و led لیگ در کمک نه مستقیم بار. او حالا یک بازی را به دلیل مصدومیت یا استراحت در 17 فصول مختلف. او 15,806 حرفه ای کمک چوب خط حساب کردن شاید این ورزش را بیشتر نشکن رکورد دیگر بازیکن رسیده است 12,100. او 3,265 دزد نیز یک رکورد با شکوه هر بازیکن فعال با بیش از 1000.

همسالان خود در زمان اطلاع. Barkley نام او را “یکی از بهترین بازیکنان من تا کنون در برابر” و “کامل گارد نقطه.” Jason Kidd گفت استاکتون و جانسون دو بهترین نقطه پاسداران در تمام دوران است. کریس وبر یک بار گفت: Dan Patrick نشان می دهد که استاکتون “را به بازی به معنای واقعی کلمه در یک مینی ون, پاپ بچه های خود را و سینه ما.”

توماس گفت که استاکتون “ساخته مالون” نقطه نقطه گارد “سختی جسمی و ذهنی.” در موارد متعدد با کوتوله ها گفته است که استاکتون نمی اردن بود که در سخت ترین بازیکن او محافظت شده با توجه به حرکت ثابت.

در عین حال بینندگان جوانتر از “آخرین رقص” خواهد بود ببخشند اگر آنها آمدند دور و اعتقاد داشتند که اردن با بزرگترین چالش در سال 1997 و 1998 بودند مسمومیت غذایی و Bryon راسل. بی امان نیروی استاکتون-به-مالون ترکیبی که برق زد برای بیش از یک دهه بود undersold به دو دلیل: مالون ظاهرا نه مصاحبه و اردن به آدرس نیست استاکتون.

مانند اردن, استاکتون کار کرده و مشغول به کار در هر مرحله از کار خود را. مانند اردن او هرگز حل و فصل و یا قطع گوشه و کنار. مانند اردن او تسلط قوی جرم و حفظ حریف گرایش در دفاع. مانند اردن خود را بی رحم رویکرد chafed مخالفان. مانند اردن او برنده در سطح بالا برای بیش از یک دهه است. اگر نه برای اردن او تقریبا به طور قطع می توانست حداقل یک حلقه.

در این فیلم مستند را امضا صحنه, اردن بود که به اشک نقل مکان کرد با این تصور که رقابت تنها چیزی که اهمیت به او.

“من می خواستم به نفع خود اما من می خواستم [هم تیمی های من] را به نفع خود می شود و بخشی از آن را به عنوان خوب,” او گفت:. “من فقط آن را انجام می دهند به خاطر آن است که من هستم. که من چگونه بازی بازی. که طرز فکر من است. اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که در راه است.”

اگر هر یک از اردن معاصران بازی های برگزار شده است که راه آن استاکتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>