مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج بوش را وارد Ebenezer کلیسای باپتیست به پرداخت ادای احترام به حقوق مدنی و نماد John Lewis همانطور که باراک اوباما قصد دارد به ارائه یک مداحی.

بعد از تابوت انجام شد به آتلانتا کلیسا در روز پنج شنبه صبح خدمات آغاز شد و با یک لحظه سکوت به بیش از 500 کلیساهای سراسر کشور زنگ زد زنگ 80 بار به افتخار اواخر کنگره که درگذشت در سن 80.

در حالی که روسای جمهور گذشته انتظار می رود ویژگی در مراسم تشییع جنازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او نمی تواند حضور می یابند.

کشیش رافائل وارناک استناد جمهور فعلی به عنوان او استقبال عزاداران به خانه معنوی از لوئیس گفت: آنها احضار شدند به افتخار حقوق مدنی قهرمان به عنوان “برخی در بالا” بسیار بهتر در بخش از چشم انداز.

“در لحظه ای که وجود دارد این است که خیلی بدبینی سیاسی و خودشیفتگی که کهخود را به عنوان میهن پرستی در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی که در معرض خطر زندگی و اندام برای امید و وعده دموکراسی” آقای وارناک گفت.

آقای وارناک اضافه شده است که در حالی که آنها آمده بود برای خداحافظی به یک دوست این روزهای سختی را عزادار ساخته شده بیشتر به چالش کشیدن.

“در یک زمان ما را در پیدا کردن آرامش در آغوش یک دیگر عشق را وادار ما به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر,” او گفت:.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات