جان کلیتون را بالا 50 چشم انداز برای سال 2020 پیش نویس NFL

با تیم امکانات بسته و مربیان به طور کلی مدیران و پیشاهنگی مجاز به سفر به دلیل رمان coronavirus همه گیر بازیکنان با شخصیت سوال و یا نگرانی های بهداشتی می تواند از افت بیشتر از حد نرمال است. تیم نمی خواهد شده اند قادر به انجام همان سطح از علت سعی و کوشش.

در اینجا من رتبه بندی از 50 بازیکن برتر در این سال را به پیش نویس:

1. تعقیب جوان, DE, Ohio State: بسیاری از NFL استعداد ارزیاب بر این باورند که یک بازیکن بهتر از سابق خود Buckeyes هم تیمی نیک Bosa, آخرین فصل دفاعی rookie از سال است. جوان یک نسل استعداد.

2. جو نقب زدن, QB, LSU: با توجه به این که نقب زدن نشان نداده هر بی میلی برای رفتن به Cincinnati Bengals این Heisman برنده جایزه تقریبا قطعا اولین انتخاب.

3. جف Okudah, CB, Ohio State: این رتبه بندی در میان سه بازیکن نزدیک شده است. Okudah است ورزشی cornerback با ظهر که برتری در پوشش خبری.

4. جرثقیل قهوه ای, DT, Auburn: در 6-پا-5 و 326 پوند قهوه ای غالب بازیکن در خط داد و بیداد که در قرعه کشی دو تیم است. او می تواند از بین بردن جیب برای کارفرمایی.

5. اشعیا سیمونز LB/S, Clemson: او شده است به عنوان نوع “positionless” بازیکن که بسیار مهم است در دفاع از مدرن جرائم. او می تواند بازی linebacker, cornerback یا ایمنی و او انتخاب خواهد شد زود است.

6. توا Tagovailoa, QB, Alabama: او با استعداد است پرتاب کننده و پاک کرده است تا برخی از نگرانی ها در مورد او ران. بیشتر NFL مردم بر این باورند که او به میامی دلفین ها با پنجم انتخاب کنید اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

7. جاستین هربرت, QB, Oregon: او ممکن است به عنوان با استعداد به عنوان Tagovailoa اما او ممکن است امن تر انتخاب کنید به همین دلیل است که دلفین ها یا لس آنجلس شارژر می تواند ترجیح می دهند او را. او به اندازه خوب و ورزشکاری.

8. Mekhi Becton OT لویی: این 6-7, 364-کوبنده چپ برای مقابله با کاردینالز و قابل توجه است ورزشکاری به اندازه خود.

9. تریستان Wirfs OT, Iowa: او ممکن است پروژه به عنوان یک حق بهتر از مقابله با چپ داده که در آن او به انتظارنشسته بودند تا برای Hawkeyes. او قوی و ورزشی مسدود کننده در 6-5 و 320 پوند است.

10. Jedrick بخواهد OT, Alabama: مناسب برای یک تیم به دنبال حق و مقابله با که می تواند اضافه کردن پانچ به در حال اجرا بازی, وصیتنامه نیز جامد به عنوان یک پاس blocker.

11. جری Jeudy WR, Alabama: از سه گسترده ای از گیرنده های Jeudy بهترین مسیر دونده. او همچنین یک مسدود کننده مناسب و معقول. او مرا به یاد آنتونیو قهوه ای یا ماروین هریسون.

12. CeeDee بره, WR, Oklahoma: این بحث که بیش از سه wideouts بهترین و شدید خواهد بود. بره یک بازی تهدید که به طور متوسط 21.4 متری در گرفتن فصل گذشته.

13. اندرو توماس, OT, گرجستان: از چهار توهین آمیز تکل توماس پروژه به عنوان بهترین خالص چپ مقابله با چشم انداز. او استثنایی است, اجرا مسدود شده و حرکت صعودی به عنوان تصویب کننده.

14. هنری Ruggs III, WR, Alabama: به دنبال یک تهدید است که می تواند کشش میشه ؟ Ruggs است و برای این کار است. او با سنجش زمان یک 4.27-دوم 40-حیاط داش در ترکیب و به طور متوسط 18.7 متری در گرفتن سال گذشته است.

15. CJ Henderson, CB, فلوریدا,: بعد از Okudah و هندرسون وجود اندکی افت در cornerback. این بدان معناست که هندرسون در خواست می شود.

16. Javon Kinlaw DT, South Carolina: Kinlaw نبود در بهترین شکل خود را در طول کالج حرفه ای اما او این ابزار به یک حرفه ای کاسه دفاعی مقابله با. خود را در 4.9 ثانیه سرعت در 40 چشمگیر است برای 6-5, 324-کوبنده.

17. K’Lavon Chaisson, LCC LSU: او تنها یک فصل پس از درد و رنج آسیب ACL در سال 2018 اما او دوم-بهترین لبه حمله کننده در پیش نویس است.

18. اردن عشق, QB, Utah State: عشق سخت ترین پلیر برای کشف کردن در این پیش نویس است. برخی از پیشاهنگان فکر می کنم او می تواند در بالا 10. برخی فکر می کنم او در دور اول انتخاب کنید. او با استعداد بود اما متناقض در کالج.

19. A. J. Terrell, CB, Clemson: ترل بلند است cornerback (6-1) که می تواند منطبق بر علیه گیرنده در man-to-man پوشش و همچنین می توانید بازی در منطقه است.

20. Austin جکسون, OT USC: ممکن است او کمی زمان به طور موثر به عنوان یک NFL blocker اما او تا به توانایی های ورزشی به یک جامد استارت.

21. جاستین, Jefferson, WR LSU: حتی اگر او یک اسلات گیرنده در سال گذشته او به بدن (6-1, 202 پوند) به بازی در خارج از. او مولد در طول ببر ” اجرا به عنوان.

22. Kenneth موری, LB, Oklahoma: موری است که هر یک به پایین linebacker با حاشیه به حاشیه برد و پوشش مناسب و معقول مهارت.

23. Yetur ناخالص-Matos, DE, Penn State: در دو فصل گذشته او ثبت شده 17.5 کیسه و 34.5 پردازد پشت خط داد و بیداد. او دارای ابعاد مناسب برای لبه حمله کننده در 6-5 و 266 پوند است.

24. عزرا کلیولند, OT, Boise State: او یکی از سریع ترین-افزایش بازیکنان در پیش نویس است. او نمی باشد به عنوان استعداد به عنوان آینده Hall of Famer Joe Thomas اما سبک خود را از مسدود کردن مشابه است.

25. Kristian Fulton, CB, LSU: او مناسب مناسب برای یک تیم به دنبال یک cornerback که می تواند نگه دارید تا به خوبی در پوشش خبری.

26. Trevon Diggs, CB, Alabama: او گسترده گیرنده cornerback و پا زدن returner. او 4.55 سرعت ممکن را بترساند اما ریچارد شرمن است که با داشتن یک سالن از شهرت حرفه ای با 4.56 سرعت. Diggs یک بازیساز.

27. Denzel میمس, WR بیلور: میمس باید به سمت پایین ، او به اندازه (6-3, 207 پوند) و سرعت (4.38-دوم 40) به کمک یک گیرنده جرم.

28. پاتریک ملکه, پوند, LSU: در 6-0 و 229 پوند ملکه ممکن است یک linebacker که می تواند شکستن و دور از مسدود کننده اما 4.50-دوم سرعت اجازه می دهد تا او را به پیشی جستن بلوک و نقش.

29. خاویر McKinney, S, Alabama: تاپیک بحث بر سر پیش نویس برتر ایمنی اما مککیننی می شود با سر اشاره به دلیل تطبیق پذیری است. او می تواند بازی اسلات cornerback و ایمنی رایگان.

30. D’Andre سویفت, RB, Georgia: پيرو نیک Chubb و سونی میشل به عنوان گرجستان در حال اجرا پشت در NFL. او دارای یک ترکیب بزرگ از در حال اجرا و تصویب نواز توانایی.

31. جاش جونز, OT, هوستون: عملکرد خود را در ارشد کاسه افزایش سهام خود را; او نمایش داده می شود خوب ورزشکاری و شانس خوبی در برابر برخی دفاعی خوب linemen.

32. راس Blacklock, DT, TCU: او توانایی بازی پایین به زمین و باعث مشکلات برای سپاه پاسداران و مراکز در تلاش برای جلوگیری از او. او می تواند موثر داخل تصویب حمله کننده.

33. اعطای Delpit, S, LSU: نه تنها Delpit یک بازیساز در ایمنی رایگان اما او یک hitter سخت است. در صورت نیاز می توانید او را به حرکت جعبه به عنوان قوی ایمنی.

34. Jalen Reagor WR, TCU: او به شهرت خود را به عنوان سریع عمیق تهدید های در حال اجرا 4.22 – و 4.28-دوم 40-حیاط خط تیره در یک تمرین در هوستون پس از در حال اجرا یک 4.47 در ترکیب.

35. Marlon Davidson, DL, Auburn: چهار سال استارت که می تواند گاو-راش و مختل مسدود کننده در خط داد و بیداد او مناسب به عنوان یک 3-4 پایان دفاعی یا 4-3 دفاعی مقابله با.

36. J. K. Dobbins, RB, Ohio State: او سخت و با دوام دونده که آغاز شده به مدت سه سال و تا به حال 2000-حیاط فصل 2019. در 5-9 و 209 پوند او بازدید سوراخ و می تواند هر یک به پایین بازگشت.

37. سه راهی هیگینز WR Clemson: 6-4 و 216 وزن او در منطقه قرمز. او تا به حال back-to-back فصل با حداقل 12 touchdown پذیرایی.

38. کول Kmet, TE, Notre Dame: او بهترین تنگ پایان ضعیف پیش نویس برای این موقعیت. در 6-6 و 262 پوند او بلوک های خوب و 4.70-دوم سرعت به او این توانایی را پخش downfield.

39. یعقوب Eason, QB, واشنگتن: بزرگ مسلح به چشم انداز با اندازه Eason بهره مند از نشستن و یادگیری در پشت یک جانباز برای حداقل یک سال.

40. کسر رویز, C, Michigan: او نوع بدن که اکثر تیم ها به دنبال در یک مرکز (6-3, 307) است و این بازیکن در موقعیت خود.

41. جاستین Madubuike DT, Texas A&M: او نمی وارن ساپ اما سبک بازی مرا به یاد ساپ را: او را سه تکنیک دفاعی در مقابله با کسانی که می تواند شلیک شکاف و تحت فشار قرار دادن کارفرمایی.

42. Jonathan Taylor, RB, Wisconsin: تنها چیزی که ممکن است به جلوگیری از او را از اینکه برای اولین بار در حال اجرا به عقب گرفته شده است که تمایل خود را به اشتباه. او یک مولد 5-10, 226-کوبنده با 4.39-دوم 40 سرعت.

43. Laviska Shenault جونیور, WR, Colorado: اجرا خود را-پس از گرفتن توانایی خواهد بود و جذاب به تیم اما آسیب دیدگی او تاریخ و 4.58-دوم 40 زمان دلایل برای نگرانی است.

44. A. J. Epenesa DE Iowa: او پرداخت قیمت خود را برای 5.04-بار دوم در ترکیب. در 6-5 و 275 پوند او در دور اول استعداد اما او ممکن است مجبور به اضافه کردن 10 پوند و تبدیل شدن به یک کشور مدافع.

45. Jalen لطمه می زند, QB, Oklahoma: او یک برنده در کالج در آلاباما و اوکلاهما. او 4.59-دوم سرعت و توانایی حرکت مناسب چه NFL تیم به دنبال دارد.

46. جف Gladney, CB, TCU: خارج cornerback که خوب رفت و آمد و توانایی را به چوب با گیرنده های او بزرگ غرایز در رانندگی به فوتبال وقتی کارفرمایی چالش های او.

47. زاک Baun, LB, Wisconsin: او یک مرزی برای اولین بار طفیلی اما او آزمایش مثبت برای رقیق ماده آزمون در ترکیب است که می تواند به تیم های مردد به پیش نویس او.

48. Jaylon Johnson, CB, Utah: او ممکن است یک دور اول کلاس نبود labrum عمل جراحی است که باعث شده سهام خود را به رها کردن. او بسیار عالی tackler.

49. براندون Aiyuk WR Arizona State: سرعت و بازیسازی او را مرزی برای اولین بار طفیلی اما او به تازگی عمل جراحی برای تعمیر یک هسته عضله آسیب قرار می دهد که وضعیت خود را برای افتتاح اردوگاه آموزشی در سوال.

50. اشعیا Wilson, OT, Georgia: او لرزان در دو سال به عنوان یک نویسنده و یک کمی خام اما خوب خط حمله مربی باید قادر به توسعه و او را به یک جامد آینده استارت داده ورزشکاری او را.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de