جان کلیتون پست-رایگان آژانس 2020 NFL mock draft: دور اول پر از QBs رسیور

وجود تغییرات بزرگ به منظور پیش نویس پس از اولین پیش نویس ساختگی از سال با, Indianapolis Colts ارسال 13th انتخاب کنید به San Francisco 49ers دفاعی lineman DeForest Buckner و لوایح بوفالو تجارت 22nd انتخاب به مینه سوتا وایکینگ ها برای گیرنده گسترده Stefon Diggs.

در اینجا من به روز رسانی طرح از تمام 32 میدارد دور اول در سال 2020 پیش نویس NFL:

1. Cincinnati Bengals: جو نقب زدن, QB, LSU

نقب زدن است در نزدیکی قفل برای این کار انتخاب کنید. تنها سوال برای Bengals این است که آیا آنها را حفظ خواهد کرد veteran کارفرمایی اندی دالتون. تجارت بازار واقعا توسعه یافته برای او به عنوان جرم کارفرمایی جنبش گشوده طول آژانس رایگان.

2. Washington Redskins: تعقیب جوان, DE, ایالت اوهایو

بدون تغییر در اینجا. ران ریورا شده است پر کردن دفاع خود را با کم هزینه جانبازان در رایگان آژانس در علاوه بر این به امضای cornerback کندال فولر به چهار سال 40 میلیون دلار قرارداد. اما هنوز هم وجود دارد اتاق را برای جوان که می تواند به دنبال در نیک Bosa را قدم به قدم از یک سال پیش به عنوان یک تاثیر لبه حمله کننده از ایالت اوهایو تبدیل شدن به دومین انتخاب در پیش نویس است.

3. Detroit Lions: جف Okudah CB ایالتی اوهایو

شیرها معامله ستاره cornerback داریوش ذبح به فیلادلفیا و امضا دزموند Trufant به دو سال 21 میلیون دلار برای مقابله جایگزین او شود. دیترویت یکی از غیر قابل پیش بینی تر تیم در پیش نویس اما من هنوز هم آن را مصرف Okudah یک خاموش کردن گوشه در این نقطه است.

4. New York Giants: Mekhi Becton OT لویی

این قرارداد یک ساله برای حق مقابله با کامرون فلمینگ تغییر نمی کند این واقعیت است که این غول می توانید سعی کنید به اضافه کردن یک تکل در این نقطه است. تریستان Wirfs یک احتمال است اما آن را به سخت را برای مدیر کل دیو Gettleman به تصویب Becton گسترده blocker استثنایی با توانایی های ورزشی.

5. Miami Dolphins: Tua Tagovailoa, QB, Alabama

این معلوم نیست چه اثر coronavirus مربوط به محدودیت در سفر و physicals را در Tagovailoa که امیدوار است برای اثبات به تیم او به طور کامل بهبود از جدی هیپ آسیب او رنج می برد و در ماه نوامبر. اما اگر میامی راحت با سلامت خود این منطقی فرود نقطه برای او به عنوان دلفین ها’ کارفرمایی از آینده است.

6. لس آنجلس شارژر: جاستین هربرت, QB, اورگان,

شارژر ساخته شده است یک پیشنهاد برای تام بردی قبل از اینکه او را انتخاب Bucs و آنها ممکن است در نظر گرفتن امضای Jameis وینستون یا Cam Newton. اما در حال حاضر طرح خود را برای حفظ Tyrod تیلور به عنوان استارتر و پیش نویس یک کارفرمایی مانند هربرت به توسعه را پشت سر گذاشت.

7. Carolina Panthers: اشعیا سیمونز, پوند, Clemson

من تا به حال Panthers مصرف دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای در اینجا در آخرین پیش نویس ساختگی است که هنوز هم یک احتمال است. اما سیمونز تا به حال چنین یک ترکیب است که او نیاز به حرکت به بالا 10. او یک 4.39 40-حیاط داش و باید یک حاشیه به حاشیه بازیساز.

8. Arizona Cardinals: تریستان Wirfs OT, آیووا,

من فکر Wirfs حس برای کاردینالز در این نقطه حتی قبل از آنها پرداخته خود-دور دوم انتخاب به عنوان بخشی از تجارت فیلمهای ستاره گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز و آن را حتی بهتر مناسب در حال حاضر. Wirfs می تواند به آریزونا ورزشی bookend مخالف چپ مقابله با D. J. Humphries برای محافظت از سال گذشته بالا به طور کلی انتخاب کارفرمایی Kyler موری.

The addition of wide receiver DeAndre Hopkins (10) will provide a boost for Arizona's offense. (AP Photo/Reed Hoffmann, File)
علاوه بر این از گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز (10) ارائه خواهد شد افزایش آریزونا جرم. (AP Photo/رید هافمن فایل) (رید هافمن/AP)

9. Jacksonville Jaguars: Derrick قهوه ای, DT, Auburn,

یک سال پیش پلنگ, از رو خوش شانس در پیش نویس زمانی که آنها در زمان لبه حمله کننده جاش آلن در دور اول و توهین آمیز مقابله با Jawaan تیلور کاهش یافت و به آنها در دور دوم. شانس ادامه در اینجا با قهوه ای رها کردن آنها را در ردیف 9 و پر نیاز در وسط خود را در خط دفاعی.

10. Cleveland Browns: Andrew Thomas, OT, گرجستان

این دو بعدی تراکم می تواند تحت تاثیر قرار اگر ردسکینز تجارت ترنت ویلیامز به یا قهوه ای یا جت. این Browns نیاز به یک چپ مقابله بنابراین توماس به خوبی متناسب در اینجا مخالف حق مقابله با جک Conklin که کلیولند امضا در آژانس رایگان.

11. New York Jets: Jedrick بخواهد OT آلاباما

جت در حال تعمیرات اساسی خود را در خط حمله امضای چندین نمایندگی رایگان علاوه بر بازگرداندن گارد الکس لوئیس. اما آنها هنوز هم نیاز به یک حق مقابله و ورزشی وصیتنامه را تکمیل واحد بازسازی است.

12. لاس وگاس Raiders: CeeDee بره, WR, اوکلاهما,

مربی جان weather underground و جنرال موتورز مایک Mayock در زمان مراقبت از دفاع در رایگان آژانس به طوری که آنها می توانید با استفاده از این انتخاب کنید برای دریافت بهترین گیرنده در پیش نویس است. بره یک گیرنده بزرگ بازیسازی توانایی.

13. San Francisco 49ers: جری Jeudy WR آلاباما

این Buckner تجارت قرار می دهد 49ers در موقعیت به زمین یکی از گسترده گیرنده در پیش نویس است. پس از از دست دادن امانوئل ساندرز به نیواورلئان در رایگان آژانس آنها را هیجان زده خواهد کرد برای اضافه کردن Jeudy یا بره به امید بازگشت به سوپر باول.

14. Tampa Bay Buccaneers: Javon Kinlaw DT کارولینای جنوبی

پس از فرود تام بردی در رایگان آژانس Bucs می توانید تمرکز بر روی اضافه کردن یک ضربه مدافع در دور اول. Kinlaw بیاورد داخلی disrupter به خط دفاعی.

15. Denver Broncos: هنری Ruggs III, WR, آلاباما,

در گزارشی که داشتن بسیار خوب offseason می خواهید برای اضافه کردن سرعت در گیرنده گسترده و موقعیت. Ruggs به آنها 4.27 تندرو برای سال دوم کارفرمایی درو قفل.

16. Atlanta Falcons: C. J. Henderson, CB, فلوریدا

دانته فاولر جونیور آنها اضافه شده در سازمان در سه سال $45 میلیون معامله کمک می کند تا مراقبت نیاز خود را در پایان دفاعی. با هندرسون می تواند آنها را پر کنید دیگر نیاز دارید با یکی از بهترین, cornerbacks در پیش نویس است.

17. Dallas Cowboys: K’Lavon Chaisson, LB LSU

کابوی به نظر می رسد در روند رفتن به 3-4 پایه دفاع. آنها خطاب خط دفاعی در رایگان آژانس و Chaisson خواهد آنها را به خارج linebacker که می توانید عجله کارفرمایی.

18. Miami Dolphins: Austin جکسون, OT USC

دلفین ها رفت و سنگین در دفاع در آژانس رایگان. در پیش نویس نگاه آنها را به شروع به رفع جرم. گرفتن یک تکل ضروری است به همین دلیل است که جکسون می تواند مناسب است.

19. لاس وگاس Raiders: پاتریک ملکه, پوند, LSU

این اظهارات را کامل بازسازی خود linebacker سپاه آنها شروع به در رایگان آژانس با این انتخاب. آنها را ملکه Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski خود را به عنوان سه شروع linebackers. چشمگیر است.

20. Jacksonville Jaguars: Trevon Diggs, CB, Alabama

جکسون نیاز به restock دفاع از آن به خصوص در cornerback پس از معاملات Jalen رمزی و A. J. Bouye. Jaguars امضا Darqueze extreme networks برای پر کردن یک cornerback نقطه و Diggs در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان سوم-بهترین گوشه ای در پیش نویس می تواند خوب و مناسب با extreme networks و D. J. هیدن.

21. Philadelphia Eagles: سه راهی هیگینز WR Clemson

هر کس می داند عقاب نیاز به کمک در گیرنده گسترده. پس از آنها موفق به زمین هاپکینز در یک تجارت هیگینز یک هدف خوب خواهد بود شکست.

22. Minnesota Vikings: A. J. Terrell, CB, Clemson

وایکینگ ها در حال پایین خود را بالا سه گوشه زیر کاهش و رایگان آژانس. با استفاده از انتخاب آنها از بوفالو وجود دارد یک راه حل ساده: پیش نویس بهترین cornerback در دسترس است. در این سناریو که ترل.

23. New England Patriots: اردن عشق, QB ایالتی یوتا

این پرستان می تواند انتخاب کردن برای ثبت نام نیوتن و یا وینستون یا تجارت دالتون. اما اگر آنها می تواند یک سرقت در عشق که دارای پتانسیل برای رفتن در بالای 15 اما می تواند اسلاید به دلیل عدم QB-نیازمند تیم چیدن زود است.

24. New Orleans Saints: جاستین, Jefferson, WR LSU

حتی اگر پرستاران اضافه شده ساندرز در آژانس رایگان برای جفت کردن با ستاره Michael Thomas آنها می تواند حتی بهتر در گیرنده با تهیه پیش نویس Jefferson.

25. Minnesota Vikings: Laviska Shenault جونیور, WR, کلرادو

وایکینگ ها نیاز به تعویض Stefon Diggs پس از برخورد او به بوفالو. آنها می توانند با پر کردن جای خالی با Shenault که همه کاره است و ورزشی بازیساز.

26. Miami Dolphins: D’Andre سویفت, RB, گرجستان

من تا به حال دلفین مصرف در حال اجرا پشت جاناتان تیلور از ویسکانسین در گذشته مسخره اما سریع ممکن است یک جا بهتر است با توجه به تصویب نواز توانایی. او و تازگی امضا اردن هوارد را به شکل یک جامد backfield اواز یا موسیقی دو نفری.

27. Seattle Seahawks: Yetur ناخالص-Matos, DE, Penn State

شانس خوب وجود دارد Seahawks می تواند تجارت را از این نقطه است. اما اگر آنها به ماندن در اینجا بسیاری بستگی دارد که آیا آنها re-sign star لبه حمله کننده Jadeveon Clowney که هنوز موفق به دریافت رایگان عامل ارائه می دهد او انتظار داشت. اگر Clowney می رود در جای دیگر گروس-Matos کمک خواهد کرد که به تصویب راش.

28. Baltimore Ravens: Kenneth موری, LB, اوکلاهما,

کلاغ در حال بی قراری linebacker گروه چند سال گذشته. موری می دهد آنها یک میخ linebacker نوع آنها نداشته پس C. J. Mosley چپ در آژانس رایگان.

29. Tennessee Titans: جف Gladney, CB, TCU

اگر عامل رایگان لوگان Ryan نمی آید پشت تیتان نیاز به اضافه کردن یک cornerback. آنها می تواند برای Gladney یا LSU را Kristian Fulton.

30. Green Bay Packers: Denzel میمس, WR بیلور

Aaron Rodgers بود و دیگری کمی فراتر از <url> آدامز در گیرنده گسترده ای در فصل گذشته. حتی پس از اضافه کردن Devin Funchess در رایگان آژانس هکرها را به بهترین گیرنده خود را در هیئت مدیره. میمس یا ایالتی آریزونا را براندون Aiyuk حس را در اینجا.

31. San Francisco 49ers: خاویر McKinney, S, Alabama

حتی اگر 49ers نیاز به یک cornerback بیش از ایمنی آن را می شود سخت به تصویب بهترین ایمنی در این پیش نویس در مککیننی اگر او در اینجا در دسترس است.

32. Kansas City Chiefs: Kristian Fulton, CB, LSU

اشراف از دست فولر به ردسکینز در رایگان آژانس و Bashaud Breeland می تواند به عنوان به خوبی. آنها ممکن است نگاه تیلور از ویسکانسین به تقویت در حال اجرا بازگشت اما Fulton بیشتر حس می کند چون او را پر از سوپر جام قهرمانان بزرگترین نیاز دارید.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>