جان Beilein را پر سر و صدا اجرا کاوالیرز به عنوان سر مربی می آید به پایان سریع

“این یک تصمیم بسیار دشوار است برای من اما من می خواهم برای روشن باشد — این بود که من تصمیم به کناره و من واقعا قدردانی از درک و حمایت از مقابل دفتر در طول این زمان. من پیدا کردن از دست دادن بسیار چالش برانگیز و در این سال گرفته شده بسیار بزرگتر تلفات در من از من انتظار می رود. من نگران عواقب این عوارض می تواند به طور بالقوه را در سلامت خود و خانواده را به خوبی پایین جاده. من برخی از من می تواند در بهترین من برای باقی مانده از این فصل و در آینده است. که نمی خواهد به بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی.”

40 زیان های این فصل بودند به عنوان بسیاری از Beilein ارسال شده در سراسر نهایی خود را در چهار فصل سال در دانشگاه میشیگان گذراند 12 سال شد winningest بسکتبال مردان مربی در مدرسه تاریخ است. قبل از مصرف بیش از Wolverines برنامه در سال 2007 و رهبری آن را به نه NCAA tournament حضور و دو نهایی چهار Beilein همچنین مربی در غرب ویرجینیا ریچموند و Canisius ارسال به طور کلی درصد برنده از .637 (571-325) در این بخش من سطح.

برخی از روش های است که مشغول به کار به خوبی در دانشگاه از جمله تاکید بر بسکتبال-اصول دریل گزارش مالیده حداقل چند Cavs راه اشتباه است. در اوایل ماه دسامبر گزارش آمده است که بازیکنان تا به حال “غرق صدای او” و به جای آن به دنبال Bickerstaff های NBA جانباز برای راهنمایی.

“او 67 سال, مربی تلاش برای تعامل با 20 و 30 ساله بازیکنان NBA” یک Cavs بازیکن گفت: cleveland.com در دیدگاه انتشار چهارشنبه. “ما همه حرفه ای. نمی تواند درمان ما مثل بچه های کالج است. فقط بی احترامی برای رشد مردان است.”

حادثه در ماه ژانویه مطرح شده سوال بیشتر در مورد Beilein را زنده ماندن در کلیولند با وجود این واقعیت است که او در اولین سال از پنج سال قرارداد. در جلسه تیم او در گزارش خود گفت که بازیکنان آنها “دیگر بازی به عنوان یک دسته از اراذل و اوباش است.”

Beilein به سرعت عذرخواهی کرد و ادعا کرد که او به معنای به استفاده از کلمه “راب.” استفاده از چنین لود مدت حتی سهوا گزارش آسیب دیده و قد و قامت خود را در درون سازمان.

در ضمن مهم نیست بهبود در دادگاه است. با یک ناشیانه ساخته شده فهرستی که تحمل دردهای در حال رشد جوان نگهبانان Collin خادم و داریوش حلقه گل قرار دادن در حالی که هنوز شامل جانباز holdovers از LeBron James دوران مانند کوین عشق و تریستان تامپسون کلیولند آغاز شده تعجب آور 4-5 قبل از امتداد طولانی از دست دادن مجموعه در.

Cavs رهبری به همه ستاره از دست داشتن 13 از خود گذشته 15 بازی و 35 از خود گذشته 45. خود را 14 تا 40 رکورد بدترین در کنفرانس شرق و در میان تمام تیم NBA, بهتر, تنها تر از 12-43 رزمندگان طلایی امور خارجه.

“جان Beilein یکی از بیشتر انجام مربیان بسکتبال در تاریخ بازی ما و در حالی که آن را غیر منتظره ما را در درک و احترام به تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان سرمربی تیم کاوالیرز” آلتمن در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده در مورد توسعه بازیکنان جوان ما که همه نشان از رشد و بلوغ تحت مربی Beilein. ما خدا را شکر برای این زمان او به عنوان سر مربی با کاوالیرز و به دنبال به جلو به ادامه سهم.

“NBA منحصر به فرد کسب و کار است که گاهی اوقات نیاز به تهاجمی ریسک مهم و بلند مدت تصمیم گیری برای حرکت به یک حق رای دادن به جلو و در نهایت رقابت برای قهرمانی. من می خواهم برای تشکر از باور نکردنی طرفداران کاوالیرز برای حمایت خود را در هر دو خوب و زمان به چالش کشیدن. ساختن یک فرهنگ قوی را همچنان اولویت در اینجا در Cavaliers.”

این خواهد بود که این بار سوم است که Bickerstaff گرفته کمر یک تیم NBA در وسط یک فصل در خدمت داشتن موقت به عنوان سر مربی از 2015-16 Houston Rockets و 2017-18 ممفیس گریزلیز. Bickerstaff نامگذاری شد دائم سر مربی گریزلیز پس از آن فصل به طول انجامید اما فقط یکی بیشتر قبل از اخراج شدن در ماه آوریل گذشته. پس از ارسال شده در تجمعی رکورد 85-131 به عنوان یک سر مربی NBA او را استخدام کرد Cavs خود را به عنوان دستیار سر مربی است.

“من هم نمی خواهد انجام این کار در حال حاضر در طول فصل اگر J. B. Bickerstaff آماده نبود و قادر به فرض سر مربیگری نقش بلافاصله و ادامه روند بازسازی که ما آغاز شده است” Beilein گفت: استعفای خود را. “برای 45 سال و بیش از 1300 بازی سفر من به عنوان یک مربی بسکتبال است یک رویا به حقیقت می پیوندند. من هرگز ترس از یک چالش و باید با توجه به هر یک من — گاهی اوقات به ضرر خود من خوب بودن.

“من می خواهم برای تشکر از همسر من, کاتلین برای بودن در کنار من و من از فوران حمایت از خانواده و دوستان و همکاران در طول این زمان. من مشتاقانه منتظر بودن قادر به صرف زمان بیشتری را با همسر و بچه ها و نوه ها در ماه های آینده.”

Beilein مبارزات در NBA ادامه داد: چیزی از یک روند برای بالا مشخصات مربیان کالج در تلاش برای ایجاد یک جهش. در حالی که براد Stevens انجام داده است به خوبی با بوستون سلتیکز پس از آمدن بیش از ساقی دانشگاه امثال جان Calipari ریک Pitino تیم فلوید فرد Hoiberg Lon کروگر مایک مونتگمری و P. J. Carlesimo پیدا کرده اند آن را دشوار است به تکرار کالج خود را با موفقیت و در سطح حرفه ای.

Bickerstaff می شود کاوالیرز’ هفتم سر مربی پس 2013, زیر Beilein لری درو Tyronn Keith David Blatt, مایک براون و بایرون اسکات و چهارم پس از شروع 2018-19 فصل است.

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im