بسیاری از جهان سوگواری یک سانحه هلی کوپتر در نزدیکی لس آنجلس در روز یکشنبه برای از دست دادن NBA افسانه کوبه برایانت و دختر خود را. اما برای Orange Coast College, در کوستا مسا کالیفرنیا این حادثه ضربه دور و نزدیک به خانه. در میان دیگران در تصادف کشته شد جان Altobelli آن معشوق سر مربی بیس بال.

احترام در ورزش شکل در سمت راست خود Altobelli, 56 رهبری دانشگاه به بیش از 700 پیروزی در 27 فصل از جمله چهار دولت عنوان و مربی چندین بازیکن بیس بال که بر روی لیگ های بزرگ.

Altobelli رشد نزدیک به برایانت در حالی که دختران خود را به رقابت با هم در یک تیم بسکتبال مربی توسط پنج بار قهرمان NBA. هر دو خانواده بودند عازم مسابقات در هزار اوکس کالیفرنیا هنگامی که هلیکوپتر حامل آنها سقوط کرد و پشت سر هم به شعله های آتش.

Altobelli را Keri و 13-year-old daughter, الهام همچنین در تصادف جان باختند, کالج در بیانیه ای گفت. خانواده جان سالم به در با دو فرزند دیگر مادر J. J. دختر خوشگل.

تونی Altobelli جان برادر کوچکترش و OCC ورزشی اطلاعات مدیر گفت: برادر بزرگتر خود است اما خواستار مراقبت از رویکرد او را به دست آورده احترام عمیق خود را از بازیکنان و مربیان همکار در دزدان دریایی است. پس از تیم های اخیر دولت عنوان فصل گذشته آمریکا بیس بال Coaches Association او را به نام سرمربی تیم ملی فوتبال از سال است.

“در پایان روز هر بازیکن می دانستم که او وجود دارد برای حمایت از او و او را دوست دارم” تونی Altobelli گفت: لس آنجلس تایمز. “او همه چیز را او می تواند آنها را موفق.”

یکشنبه, خانواده, دوستان و بازیکنان با حضور در OCC میدان بیس بال به یاد داشته باشید “مربی آلتو” را به عنوان آنها او را به نام. صفحه اصلی صفحه پوشیده شده بود در بیس بال کلاه و گل.

“اگر شما در خارج از خانه در اینجا شما بازی برای او و یا شما پدر و مادر شما می دانید: آلتو یکی از بهترین مردان من تا کنون ملاقات کرد” Nate Johnson, این تیم دستیار سر مربی گفت: جمعیت حدود 150 عنوان او مبارزه اشک است.

در مصاحبه با ESPN جانسون به نام جان Altobelli “خود کوبه از تاریخ و کالج بیس بال جهان است.”

جاستین Brodt دانشجوی سال دوم اول baseman در OCC گفت Altobelli می تواند دشوار در بازیکنان اما هرگز متوقف مراقبت از بیس بال برنامه او در نظر گرفته می شود و خانواده است.

“او درمان هر بازیکن مانند پسر خود را” Brodt گفت: در میدان بیس بال روز یکشنبه با توجه به اورنج کانتی ثبت نام کنید. “او می خواست بهترین ها را برای همه درگیر. که آنچه که او را یک مربی موفق و مانند یک مرد بزرگ.”

در سال های اخیر است که به معنای رهبری یک $2.1 میلیون تلاش برای جمع آوری اعانه برای حفظ تیم جدید چمن به عنوان به خوبی به عنوان یک بازسازی رتبه بندی پنبه حلاجی شده قفس و سیستم صوتی. و در یک کوچکتر junior college برنامه مانند OCC آن را نیز به معنای آماده سازی بازیکنان خود را برای چالش بعدی.

“او می خواست آنها را به حرکت به رویای خود را در مدرسه. که چه او را سوار” جانسون گفت: بار. “او می دانست این بود steppingstone.”

Altobelli شد شادترین دیدن دزدان دریایی حرکت به بخش برنامه های جانسون گفت حدود 10 از بازیکنان خود را در سال گذشته قهرمانی تیم دریافت کمک هزینه تحصیلی به چهار سال مدارس.

کار خود را فراتر رفت و اورنج کانتی. از 2012 تا 2014, Altobelli موفق بروستر Whitecaps یک کالج تابستان تیم بیس بال در کیپ کاد که در آن او مربی آینده لیگ برتر بازیکنان مانند هارون قاضی نیویورک یانکیز و جف مک نیل از New York Mets.

McNeil تلاش کرده بود به عنوان یک بازیکن او به ESPN گفت: اما Altobelli در زمان یک فرصت او را به هر حال. “او یکی از دلایل اصلی من هنوز بازی بیس بال حرفه ای” این بازیکن گفت.

قاضی نیز اعتبار خود را در تابستان با Whitecaps به عنوان یک بخش کلیدی از توسعه خود را به عنوان یک بازیکن. ماه پس از بازی تحت Altobelli این یانکی ها او را برداشت در این مکمل در دور اول 2013 لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

“این واقعی نیست…” قاضی در توییتر نوشت روز یکشنبه شب در واکنش به سقوط هلیکوپتر.

Altobelli گذشت شور و شوق خود را برای ورزش کردن به فرزندان او: او پسر J. J. بازی بیس بال در کالج شد و یک طلایه دار برای Boston Red Sox. دختر خود را الهام تبدیل به بسکتبال به جای.

هنگامی که او به عضویت یک تیم در برایانت Mamba آکادمی ورزشی که مربی تیم لس آنجلس لیکرز بزرگ خود Altobelli شروع به تحصیل به عنوان بسیاری از شیوه های به عنوان او می تواند.

“او آن را در بیس بال از نظر” جانسون گفت: روزانه وحش. “او مانند” چه می شود اگر Derek Jeter شد آموزش فرزند خود را چگونه به بازی بیس بال ؟ شما در حال رفتن به دست خود شیوه و یا شما می رویم به در هر یک؟’ “

به عنوان مربیان و پدران و دوستداران ورزش به طور کلی در دو مردان به سرعت در حال توسعه یک پیوند. Altobelli پرواز با برایانت در هلی کوپتر خود را چندین بار در رسانه های اجتماعی NBA ستاره ستایش الهام که به بازی در این باشگاه در کنار تیم خود دختر Gianna.

دو سال پیش Altobelli دعوت برایانت به دزدان دریایی تیم بیس بال یک بحث پپ قبل از آنها مواجه خاموش در دولت نهایی چهار. به عنوان بازیکن در نشست سوم-پایه ستاره شرق کوبه پارک شده خود را به رنج رور در پشت نیمکت و راه می رفت به این تیم است.

“این بچه ها بودند floored و فوق العاده هیجان زده” جانسون گفت: روزانه وحش.

در بعد از ظهر یکشنبه در صحنه ستاره شرق بود و ترسناک. زیر آسمان خاکستری دزدان دریایی دست و پنجه نرم با اخبار از مربی خود مرگ است. Firetruck از طریق نزدیکی یک پارکینگ و یک صدا در بلندگو زنگ زد.

“افکار و دعاهای ما با شما” یک آتش نشان فریاد زد. “مربی آلتو بود که دوستان ما بیش از حد.'”

دزدان دریایی تصمیم گرفت آنها را به بازی بازی روز سه شنبه یک OCC, سخنگوی, گفت واشنگتن پست به افتخار محبوب خود مربی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su