جو فتیله صحبت می کند و بعد فن او را متهم ‘بشود’ مادرانی که اصلا شیر

جو فتیله صحبت کرده است پس از یک فن متهم او را از “بشود” مادران برای استفاده از فرمول بیش از شیر مادر برای تغذیه نوزاد خود را در.

تناسب اندام کارآفرین و نویسنده بود انجام Q+A در Instagram داستان در مورد کتاب جدید خود از شیر مادر گرفتن در 15که ارائه می دهد دستور العمل ها و توصیه برای والدین به معرفی نوزادان خود را به خوردن غذاهای جامد.

فتیله خواسته بود او 3.7 m پیروان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در این کتاب باعث یک فرد به آنها می گویند “احساس کمی از شرمندگی” نسبت به مادرانی که تغذیه نوزادان خود را با استفاده از فرمول.

پیرو با اشاره به بخشی از کتاب که در آن فتیله توضیح می دهد که او نمی باید “بهترین آغاز در زندگی” با توجه به تغذیه قبل از رفتن به می گویند که او “مطرح شده در فرمول شیر از تولد و نمی توانید یک اونس شیر” زمانی که او یک کودک بود.

فتیله در پاسخ به پیرو با توضیح که “بشود” کسی بود که “مخالف” از نیات خود را.

“من واقعا صادقانه در مورد سفر ما در مقدمه. من فقط تکه ای فرمول به عنوان یک کودک او گفت:” قبل از رفتن به مرجع چگونه او تصمیم گرفت برای تغذیه خود دو فرزند, Indie در, دو, و Marley پنج ماه.

“Indie در, تغذیه با شیر برای مدتی و سپس فرمول. Marley است-بطری تغذیه با تنها فرمول در حال حاضر.”

جو فتیله خود را نشان می دهد ورزش ویدئوها مطرح کرده اند نزدیک به 100.000 دلار برای بیمه خدمات درمانی

تناسب اندام گورو اضافه شده است که همسرش روزی تلاش میکردند با تغذیه با شیر مادر Marley چرا که او توسعه یافته برفک دهان.

“ما شروع به Marley بر شیر اما او برفک دهان در سه ماه و روزی آنقدر درد و سعی کردم برای دو هفته به فشار از طریق اما درد غیر قابل تحمل بود و پوست او فقط التیام نمی بنابراین مارلی است که در حال حاضر فرمول تغذیه و او کاملا سالم و شاد” فتیله نوشت: در پاسخ به پیرو.

“وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با فرمول پس لطفا احساس نمی در نظر گرفته و یا گناه,” او اضافه شده است.

“کودک شما کودک خود و سفر خود را با تغذیه خود را!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de