جو عجیب و غریب: Tiger King star دریافت غیر قانونی حبس دعوی فرمت گزارش ها می گویند

جو عجیب و غریب سابق باغ وحش اپراتور و جنایت کار محکوم که زندگی اش تبدیل شده است و این موضوع ضربه Netflix بکشد نشان می دهد ببر پادشاهبود گزارش داده تمدید در خود حبس غیر قانونی طرح دعوی در دادگاه فدرال این هفته است.

بحث چاخان که نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ درخواست تمدید حداقل 30 روز در کت و شلوار که به دنبال نزدیک به $94m خسارت از دستیار ما وکیل است که محاکمه او و چند تن از شاهدان و همچنین ماهی و حیات وحش و وزارت کشور.

او به اعدام محکوم شده در سال گذشته از جعل حیات وحش پرونده قتل پنج ببر در اختیار خود را به فروش کردن توله ببر غیر قانونی و تلاش برای ترتیب قتل یک پناهگاه حیوانات موسس در فلوریدا به نام کارول Baskin.

در حالی که Maldonado-پاساژ اغلب صحبت در مورد تمایل به کشتن Ms Baskin که او نیز برجسته در Netflix بکشد نشان می دهد به صورت علنی مخالفت خود را درمان حیوانات در باغ وحش او را حفظ کرده است و بی گناهی خود را و ادعا کرد که او محکوم شد بر اساس perjured شهادت.

یک قاضی فدرال تنظیم شده به رد دعوی با 28 مارس مهلت Maldonado-عبور برای فایل اعتراض.

اما ما در منطقه قاضی اسکات Palk تمدید مهلت اضافی 30 روز با توجه به E! اخبارپس از دریافت گزارش نامه دست نویس از Maldonado-عبور از فدرال مرکز پزشکی در فورت ورث ،

آن نامه ادعا Maldonado-پاساژ فاقد دسترسی “به یک, کامپیوتر, تلفن, ایمیل و یا کتابخانه” به عنوان گزارش گفت که او و دیگران را در امکانات قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“متاسفم برای این دست نوشته, نامه,” او نوشت. “اما من در حال جدا شده در مرکز پزشکی فدرال [در] فورت ورث و هیچ دسترسی به یک کامپیوتر و تلفن, ایمیل و یا libary [sic] برای پاسخ به این دولت درخواست آخرین.”

او افزود: “من به درخواست حداقل [یک] 30-بعد فرمت به مهلت آوریل 28th, 2020 امید من اجازه دسترسی به استفاده از چیزهایی که در منظور به درستی پاسخ درخواست خود را.”

مالدونادو-پاساژ اتحاد را رد دخالت در قتل-برای-استخدام طرح که او گناهکار رهبری در مارس 2019. سابق باغ وحش اپراتور متهم شد با پرداخت یک هیتمن $3,000 به قتل Ms Baskin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات