جو نقب زدن به Peyton منینگ برای مشاوره در پیش نویس بد تیم NFL

“او به من در مورد برخی از چیزهایی که من سعی کردم به انجام به عنوان یک تازه کار که شاید او می توانید درخواست خود را به NFL حرفه ای. به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به با Cincinnati Bengals,” منینگ گفت: ESPN “SportsCenter.” “من گفت:” جو اگر شما برای اولین بار انتخاب در پیش نویس NFL, شما در حال رفتن به یک تیم است که واقعا به دست آورده و اولین انتخاب در پیش نویس NFL.’ “

آمین به آن است. این Bengals برنده دو بازی فصل گذشته موفق به کسب تنها 21 بیش از گذشته چهار. آنها به دست آورده و اولین پیروزی خود را Dec. 1, ضرب و شتم New York Jets و دوم خود را در فصل آخر دسامبر. 29, ضرب و شتم کلیولند براونز. Indianapolis Colts برنده شماره 1 انتخاب کنید در سال 1998 پیش نویس موجب از خود 3-13 پایان در سال 1997.

“وجود دارد در حال رفتن به برخی از چاله ها وجود دارد” منینگ گفت: از تیم های که بالا پیش نویس انتخاب “و یک دلیل وجود دارد که کلت بودند چیدن شماره 1 که در آن سال. وجود دارد یک دلیل Bengals در حال چیدن شماره 1 این سال است.”

NFL تیم نیست معمولا به نوبه خود بر روی یک سکه حتی با ورود یک آینده Hall of Famer مانند منینگ. بارگیریها رفت 3-13 دوباره در rookie فصل و او شروع هر بازی.

“من سعی کردم به او بگویید این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” منینگ گفت: از نقب زدن. “من از دست رفته بیشتر بازی من rookie سال از من کل دبیرستان و کالج حرفه ای ترکیب شده است. من انداخت [28] interceptions. که هنوز هم یک NFL [بازگشت] رکورد و اگر جو می خواهد برای شکستن که…, من می خواهم خوب با آن است. ما هنوز هم می خواهم به دوستان می باشد.”

این افت از نقب زدن 2019 فصل زمانی که او برنده Heisman جایزه و LSU موفق به کسب عنوان ملی می تواند شیب دار.

“من سعی کردم به یادگیری زیادی در آن سال. من بازی هر بازی و آموخته برخی از چیزهایی که در آن سه ماهه چهارم blowouts در مورد آنچه در آن زمان به موفقیت در این لیگ” منینگ گفت. “آنچه که من را تشویق و رله به جو است که خود را rookie سال است که نمی تواند همان سال ارشد خود را در کالج. اگر شما یاد بگیرند که چگونه سریع این دفاعی پشت چگونه به زودی شما باید برای خلاص شدن از توپ و درک دفاع و سپس شما واقعا می توانید آن را رفتن یا دو سال پس از آن.”

بیشتر NFL پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات