جو باک می گوید: Fox Sports طرح جمعیت و سر و صدا ممکن است استفاده از مجازی طرفداران برای بازی های NFL

صحبت چهارشنبه در یک نمایش رادیویی به میزبانی براوو را اندی کوهن, باک گفت: “رفتن به این فصل در آینده — و است که می آید با یک ستاره و امیدوارم وجود دارد یک فصل — احتمالا وجود دارد رفتن به یک فصل انجام بازی با طرفداران آن دشوار خواهد بود. من فکر می کنم روباه و این شبکه ها را مجبور به قرار دادن سر و صدای جمعیت تحت ما آن را به صورت عادی مشاهده و تجربه در خانه.”

فشرده توسط کوهن در پیشنهاد او که Fox Sports تولید خواهد اضافه کردن صدای جمعیت باک پاسخ داد: “بله, من فکر می کنم آنها خواهید آن را انجام دهد. در واقع من می دانم که آنها آن را انجام دهد. و آنها به نقطه در حال حاضر که در آن آنها — آن را تقریبا یک معامله انجام می شود.

“من فکر می کنم هر کس که جاوا بود که در آن کنترل میخوام باید واقعا خوب در کار خود و واقع بینانه با توجه به جمعیت واکنش نشان می دهند با توجه به آنچه اتفاق افتاده است در این زمینه” باک ادامه داد. “پس از آن واقعا مهم است.”

باک بود که در میان Fox Sports اصلی گروه NFL گوینده هنگامی که آن را شروع به پخش بازی ها در سال 1994 بوده و سرب آن صدا برای لیگ از سال 2002 افزود: از روز شنبه که شبکه “به دنبال راه هایی برای قرار دادن طرفداران مجازی در می ایستد.”

“هنگامی که شما یک شات گسترده ای از آن به نظر می رسد مانند ورزشگاه است مربا بسته بندی شده,” او گفت: کوهن “و در واقع آن خالی خواهد بود.”

باک در زمان صدور پنج شنبه با یک Sports Illustrated تیتر که او گفت: نادرست مشخص می شود نظرات خود را در مورد امکان مجازی طرفداران. در ارائه گسترده سخنان آنلاین او به طور موثر دو برابر کردن در مورد آنچه به نظر می رسد که ایجاد شده ترین وزوز: که فاکس ورزشی در نظر دارد به تکرار در برخی از راه برای تلفن های موبایل است که هزاران نفر از طرفداران خواهد بود ساخت آنها تماشای بازی های NFL در فرد است.

“همه شبکه ها سعی خواهد کرد آن را به نگاه و صدا به عنوان طبیعی که ممکن است” باک توییتی. “این می تواند منجر به بی سابقه ای هیجان دسترسی داشته باشید. کسی چه می داند ؟

“اما جمعیت واکنش های زیادی قطعه ای از پازل” او ادامه داد. “همه واکنش های جمعیت با ارزش هستند و به استفاده می شود — تا آنجا که من می دانم. من استفاده از آن را تا آنجا که من می تواند و هنوز هم نگه داشتن کار من است. لحظات بزرگ مانند Minn. معجزه ساخته شده در تلویزیون به دلیل جمعیت و سر و صدا.”

یک سخنگوی NFL گفت: لیگ برتر کاهش یافته است به نظر باک اظهارات.

در توییت خود پنج شنبه, باک همچنین با اشاره به داستان هفته گذشته در لس آنجلس تایمز که در آن او با تاکید بر اهمیت جمعیت و سر و صدا.

“من فکر می کنم این بازیکنان خوراک که کمی به عنوان شاخی به عنوان آن را برای تلفن های موبایل,” او به این روزنامه گفت. “من مطمئن هستم که به جهنم می دانید پخش تغذیه آن است. که فقط سر و صدا ثابت که در زیر صدای ما که اگر شما آن را از معادله من فقط فکر می کنم آن را می سازد پخش صاف.”

“اگر مردم در خانه تجربه صدای جمعیت آن به ارمغان می آورد آنها را به ورزشگاه,” او اضافه شده است. “اگر شما را که در دسترس نباشد و آن را فقط به یک گوینده صحبت کردن شما می تواند تماشای C-SPAN, و این امر می تواند همان چیزی است.”

حداقل یک NFL تیم آتلانتا فالکونز دارای پمپ صدای جمعیت به آن بازی در گذشته است. لیگ جریمه شاهین در سال 2016 و لنگر انداخت و آنها را یک پیش نویس انتخاب برای درگیر شدن در این عمل در سال های 2013 و 2014 فصل است.

با توجه به L. A. Times, NBC است که به دنبال فن آوری سیستم عامل که ممکن است فعال NFL طرفداران صدایشان از دور شنیده. یک مثال از چنین ابتکار عمل آمد در سال 2013 زمانی که تنش ها در پی بهار عربی منجر به محدودیت های شدید در تونس در مجامع عمومی از جمله ممنوعیت طرفداران در مسابقات فوتبال. یک تیم در آن کشور پاسخ با استفاده از یک برنامه است که طرفداران متصل از طریق خود گوشی به بلندگو در ورزشگاه; حامیان می تواند ضربه بزنید آیکون های از راه دور است که در لوله کشی ثبت برای تلفن های موبایل مانند تشویق آواز و ضرب و شتم درام.

“آن معتبر خواهد بود چرا که این امر می تواند تولید شده توسط بینندگان” فرد Gaudelli تهیه کننده اجرایی ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال” گفت. “ما در مراحل اولیه تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند انجام این کار است.”

یک منبع آشنا با Fox Sports’ برنامه ریزی برای بازی های NFL گفت: نوشته است که در حالی که این شبکه به دنبال یک تنوع از گزینه های خود را برای telecasts, هیچ چیز نهایی شده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>