جو باک به نام جهان سری و فوق العاده کاسه. در طول قرنطینه را روایت خود فیلم.

Cordisco دست هایش را زمانی که او را دیدم صدای جیر جیر آن روز و سپس خواسته خود را به فیلم یک حادثه کلیپ که او در آن قرار داده شده sauced بال را بر روی یک وب کوره هرگز اذعان دوربین. پس از Cordisco ارسال شده در خود را تسلیم او و همسرش لذت می برد شام در خانه خود در رالی, N. C., و به او اجازه دهید تصویری لغزش را از ذهن خود.

Cordisco به ندرت توییتهایی و در درجه اول با استفاده از توییتر به دنبال اخبار. اما سه شنبه شب پس از او به پایان رسید یک کنفرانس تلفنی Cordisco دیدم صدها اطلاعیه نورد در. او بلافاصله می دانست که چرا.

“در این نگاه” باک می گوید: به عنوان Cordisco اماکن بال بر روی کوره. “آنها در حال حاضر داغ بیرون می آید. آنها در کوره. سس را داخل کاسه. رسیدن به پشت در. مایل بیشتر. آنها در حفظ و بیرون آمدن از آن کاسه. چگونه بسیاری از می تواند به شما به ما اندرو? باور نکردنی!”

باک از گوینده افسانه ای جک باک به نام 22 جهان سری و شش سوپر کاسه برای روباه. از سنت لوئیس خانه او در حال حاضر تماس با این نشاط ویدئوها که روباه لقب “قرنطینه تماس.” باک فراهم کرده است طنز آمیز و تحلیل سگ تعقیب یکدیگر در یک کادر خالی مرغ سرگردان در اطراف در قفس خود را با بالا و پایین رفتن و هواپیمایی کارمند marshaling یک هواپیما به آن دروازه. ده ها تن از این ویدئوها پر کردن باک خوراک توییتر و ترکیب برای میلیون ها نفر از نمایش ها.

“من نمی دانم که آن را خاموش” باک گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “که در آن ما هستند. من فکر می کنم مردم از گرسنگی چیزی در امتداد این خطوط است.”

دیگران در رسانه های ورزشی ایجاد کرده اند فیلم های مشابه. نیک هیت مستقر در لندن مفسر ورزشی, فیلم محله فعالیت خود را از قبیل خرید و یا عبور از خیابان و تبدیل آنها به رویدادهای رقابتی با بازی توسط بازی. دو دقیقه سنگ مرمر مسابقه کامل با نام کنندگان مانند ستاره دنباله دار و عمیق اقیانوس انباشته بیش از 35 میلیون بازدید در دو هفته گذشته.

باک تاخت و تاز این عرصه بازیگوش sportscasting شروع با یک متن از رئیس خود را که به شوخی به او می تواند تماس اینترنتی ویدئوها به ماندن تیز. اما به سرعت تبدیل به یک ایده واقع بینانه برای پر کردن وقت. در ابتدا آنها مورد بحث ارائه تفسیر برای ویروسی ویدئوها اما باک فکر درخواست برای دنیوی ویدئوها و خواستار بر مردم خلاقیت می ماند تازه و خنده دار.

برخی از ارسالی که گرفتار شده اند باک توجه شده است موقت خانواده, رویدادهای ورزشی مانند دو-در-یک زندگی-اتاق بازی بسکتبال — “هر چیزی که خلاق مانند آن است و اشاره می کند که چگونه ما همه در همان وضعیت” باک گفت. او همچنین دریافت متعدد حیوان خانگی ویدئوها از آنجا که او گفت: “همه بسیار افتخار از سگ خود را.”

شان و کارلی فورمن که در گلسبورو, N. J., در حال حاضر یک کلیپ از باک تماس خود را نیرومند و درشت هیکل سرعت در اطراف حیاط. Sean فورمن خواهر با این نسخهها کار برای NFL فیلم شد و دوستان با باک خانواده پس فورمن فکر خود تصویری مناسب و معقول به حال شانس گرفتن انتخاب شده است. فورمن فیلم برداری خود را سگ Dabo — اشاره به Clemson football coach — بهره گیری از تازه حصار-در حیاط خلوت چند هفته پیش پس از او را مشاهده کنید که کلیپ.

“او در واقع بسیار لرز” فورمن گفت توصیف سگ خود را که ذخیره کردن در کنار او روی نیمکت در طول یک مصاحبه تلفنی. “اگر شما او را در آن فضای باز او را رفتن است.”

در باک جیر با تصویری از گوینده برنامه ورزشی نوشت: “همه ما خواهد بود مانند Dabo هنگامی که ما می توانید با خیال راحت ترک خانه های ما.”

اضافه کردن بازی به 10 ویدئوها ممکن است باک 20 دقیقه. او گفت که او ممکن است تماشای این ویدئو یک بار برای دیدن آنچه که اما “من فقط می خواهم به آن را ببینید و واکنش به آن است. من فکر می کنم این خنده دار تر است که حتی اگر آن را کامل است.” ضبط صوتی نشده مورد نیاز بیش از دو طول می کشد.

باک خود را می فرستد تا بازی بازی های صوتی به روباه که در آن دیگران اطمینان از آنها اجازه انتشار این ویدئو. آنها را ویرایش کلیپ گاهی اوقات با اضافه کردن حرکت آهسته تکرار و سپس باک توییتهایی جدید تصویری.

باک کمی اطلاعات به قدرت خود را در بازی بازی. در مورد Cordisco مرغ بال گوینده برنامه ورزشی پر بیکار با یادداشت های از Cordisco توییتر زیستی از جمله این که او یک “Fightins علاقه مندان” (که باک به درستی اشاره شد یک مرجع به فیلادلفیا فیلیز) و آرزوهای خود را از تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

Cordisco با وجود شرکت در فیلادلفیا در حال حاضر از بین رفته بال کاسه تا به حال سعی نمی ساخت بال تا همین اواخر. 31 ساله می خورد بال حداقل یک بار در هفته و در قرنطینه او در نهایت آموخته به آنها را.

“و بار دوم تا کنون,” او گفت:, “به روایت کسی که به نام زمان محبوب من بیس بال تیم برنده سری جهانی, یک لحظه در زندگی من است.”

حدود یک ساعت پس از باک توییتی در مورد این تلاش وی افزود: پیشنهاد دیگر: اگر او نوشته های خود را, ویدئو, کمک به یک موسسه خیریه. Cordisco اهدا شده به ایران راه مرکزی کارولینای شمالی و Furmans انتخاب فیلادلفیا رستوران صندوق امداد.

داشتن چنین تجربه مثبت در رسانه های اجتماعی شده است “ذهن دمیدن” باک گفت و او قصد دارد برای ادامه رشد دیگران از آن خسته. در عین حال او را ادامه روایت سرپوشیده مسابقه تنیس بین برادران و تجزیه و تحلیل یک گلف باز حرفه ای را به تلاش برای پنهان کردن خود را عقب کشیدن خط مو.

“من انجام شده است این مدت زمان طولانی” باک گفت: “و شما همیشه وجود دارد چیزی برای گفتن دارد.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de