جو بایدن گفت: این رای دهندگان به رای دادن به شخص دیگری. در اینجا چیزی است که آنها می خواهند از مبارزات انتخاباتی خود

ماه قبل از او ظهور کرد و به عنوان پیشتاز در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری جو بایدن یکی در میان انبوه زمینه از نامزدها همه رقابت برای زمان مواجهه با رای دهندگان در کمپین متوقف می شود در مهم اولیه متحده است.

اما به عنوان او ساخته شده تاخت و تاز در جلسات و رویدادهای حامیان مبارزات انتخاباتی خود را خدشه دار شد توسط یک سری از بی دست و پا مهربان و فیزیکی در جلسات می شود رای دهندگان در جمعیت و در انجمن ها در مقابل ده ها تن از مردم و دوربین های دیجیتال.

او برداشت lapels و دست رشد مبارز با سوالات سخت به مردم گفت آنها اشتباه و یا به آنها گفتم برای کسی رای دیگری از جمله رقیب خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور به نام یک مرد دروغگو به چالش کشیده و او را به pushups به نام یک جوان آب و هوا فعال “کودک” و گفت: مهاجران و محیط زیست را به رای دادن حریف خود را.

چند ماه بعد در میان یک بحران بهداشت عمومی است که در سال 2019 به سختی ثبت نام در کمپین بلیزرز آقای بایدن سر به کنوانسیون ملی دموکرات ها به عنوان به احتمال زیاد نامزد در انتخابات قاب بحرانی خواسته های بین المللی اضطراری است.

اما برای حزب دموکرات رای دهندگان که در سمت چپ تعامل با کمپین بایدن را شکست داد و اخراج وجود دارد باقی می ماند بدون جواب پرسش ها و نگرانی ها در حالی که نامزد جمع آوری امضا از دموکراتیک نیروگاهی و آماده به چهره مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

کارلوس Rojas در مهاجرت اصلاحات

سیلویا Morreno یک حقوق مهاجران رهبر با Dignidad Inmigrante ایستاده بود تا به آدرس آقای بایدن در یک کمپین توقف در کارولینای جنوبی در ماه نوامبر.

“من هر روز با این ترس که [مهاجرت و گمرک] را از هم جدا خانواده من,” او گفت: در صحبت کردن از طریق کارلوس Rojas که ترجمه شده برای او.

“شما در دفاع از این 3 میلیون تبعید تحت اوباما و است که چرا آن سخت است برای من به اعتماد شما” او گفت:. “من می خواهم بدانم که آیا می خواهد متوقف کردن اخراج ها از طریق اقدامات اجرایی در روز اول خود را در دفتر.”

آقای Rojas, صحبت, طرف خودش گفته آقای بایدن او داوطلب برای کمپین اوباما در سال 2008 به دلیل اعتقاد او “وعده داده است که او به جامعه مهاجر”.

“واقعیت این است که در طول این هشت سال بیش از 3 میلیون نفر تبعید شدند و جدا از خانواده,” او گفت:.

آقای بایدن قطع او: “خوب شما باید رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

این رویداد به دنبال چندین تظاهرات با هدف قرار دادن بایدن کمپین به فشار نامزد به آدرس دولت اوباما میراث به عنوان “deporter در ارشد” در میان بسیاری از خانواده های مهاجر و هدفمند نه تنها از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لفاظی و جارو اخراج و بازداشت بلکه با “وعده” از اوباما در سال, آقای Rojas گفت: مستقل.

“بدیهی است که این راه تهمت و دولت ایران در مورد مهاجران و سیاست های خود را که criminalise مهاجران وحشتناک” گفت: آقای Rojas که بعدها پیوست برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان یک سازمانده در آیووا. “اما این روایت که بایدن کمپین موعظه — رفتن به اوباما سال — نیز نه یک جای خوب برای مهاجران.”

در حالی که رئیس جمهور اوباما مجاز اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه ارائه شده است که یک مسیر به وضعیت حقوقی برای افراد جوان که وارد آمریکا بدون مجوز قانونی به عنوان فرزندان این دولت نیز تبعید بیشتر بیش از 400,000 مهاجران در سال اول خود را در دفتر گرفتی تعداد زیادی از مردم به تبعید و تحت جمهوری خواه رئیس جمهور جورج بوش در سال گذشته است.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهاجر دغدغه در مرز آمریکا و مکزیک شد و در 12 سال اخیر در 2019 زمانی که بیش از 850,000 مردم — دو سال گذشته بازداشت شدند با وجود رشد درخواست برای پناهندگی.

در حالی که یخ دستگیری که با افزایش بیش از 30 درصد از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش دادن این سازمان گسترده تر قدرت به بازداشت مهاجران غیر مجاز از جمله مردم بدون سوابق کیفری آنها هنوز در زیر قله از دستگیری تحت دولت اوباما زمانی که یخ بازداشت نزدیک به 300,000 نفر از 2009 به 2010.

با وجود ساخت قابل توجهی رای گیری بلوک درون مردمی “اوباما ائتلاف” که به او کمک کرد تا برنده کاخ سفید, گروه های مهاجر ادامه داد: برای برخورد با دولت اوباما بیش از آن “وعده” اصلاحات او به عنوان تاخیر در عملیات اجرایی پس از تلاش های متوقف شده در کنگره است.

“آن وعده که بالقوه بودند هرگز متبلور” آقای Rojas گفت. “وجود ناامیدی و من حتی می گویند خشم — به سمت حزب دموکرات از رای دهندگان از رنگ و رای دهندگان که در مورد مراقبت از, مهاجرت, مورد کاستی از دولت اوباما.”

در ماه مارس آقای بایدن متعهد به یک مهلت قانونی برای اخراج ظرف 100 روز اول دولت خود در صورت انتخاب و او قول داده است اصلاحات جامع مهاجرت در اولین روز خود را در دفتر. اما آقای Rojas می گوید که به اندازه کافی برای شروع به تعمیر بیش از یک دهه مضر سیاست های مهاجرتی در صورتی که تعلیق در نتیجه در بازگشت به وضع موجود.

“این بحث ما باید برای مقابله با هر روز —” من می دانم که شما در حال رفتن برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آنچه که من به کمی بهتر’ — [اما] کمی است که به اندازه کافی نمی,” او گفت:. “وجود دارد نیاز به یک تلاش واقعی برای شنیدن آن جامعه است که در یک تلاش واقعی برای باز و شفاف در مورد کاستی ها و وعده های شکسته و درد و یک تلاش واقعی برای اجازه دهید که یک پایه و اساس سیاست برای خنثیسازی آسیب هایی که انجام شده است.”

آقای بایدن است اذعان کرد که اخراج ها در دولت اوباما یک “اشتباه بزرگ” است اما تلاش برای تهیه پیش نویس یک مهاجرت انسانی در دستور کار است که تجدید نظر به میانه های بدون خطر بیگانه Latino رای دهندگان.

“من درک می کنم که چرا سیاسی این روایت از رفتن به اوباما سال صحبت می کند به بسیاری از رای دهندگان, اما آن را نیز شامل بسیاری از مردمی که بخشی از این ائتلاف که احساس محروم اوباما در طول هشت سال هر چند آنها معتقد بودند او در آغاز” آقای Rojas گفت. “در ژانویه سال 2021 من می خواهم برای دیدن یک رئیس جمهور نیست که حمله به مهاجران از طریق لفاظی در هر روز است. اما من همچنین می خواهم به مطمئن شوید که فقط به دلیل مهاجرت لفاظی نیست که ملتهب که ما نیز از بودن زیر اتوبوس انداخته طریق سیاست.”

آقای Rojas گفت: او نمی تایید ماندن در منزل در ماه نوامبر اما او را سرزنش نیست رای دهندگان برای انجام این کار است.

“ما به آنها بیش از اندازه کافی دلیل برای احساس می کنید که راه” او گفت:. “بسیاری وجود دارد که دموکراتیک ایجاد جو بایدن در واقع می تواند انجام دهد به درخواست تجدید نظر به این مردمی, و اگر آنها نمی, آن را در حال حاضر زمانی که درد بسیار مشهود است که نیاز خیلی بزرگ است و سپس زمانی که آنها خواهی آن را انجام دهید؟”

اد فالون در خطوط لوله نفت و آب و هوا تغییر

در ژانویه کمپین توقف در Des Moines اد Fallon — سابق آیووا مجمع عمومی عضو و آب و هوا organiser — تا به حال یکی دیگر از چهره به صورت لحظه ای با آقای بایدن پس از تلاش ناموفق برای پین کردن او در پاسخ رضایت بخش در مورد خود را برای حمایت از خط لوله نفت ساخت و ساز.

در لحظه ای که در فیلم آقای فالون خواسته نامزد: “من مانند شما و من قصد دارم به شما اگر شما برنده شدن در نامزدی چرا که ما باید برای خلاص شدن از [Mr تهمت] اما آنچه که ما می رویم به انجام مورد تغییر آب و هوا ؟ … ما باید برای متوقف کردن ساخت و جایگزینی خطوط لوله.”

آقای بایدن پاسخ: “برو رای برای شخص دیگری است.”

پس از آقای فالون به او گفت که او قصد دارد برای حمایت از معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات عمومی آقای بایدن به او گفت “من در حال اجرا در اولیه” قبل از گرفتن آقای فالون خود قنتد, ژاکت lapels.

آقای فالون گفت که او شوکه شده بود توسط معاون سابق رئیس جمهور واکنش. او در وب سایت خود نوشت که تبادل شد “اخلال در تعداد سطوح” و “خود گرایش به نقض فضای شخصی است غیر دارایی در سیاست”.

در آن نقطه او تا به حال شده است در تلاش برای پین کردن آقای بایدن این موضع در خطوط لوله برای بیش از یک سال است.

در طول نامزد تکرار بازدیدکننده داشته است به دولت آقای فالون و جسورانه خود را آیووا سازمان را فشرده و او را در مواضع خود را در تغییر آب و هوا داکوتای دسترسی به خط لوله و اینکه آیا او از بین بردن و یا تعویض همسر لوله گاز نشت گاز متان پس از دادن ظاهرا متناقض در اظهارات خود در مخالفت با ساخت و ساز جدید.

“هنگامی که یک نامزد شد گریزان ما آمد و سعی کردم به آنها را بر روی ضبط که در آن آنها واقعا ایستاده بود” آقای فالون گفت: مستقل.

آقای بایدن گفته است او از جایگزینی خطوط لوله شکسته است اما در برابر ساخت و ساز جدید و پاسخ است که سر در گم آقای فالون.

“او به نظر می رسید به صحبت کردن از هر دو طرف از هر دو” او گفت:.

هر چند آقای فالون شده است سرخورده با دولت اوباما آب و هوا پاسخ (چه آقای فالون گفت: “به ما وعده داده ماه” اما “تحویل یک کیسه کل پیام های مخلوط” در بازگشت) او اذعان می کند که آقای بایدن — پیوستن به یک گروه کر در حال رشد در میان دموکرات ها — هم اکنون می توانید صحبت می کنند به ضرورت لحظه است.

“این خوب است برای دیدن که ورودی برنی ساندرز و دیگر صدای مترقی در درون حزب دموکرات به نظر می رسد به طور جدی توسط بایدن” او گفت:.

اگر آقای بایدن در نهایت دریافت این حزب نامزدی آقای فالون خواهد شد حمایت از او در نوامبر همانطور که او وعده داده شده معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

“خط پایین این است که من تا به حال شش یا هفت اظهارات بایدن — چگونه بسیاری از من تا به حال با تهمت?” او گفت:. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک شرکت آب و منکر. او را به انجام همه چیز را او می تواند به بدتر شدن بحران است. … [بایدن] ممکن است قوی ترین آب و هوا اما با توجه به جایگزین من واقعا امیدوارم که مردم به دنبال خواهد داشت سناتور ساندرز’ سرب و حمایت بایدن.

آقای فالون می گوید: “استاندارد طلا” است که برای آقای بایدن اعلام آب و هوا اضطراری “در یک روز” از دولت متضاد لحظه ای به رئیس جمهور تهمت اولین روز که در آن او او reauthorized کیستون و DAPL خطوط لوله.

“بایدن در حال رفتن به تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن او را به برخی از عمده رهبری,” او گفت:. “ما نیاز به یک رئیس جمهور که درک آب و هوا و اضطرار به عمل در یک روز به آن آدرس.”

با آقای بایدن در اداره, آب و هوا و برگزارکنندگان مانند آقای فالون “رفتن به محل کار ما دم کردن به او را نگه دارید پاسخگو” به خواسته های بحران است.

“با مغلوب ساختن پیشی جستن شما حتی نمی توانید انجام دهید که” او گفت:. “حداقل با بایدن شما می توانید مکالمه. … رای دهندگان باید به خاطر داشته باشید این است که یک انتخاب بین بد و نامزد ایده آل است. این انتخاب بین بد و کسی که در حال رفتن به حداقل است که نمی تواند ما را پایین جاده به فراموشی سپرده است.”

اما آقای فالون می گوید: رشد بهداشت عمومی اورژانس پس از coronavirus همه گیر شده دیدم کاستی ملی در پاسخ به بزرگتر و طولانی نادیده گرفته خطر تغییر آب و هوا.

“من احساس می کنم کمتر خوش بینانه از من همیشه قبل از,” او گفت:. “من می بینم ما در ادامه به نادیده گرفتن بسیاری از پیام روشن در مورد آنچه در جریان است.”

Michaelyn Mankel سبز معامله جدید و فوق العاده PAC پشتیبانی

در طول یک رسانه و دادن نوعی بازی فوتبال راگبی در سپتامبر کمپین توقف در Des Moines, Michaelyn Mankel تا به حال تحت فشار قرار دادند و خودش را “خارج از منطقه راحتی خود” برای آمدن چهره به چهره با آقای بایدن گفت: مستقل.

Ms Mankel پس زمینه سازمانده با جوانان-رهبری عمل سیاسی گروه طلوع جنبش آماده کرده بود به “نشان می دهد و سوال بپرسید که موضوع را به میلیون ها نفر از افراد جوان مثل من”.

در یک ویدئو از ارز Ms Mankel چهره آقای بایدن در جمعیت و می گوید: “من بخشی از طلوع آفتاب حرکت و ما در حال مبارزه برای سبز معامله جدید است.”

او کاغذ برداشته و به او می گوید: “خوب, شما می توانید یک معامله بهتر از من از هر کسی است.”

“من فقط تعجب که چگونه ما می تواند اعتماد شما را هنگامی که شما به طور مستمر شکسته تعهد خود را به سوخت فسیلی پول برگزار شد و جمع آوری اعانه با مدیر عامل شرکت” او می پرسد

“من که درست نیست,” او می گوید.

هفته قبل از آن او با حضور در یک رویداد جمع آوری کمک مالی توسط یک مشاور سابق و از بنیانگذاران گاز شرکت های غربی LNG.

“چگونه در مورد آب و هوا شما مشاور هدر Zichal — او در واقع یک میلیون دلار از سوخت فسیلی صنعت” او می گوید. “ما نیاز به یک سبز جدید, معامله, نیست, فساد بیشتر است.”

Ms Zichal به عنوان معاون رئیس جمهور برای انرژی و تغییر آب و هوا در دولت اوباما اما بعد از تاسیس یک مشاور شرکت های انرژی و پیوست تخته Cheniere انرژی و Abengoa انرژی زیستی.

معاون سابق رئیس جمهور pats دست او و دور پیاده روی کرد و گفت: “با تشکر از شما برای بودن … برای توصیف من بسیار است.”

در یکی دیگر از ارز توسط Sunrise در کارولینای شمالی آقای بایدن می گوید یک سازمانده “نگاهی به كارنامه کودک” پس از او طول می کشد یک عکاسی از خود در حالی که سوال در مورد فوق العاده PAC پشتیبانی می کند.

Ms Mankel در حال حاضر یک سازمان با میشیگان, ایالات گفت: او در سمت چپ لحظه با “یک مقدار زیادی از شرم مثل من تا به حال اجازه دهید مردم” و به احساس او “ساخته شده آن را آسان برای او را به اخراج من و نه من به طور جدی.”

فیلم از او تعامل ویروسی رفت اما “به دلیل استقبال گرم من از آن ساخته شده آن را به نظر می رسد بسیار واضح است که من به او یک فرصت برای پاسخ به یک موضوع است که فوق العاده مهم است و آن تصمیم خود را برای من ارسال کردن و من به طور جدی” او گفت:.

“به دنبال بر روی آن من تشخیص نیست واقعا مشکل,” او گفت:. “که واقعا حزب دموکرات در پاسخ به تقریبا هر کسی که ثروتمند است که سفید است که ثروتمند کسی نیست دسترسی به جریان اصلی سیاست … در هر سطح از رهبری است.”

آقای بایدن “باید مایل به شرکت رای دهندگان به آنها بگویید که برای رای دادن به شخص دیگری می شود و یا مهربان در یک محل عمومی,” او گفت:.

طلوع آفتاب حرکت و هشت دیگر جوانان سازماندهی اعضا صادر شده یک لیست از سیاست و پرسنل تعهدات آنها خواستار از بایدن کمپین از جمله تعهد به 10 تریلیون دلار سبز قرارداد جدید بسته محرک با یک هدف به سمت 100 درصد انرژی پاک ایجاد شده توسط 2030 و به “تعقیب سوخت های فسیلی مدیران و لابی که با عنوان جرم جنایی به خطر افتاده است نسل ما”.

در مقابل سازمان متعهد به بسیج هزاران نفر از مردم جوان در مبارزات انتخاباتی خود طرف.

جوان رای دهندگان هشدار داده اند که درشت نسل فاصله بین آقای ساندرز حامیان و آقای بایدن را در طول اولیه نیست کاهش به سادگی با یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پلت فرم

آقای بایدن رونمایی از محدود طرح به صورت رایگان و شهریه کالج بخشی از قرض گرفتن یک مفهوم از Sanders, کمپین و در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد که ایجاد چندین گروه کاری با تکیه بر حمایت از سناتور ساندرز کمپین و دیگر رهبران مترقی — سبز از جمله قرارداد جدید قهرمان و نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که co-ریاست یک گروه کاری در تغییر آب و هوا.

همچنین در این گروه کاری است Varshini Prakash مدیر اجرایی طلوع جنبش است.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از نارضایتی و تنش” میان حزب میانه رو جناح و جوان ترقی خواهان Ms Mankel گفت. “وجود دارد هیچ چیز بیشتر است که من دوست دارم از بودن انرژی [به] دریافت رای … اما من نمی توانم تشویق کسی به رای دادن برای کسی که نمی گوش دادن به آنها.”

اگر جارو تغییرات تدریجی “باقی می ماند یک لیبرال فانتزی” در میان رهبری حزب دموکرات خطر از دست دادن یک نسل از رای دهندگان در حال حاضر سازماندهی در میان خود با دیگر افراد جوان به حزب پاسخگو Ms Mankel گفت.

“رویکرد من این است که برای دریافت رای دهندگان جوان بسیج و آنها را توانمند,” او گفت:, جذاب, لحظه ای که فراخوانی جنبش های اجتماعی که رو حقوق مدنی عصر توسط سازماندهی “روزمره آمریکایی شرکت در جرم عدم همکاری و نافرمانی و نماد قدرت مردم”.

“این پایان نیست با رای گیری و یا در نظر سنجی برای تغییر تدریجی” او گفت:. “امید من این است که همه چیز آسان تر در حال حرکت به سمت نوامبر است.”

با وجود چشم انداز یک غیر منقول نامزد و پیری وضعیت موجود Ms Mankel می گوید: “هیچ محدودیتی برای آنچه که سازمان در حال حاضر به انجام به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>