جو بایدن می گوید او نمی خواهد افزایش مالیات بر هر کسی را تحت $400,000

بایدن بوده است و روشن است که او معتقد است که مالیات باید در غنی است. او قصد دارد به عقب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات در خانواده های ساخت بالای 400.000 دلار آستانه و در شرکت های بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی قانون کاهش مالیات بر درآمد ثروتمندترین آمریکایی ها از 39.6 درصد به 37 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در کنگره نیز تصویب بزرگترین کاهش مالیات شرکت ها در تاریخ ایالات متحده با کاهش نرخ مالیات شرکت از 35 درصد به 21 درصد در سال 2017. آنها قول داد که این امر باعث تسریع رشد و سرمایه گذاری بسیار است که آن را برای خود پرداخت. اقتصاد را تجربه سریع تر رشد در سال 2018 اما گزاف گویی کوتاه بود. بسیاری از دموکرات با انتقاد از کاهش مالیات به عنوان هزینه سادگی به کسب و کار و اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی می گویند که کاهش مالیات اضافه شده $1 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار به بدهی.

بایدن لعنتی از کاهش مالیات شرکت ها از سال 2017 و گفت: این امر می تواند یک اشتباه برای کاهش مالیات شرکت حتی بیشتر در حال حاضر.

“رئیس جمهور این است که صحبت کردن در مورد بیشتر کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ. شما به من بگویید چه شما فکر می کنم که چگونه بسیاری از شغل هایی که ایجاد خواهد شد در شش ماه؟” بایدن گفت.

اگر رئیس جمهور بایدن عهد کرده است به منظور بالا بردن نرخ مالیات شرکت به 28 درصد است. برخی از رهبران کسب و کار و اقتصاددانان نگران بایدن در تلاش برای افزایش مالیات در سال آینده که این ملت است که به احتمال زیاد هنوز هم در میان جهانی همه گیر و بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

روز جمعه بایدن dodged تکرار سوالات در مورد اینکه آیا او می خواهد سعی کنید به جمع آوری مالیات در سال اول خود را در دفتر. به جای سابق معاون رئیس جمهور تاکید کرد که کسب و کارهای بزرگ و ثروتمند نیاز به پرداخت سهم عادلانه خود را — پول او استدلال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران از شغل.

“بزرگترین شرکت کمک مالی در تاریخ آمریکا است که به درخواست های بعدی به هیچ چیز از شرکت های بزرگ امریکا می شود.” “من فکر نمی کنم هر شرکت, I don’t give a damn چگونه آنها خداوند متعال باید کاملا در یک موقعیت که در آن آنها پرداخت هیچ مالیات و میلیاردها و میلیاردها و میلیاردها دلار است.”

بایدن خاص آمازون برای پرداخت به اندازه کافی در مالیات است. (آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست). آمازون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سیاست های مالیاتی آماده کردن خود برای بازی در یک نقش مرکزی در سال 2020 انتخابات به عنوان برگ برنده و نامزد دموکرات را رویکرد بسیار متفاوت. متوسط درآمد خانوار در ایالات متحده است که فقط بیش از $63,000 معنی نیمی از خانوارهای با درآمد بیشتر و نیمی از درآمد کمتر. بالا 5 درصد از خانواده های آمریکایی را بیش از 250.000 دلار است. هزینه های زندگی و حقوق تا حد زیادی متفاوت است که در آن مردم زندگی می کنند در ایالات متحده آمریکا با شهرهای بزرگ رسیدگی به درآمد بالاتر و هزینه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>