جو بایدن با اشاره به نیوهمپشایر به عنوان نوادا در آخرین اشتباه گیج کننده متحده

جو بایدن به اشتباه با اشاره به نیوهمپشایر به عنوان نوادا در یک سخنرانی در شب این دولت برای اولین بار-در-این-ملت اولیه گفتن حامیان روز سه شنبه: “این مهم است که در آیووا و نوادا سخن گفته اند.”

معاون سابق رئیس جمهور چپ دولت پس از گزارش لغو نیوهمپشایر حزب اصلی ظاهر به جای رفتن به کارولینای جنوبی که در آن او را حفظ توانمند رهبری در شلوغ دموکراتیک زمینه است.

آقای بایدن که شناخته شده است به بحث gaffes در طول تصدی خود در دفتر و در طول مبارزات انتخاباتی خطاب به حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی که در آن او گفت: “ما فقط شنیده ام از دو از 50 متحده است.”

“دو نفر از آنها” آقای بایدن ادامه داد. “همه ملت نیمی از ملت است.”

آقای بایدن ساخته شده تعجب تصمیم به سر به کارولینای جنوبی قبل از نتایج در نیوهمپشایر نشان داد او را رنج می برند یکی دیگر از عملکرد ضعیف پس از آیووا حزبی که در آن او سوار دیگر نامزدهای.


“ما در حال رفتن به سر, به, کارولینای جنوبی, امشب” 2020 امیدوار به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد: “و من قصد دارم به نوادا… ما رو نگاه کنید همه آنها را.”

استیو مهمان سریع پاسخ مدیر برای ایران ارسال شده در یک کلیپ از معاون سابق رئیس جمهور را اشتباه به توییتر نوشته: “جو بایدن دچار سردرگمی متحده دوباره.”

“این یک الگوی” او اضافه شده است.

آقای بایدن ساخته شده است چند اشتباه در اشاره به خاص متحده در طول سال گیج کننده آیووا برای اوهایو در پاسخ به سوالی در مورد زیرساخت ها در ماه نوامبر.

“چگونه بسیاری از ناامن پل آیا شما هنوز هم در اینجا در ایالت اوهایو? منظورم آیووا” آقای بایدن گفت: “من فقط در اوهایو. چرا که آنها بیشتر است.”

آقای بایدن به نظر می رسد به جایگاه پنجم در نیوهمپشایر مقدماتی با برنی ساندرز پیشرو در این زمینه با توجه به اولیه رای گیری نتایج.

پیت Buttigieg به نظر می رسد به محل دوم در حالی که ctq رسید و به مقام سوم پس از قابل نمایش در آیووا و قوی در بحث عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>