جو بایدن حملات مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازی گلف بیش از آخر هفته روز یادبود قربانیان سر به سمت 100,000 در تبلیغ جدید

جو بایدن کنگره در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازی گلف در آخر هفته روز یادبود به عنوان coronavirus تلفات همچنان رو به افزایش در ایالات متحده تقریبا 100,000.

معاون سابق رئیس جمهور پرده برداری از یک کلیپ 30 ثانیه ای نمایش Mr مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در ویرجینیا باشگاه در روز شنبه.

“نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی کشته شده اند می گوید:” تبلیغ به دست آورد که بیش از 1.3 میلیون بازدید. “مرگ و میر است که هنوز هم در حال افزایش است. رئیس جمهور در حال بازی گلف است.”

فیلم Mr مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف با ترکیب استارک ویدئوها از coronavirus بیماران در حال انجام بر روی برانکارد و بهداشت و درمان کارکنان مشغول به کار در خط مقدم به نبرد Covid-19 تحول.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب امریکا مرگ و میر بیش از 97,000 و شده اند وجود دارد 1.6 میلیون مورد تأیید مردم با Covid-19 ثبت شده است.


آقای بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که قبلا مورد انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus اضطراری است.

در حالی که آقای ترامپ اغلب سرزنش باراک اوباما برای بازی بیش از حد گلف او قابل ملاحظه ای رشد سلف خود.

روز جمعه آقای ترامپ اعلام کرد او طبقه بندی کلیه سایت ها از پرستش – از جمله مساجد و کلیساها و کنیسه ها – “ضروری” در طول Covid-19 اضطراری است.

رئیس جمهور گفت که او می خواهد آنها را به “باز کردن در حال حاضر” آمار در رهبران دولت برای اجازه دادن “مشروب فروشی ها و مراکز سقط جنین” را باز باقی می ماند در طول شیوع کروناویروس در حالی که همزمان بستن سایت های مذهبی.

افرادی که قرارداد کروناویروس در آمریکا هستند در معرض خطر بیشتری نسبت به کسانی که در بریتانیا یا کانادا با توجه به امریکا نداشتن خدمات بهداشت ملی.

آمریکایی ها در معرض خطر هستند در حال اجرا تا صورتحساب برای coronavirus درمان است که نیروی آنها را به چنگال ده ها هزار دلار است. این وضعیت با این واقعیت تشدید بسیاری از دست داده اند و خود را بیمه بهداشت و درمان با توجه به از دست دادن شغل مرتبط با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>