کاهش شغل در روزنامه ها اعلان نادر درخواست برای بودجه فدرال به رسانه

کاهش به صنعت را شتاب بسیار زیادی که گروه به نمایندگی از روزنامه نگاران گرفته اند شاید گام بی سابقه و از دولت خواست برای کمک به نگه داشتن صنعت شناور از نظر مالی در طول همه گیر و بذر آن تجدید حیات هنگامی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند.

“ما باید برای درمان این را به عنوان یک اورژانس” گفت: Jon Schleuss رئیس Ejc اتحادیه کارگری. “وجود دارد یک علاقه واقعی در بهداشت عمومی به نگه داشتن مردم آگاه در این بحران است.”

کارکنان در صنفی که تاسیس شد در طول رکود بزرگ گفت: آنها نمی توانند به یاد داشته باشید درخواست برای مالیات دهندگان پشتیبانی می کند. نقش چهارم و مستغلات در پوشش باعث می شود دولت این درخواست بی دست و پا.

اما پس از همه گیر آغاز شد, روزنامه های زنجیره ای برقرار کرده اند furloughs از 10 تا 25 درصد از کارکنان خود. کلیولند فروشنده ساده را پوشش می دهد که یک منطقه شهری بیش از 2 میلیون نفر از مردم از دست داده و 28 از آن 32 اتحادیه روزنامه نگاران این ماه با توجه به کاهش است. مقالات در سیاتل و پورتلند, بوستون و ساکرامنتو, Reno و جاهای دیگر را به حالت تعلیق عملیات چاپ و furloughed کارکنان خود با توجه به پوینتر.

در طول دو روز مارس 8 و 9 ده ها تن از گروه نوشت به کنگره درخواست آن را به پشتیبانی از اخبار محلی. انجمن صنفی نوشت: کنگره رهبری به دنبال حمایت مالی به عنوان بخشی از جریان اقتصادی و بحث. یک لیست طولانی از گروه های حمایت رهبری قلم امریکا و علت شایع نوشت خود نامه. گروه صنعت, رهبری, اخبار رسانه های اتحاد و انجمن ملی رسانههای نوشت: به عنوان به خوبی.

این کاهش در تبلیغات هستند “برخورد شدید و فوری به اخبار محلی چاپ و نشر” گفت: رسانه های خبری داد رئیس جمهور و رئیس اجرایی دیوید Chavern, در بیانیه ای. “در صورت ادامه این وجود نمی توان محلی نگاری در بسیاری از جوامع است.”

اگر چه صنایع دیگر باید پرسید کنگره برای حمایت مالی با توجه به همه گیر, درخواست از رسانه های خبری بالا بردن مسائل متعدد. کنگره رهبری توافق نیست در چه دور دیگری از پول کمک مالی خواهد بود با برخی از جمهوری خواهان مقاومت در برابر تغییر سیاست است که می تواند به نفع یک صنعت و یا دیگر.

سیاستگذاران نیز کشتی با این که آیا کمک های اولیه است که در حال حاضر تایید شده است در $2.2 تریلیون مراقبت در عمل باید به شرکت هایی که در حال حاضر در حال مبارزه. خرده فروشان به عنوان مثال باید گذاشته و صدها هزار نفر از کارگران اما ممکن است واجد شرایط برای کمک به خاطر سوال در مورد اعتبار خود و زنده ماندن. بسیاری از روزنامه شرکت های مانند مک کلاچی که پرونده برای ورشکستگی در ماه فوریه می تواند نگرانی های مشابه.

سیاستگذاران نیز در برابر نجات صندوق های سهام خصوصی که عادت به خرید شرکت ها از جمله بسیاری از روزنامه ناشران و سپس انحراف مسیر سود در حالی که برش کارکنان. در واقع شرکت های سهامی خصوصی شده اند در پشت بسیاری از این کاهش است که منجر به امریکا از دست دادن حدود یک چهارم از آن روزنامه نگاران از سال 2008 تا 2018.

برخی از صاحبان روزنامه به احتمال زیاد به واجد شرایط برای کمک از برنامه های موجود در مراقبت عمل با هدف بهره گیری کارگران در طیف گسترده ای از صنایع است. مک کلاچی ناشر از میامی هرالد کانزاس سیتی استار و منطقه ای دیگر روزنامه کاهش یافته است به نظر در چه کمک آن ممکن است به دنبال به عنوان Tribune Publishing, صاحب, شیکاگو تریبون, Baltimore Sun و مقالات دیگر.

نیز وجود دارد این سوال که آیا اخبار ناشران خواهد قربانی بعضی از استقلال خود را در درخواست از دولت برای حک کردن راه هتل ها و خطوط هوایی و صنایع دیگر.

گانت که به تازگی همراه با GateHouse رسانه ها در $1.2 میلیارد معامله اعلام کرد در ماه گذشته است که رئیس اجرایی پل Bascobert را متوقف خواهد کرد و در نظر گرفتن حقوق و دستمزد است که آن را قطع مدیران’ پرداخت 25 درصد است و این امر نیاز اکثر خبرنگاران و سردبیران در سراسر کشور به روز مزد furloughs بر اساس چرخش.

گانت بر اساس در McLean, Va., با صدور بیانیه ای گفته است که با توجه به برخی از مزایای ارائه شده به تمام شرکت های ایالات متحده از طریق مراقبت عمل می کنند. با این حال این شرکت گفت: “هیچ برنامه ای برای پیگیری ویژه امداد از دولت است.”

“حفظ استقلال ما بسیار مهم” سخنگوی استفانی Tackach در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک سازمان خبری ما نقش مهمی را ارائه جوامع ما با روشن تا اطلاعات به روز.”

Schleuss گفت: او می داند که چرا هر ناشر و یا روزنامه نگار خواهد بود ساکت به چنین درخواست, اما به همه گیر ایجاد شده منحصر به فرد فوریت برای جلوگیری از آنچه او به نام “انقراض در سطح رویداد” برای این صنعت است.

انجمن صنفی خواستار حمایت مالی است که نیاز به دریافت کنندگان باقی می ماند مستقل از نفوذ سیاسی توقف کاهش شغل ارائه کرسی هیئت مدیره به کارکنان و ترویج تنوع فرهنگی و حقوق صاحبان سهام در اتاق های خبر.

“در این لحظه ما باید برای حفظ روزنامه نگاران شاغل” Schleuss گفت. “مردم فقط شنیدن خل درمان و ایده ها در Facebook زیرا آنها دیگر هیچ منبع بهتر برای اطلاعات. و این شرم آور واقعی برای آمریکا است.”

برای پرداختن به این نگرانی اعضای کنگره که با تمرکز بر این موضوع هستند و تاکید بر نقش منحصر به فرد است که اخبار محلی نقش در جامعه است. نوزده حزب دموکرات به رهبری ریچارد بلومنتال (D-Conn.), نوشته خود را در مارس 8 نامه ای به کنگره از رهبری خواسته است که هر آینده بسته های مشوق مربوط به کروناویروس شامل بودجه به “پشتیبانی محلی روزنامه نگاری و رسانه است.”

“چنین ارائه باید متناسب به نفع دریافت کنندگان کمکهای که یک تعهد دراز مدت به کیفیت بالا, اخبار محلی” آنها نوشت.

دیگر اعضای کنگره در حال پیشرفت بیشتر برنامه های خاص. تشکر. تیم رایان (D-اوهایو) پیش نویس یک لایحه که نیاز به نیمی از تبلیغات دولت برای چیزهایی مانند سرشماری و نظامی استخدام به ناشران از اخبار محلی و نه ملی رسانه. این امر همچنین ایجاد یک اعتبار مالیاتی برای ناشران است که استخدام های محلی, خبرنگاران, وام جدید برنامه برای ناشران و تشویق برخی از ناشران برای تبدیل شدن به سازمان های غیر انتفاعی.

رایان گفت که او شروع به تمرکز بر مرگ اخبار محلی زمانی که 150 سال روزانه کاغذ در Youngstown Ohio رفت و از کسب و کار در سال گذشته است. او گفت که او امیدوار است ایده های خود را در نظر گرفته خواهد شد بخشی از محرک بحث. یک دوجین خانه دموکرات را امضا کرده اند به این ایده اما هیچ حزب جمهوری خواه است.

“هر سیاستمدار پیچیده ارتباط با رسانه ها, اما آن است که یک جزء ضروری از دموکراسی” Ryan در مصاحبه ای گفت:. او گفت: محلی شورای شهر در جلسات و تصمیم گیری, اغلب به کشف.

“وجود دارد فقط یک نگرانی عمومی است که هیچ کس نگه داشتن چشم در دولت های محلی دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de