جیمی کیمل کباب برگ برنده پس از او دوباره به دروغ ادعا می کند او “مرد سال” در میشیگان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان در روز پنج شنبه و او مطمئن بود به تکرار بی اساس به رخ کشیدن است که سر در گم واقعیت-چکرز برای سال زمانی که او ادعا کرد که او سابق است “مرد سال” وجود دارد.

رئیس جمهور ساخته شده است که ادعا می کنند یک تعداد انگشت شماری از بار پس از یک تلاش آشکار برای بیش باد محبوبیت خود را در دولت او برنده محدود در سال 2016 بیش از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون. این بار اما اواخر شب کمدین جیمی کیمل بوداده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر این ادعا است.

او به ارمغان آورد تا ظاهرا اشتباه داستان دو بار در حالی که تور یک شرکت فورد موتور گیاه است که تولید هواکش و دیگر ضد coronavirus تجهیزات. اول در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد اینکه آیا او نگران است او با ارسال پیام اشتباه به ساکنان میشیگان زمانی که او را تهدید به بلوک فدرال کمک دلار بیش از یک پست الکترونیکی-در رای گیری فلپ در زمانی که کارشناسان می گویند دولت در برخورد با 500 سال سیل.

“من نه. من – نه. من نگران نیست در همه. ما قصد داریم برای کمک به میشیگان. میشیگان بزرگ دولت است. من بدست فوق العاده ای کسب و کار برای رفتن به میشیگان. میشیگان یکی از دلایل من زد. من مفتخر شد در میشیگان طولانی قبل از من فکر کردم در مورد من مفتخر به کسب عنوان مرد سال در میشیگان در یک رویداد بزرگ است.”

“من به یاد داشته باشید تا به خوبی او گفت:” قبل از توصیف یک سخنرانی او که ادعا شب سوال که چرا بسیاری از خودرو مشاغل بخش منتقل شده بود به مکزیک. “و من بسیاری از سوالات مطرح شده به میشیگان که شب و من فکر می کنم فکر می کنم کاملا یک تصور است.”

لحظاتی بعد او به عنوان صعود یک تریبون در کف کارخانه برای یک سخنرانی که بیشتر کمپین تجمع از coronavirus پاسخ, به روز رسانی, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و برگشت به چه چیزی تبدیل به یکی از رفتن به داستان که در میشیگان خاک.

“این احتمالا به 10 سال پیش است. این مرد از سال است. آنها نام مرا مرد سال در میشیگان گفت:” روی صحنه. “و من گفت:” آنچه که در میشیگان؟’ و ما آن را متوقف کرده ایم. و با تشکر از بسیاری از شرکت های بزرگ مانند فورد بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در اینجا.”

آن را بلافاصله روشن نیست به چه آقای ترامپ اشاره شد زمانی که او گفته خواسته نامش ذکر نشده فرد(ع) چه اتفاقی می افتد در 2020 کلید میدان نبرد دولت است. او ممکن است شده اند با اشاره به شیوع کروناویروس که آمار مناطق شهری مانند دیترویت سخت و یا شاید از آن بود که پس از او آموخته دولت بود با ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی به 7.7 m ثبت نام رای دهندگان. (دموکرات به طور کلی بهتر است از راه دور در میان رای دهندگان است.)

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رخ کشیدن به نظر می رسد برای اشاره به یک 2013 شام سازماندهی شده توسط شرکت-سابق اوباما در کنگره دیو Trott که رسید به سی ان ان به, در کلمات خود را “درست” ،

آقای Trott توصیف لینکلن بعد شام برای Oakland County جمهوری خواهان که او دعوت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سخنرانی. در این مراسم او ارائه شده و سپس از تاجر با یک قاب کپی از رئیس جمهور 16 گیتزبرگ آدرس و هدایای دیگر.

اما وجود دارد هیچ مردی از شام سال و یا گواهی آقای Trott سی ان ان گفت.

ورود آقای کیمل را اعلام کرد این در اواخر شب ABC نشان می دهد در پنج شنبه شب: “از آن ظاهر می شود و شما نمی خواهید به این باور او آن ساخته شده است.”

“اما این بدان معنا نیست که او نمی خواهد می گویند او در هر فرصتی که به او می شود” آقای کیمل اضافه شده قبل از پخش کلیپ از هر زمان رئیس جمهور ساخته شده است که ادعا می کنند.

بررسی کامل کیمل نشان می دهد بیت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im