مناسب خصوصیات است که به تفسیر باز است به عنوان 49ers آماده سازی به صورت کانزاس سیتی در روز یکشنبه. این یک quarterbacks لیگ و سان فرانسیسکو شده است در کنار بی نظیر با Garoppolo در صف پس از معامله برای او. اما او همیشه قرار داده تا از عبور تعداد حق رای دادن و کارفرمایی پس از معامله و 49ers نورد از طریق NFC برگشتی در قدرت خود را تحمیل دفاع و تولیدی خود را در حال اجرا بازی.

در عین حال Garoppolo را به هم تیمی های سریع به دفاع از او و effusive در ستایش او. و Garoppolo پاکستان آماده می شود اگر شرایط یکشنبه بازی تبدیل این سوپر باول به عبور دوئل بین او و خود را به مراتب بیشتر جشن ستاد همتای پاتریک Mahomes سوم-سال pro که در لیگ MVP در دوم فصل NFL.

“به عنوان یک کارفرمایی شما می خواهید به پرتاب آن را بدیهی است که” Garoppolo گفت. “اما آن را دشوار است ، هنگامی که شما در حال اجرا توپ برای هشت متری حمل حرکت چوب بازی و پس از بازی آن را مانند ” آیا شما واقعا می خواهید به از آن عبور کند؟’ من که در ذهن-مجموعه ای از هر آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود. من دوست دارم که تمام زندگی من است. هنگامی که شما یک تیم از بچه ها می خواهم که مانند ما انجام آن باعث می شود شما سخت است به ضرب و شتم.”

Garoppolo بالغ بر تنها 27 عبور از تلاش و 208 عبور متری در کج حذفی پیروزی بیش از مینه سوتا وایکینگ ها و Green Bay Packers. که واجد شرایط به عنوان یک کار بسیار خوب در نیمه اول یک بازی برای Mahomes. اما آن را فقط خوب کار می کرد برای 49ers.

Garoppolo نشان داده است که او کاملا قادر به عابر. او انداخت برای 27 touchdowns و تقریبا 4000 متری در طول فصل به طور منظم. تیمی از cornerback ریچارد شرمن به تنگ پایان جورج بازیگوش شده اند سریع به دفاع از Garoppolo عموم و 49ers می گویند آنها اعتماد به نفس است که Garoppolo می توانید برنده شدن در این بازی برای آنها اگر روسای’ دفاع می پردازد و توجه بیش از حد به سان فرانسیسکو در حال اجرا بازی.

سالن از شهرت کارفرمایی Kurt وارنر گفت که او فکر می کند Garoppolo می تواند مولد اگر 49ers را انتخاب کنید — و یا مجبور به تکیه بر عبور خود را بازی یکشنبه است. اما که همچنین می تواند منجر به اشتباهات ساخته شده توسط Garoppolo وارنر گفت.

“من قطعا فکر می کنم او می تواند در ارائه” گفت: Warner یک تحلیلگر برای NFL Network. “بزرگترین چیزی که با جیمی است که … گاهی اوقات او نتواند مدافعان. چشم انداز خود را با ابر پوشیده می شود و یا او را چنان متمرکز بر تلاش برای پرتاب است که او نتواند بچه ها. و بنابراین شما می بینید مثل مینه سوتا بازی چند هفته پیش آنها تا به حال دو فرصت برای آسان interceptions آنها ساخته شده و یکی از آنها را ندارد دیگر. من فکر می کنم وجود خواهد داشت تعداد کمی از کسانی که نقش جیمی در این بازی است. من فکر می کنم که جایی که او به عنوان یک بازیکن خط حمله.”

چه Garoppolo باید انجام وارنر گفت: جلوگیری از داشتن یکی از آن سیار می اندازد آمده در یک لحظه کلیدی.

“ممکن است وجود دارد یک پرتاب و پرتاب می تواند تفاوت-ساخت بازی در سوپر باول” وارنر گفت. “و می گفتند که بازی ؟ می توانید جیمی جلوگیری از این بازی ؟ که به نظر من احتمالا بزرگتر از سوال از: آیا من فکر می کنم او می تواند به اندازه کافی بازی می کند را به نفع خود ؟ آره من قطعا فکر می کنم که.”

از آنجا که تجارت 49ers هستند 21-5 بازی آغاز شده توسط Garoppolo از جمله دو پیروزی در این فصل برگشتی. او وارد در سان فرانسیسکو با دو سوپر باول حلقه از میهن پرستان تصدی به عنوان بردی البدل. بازیگوش بود یک تازه کار که Garoppolo ساخته شده اولین شروع خود را برای 49ers در اواخر سال 2017 فصل پس از تجارت است. او به یاد می آورد که زمانی که Garoppolo صحبت کرد در این تیم حاشیه در آن بازی آن را بلافاصله روشن شد که فرمان او احترام بگذارند.

“هر سر در حاشیه جامعی — مربیان, مربیان تجهیزات مدیران ballboys هر بازیکن” بازیگوش گفت. “و هر کس گوش به آنچه که او تا به حال به می گویند. آن را درست مثل اولین بار در زندگی من همیشه می خواهم دیده می شود چیزی شبیه به آن.”

آن را به حال چیزی برای انجام با Garoppolo جدید انگلستان پس زمینه, بازیگوش گفت. وجود دارد هیچ سوء ظن است که او می خواهم آورده بریدن از وطن پرستان’ برنده سحر و جادو به منطقه خلیج با او. آن را فقط Garoppolo ساده رویکرد و قابلیت اعتماد و اطمینان.

“این فقط مرد است که یک رهبر” بازیگوش گفت. “او ندارد ، او جعلی نیست در همه. همه چیز او می گوید: او می کند. همه او می کند این است که نشان می دهد و او نقش توپ. که همه او هر بار او را در یک زمین فوتبال است. هنگامی که شما می توانید به عنوان مثال منجر شود که همه مردم می خواهید برای دیدن.”

Garoppolo گفت که او سعی کردم به یادگیری درس های خود را در انگلستان و درخواست آنچه که او جمع آوری شده از رعایت بردی. اما او گفت: تلاش می شود یک بردی کلون.

“من سعی می کنم نه به هیچ چیز به جز خودم” Garoppolo گفت. “بنابراین من فکر می کنم آن را همیشه می آیند به طور طبیعی به من. به من و بعد فورا رفت واز و همه چیز, من فکر می کنم آن را تبدیل به بیشتر و بیشتر وجود دارد. من سعی کردم به یادگیری برخی از چیزهایی که از تام. اما هنگامی که شما شروع به انجام کارهایی است که به خودتان این بچه ها اینجا خیلی هوشمند هستند, به طوری که آنها خواهید دید حق را از طریق شما اگر شما شروع به اقدام نه به خودتان.”

در حال حاضر او در یک کاسه فوق العاده با پرستان هیچ جا در چشم و بردی فکر خود را NFL آینده او به عنوان یک روش offseason که در آن او خواهد بود واجد شرایط به صورت رایگان آژانس. گزارش شده است که میهن پرستان صاحب رابرت کرافت باعث مربی لایحه Belichick به Garoppolo تجارت شده است وجود دارد و حدس و گمان که بردی بود که حاضر مربی به Garoppolo و رابطه شان تیره و تار شد. اما Garoppolo می گوید: او خدا را شکر که وقت خود را در انگلستان است.

“خود گذشته است که همیشه بخشی از شما,” او گفت:. “میهن پرستان است که در آن من شروع به واقعا به من معرفی کل برنامه و چگونه از آن متفاوت است که از کالج. من از همه بیش از وجود دارد برای همه چیز آنها را برای من انجام داد. بدیهی است که آنچه در آنها وجود دارد من به این نکته در اینجا. بنابراین من فکر می کنم همه چیز به هم گره خورده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de