جیم اردن: کلید تهمت متحد شد ‘گریه و التماس’ دانش آموز کشتی گیر به انکار سوء استفاده از پوشش های شنوایی گفت

سیاستمدار جمهوری خواه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحد جیم اردن التماس کرد با یک دانش آموز ورزشکار به انکار است که او می دانست که در مورد بدنام سوء استفاده جنسی رسوایی را لرزاند که یکی از کشور های پیشرو در دانشگاهها یک جلسه عمومی گفته شده است.

آدم DiSabato یک قهرمان کشتی گیر در دانشگاه ایالتی اوهایو گفت: قانونگذاران ایالتی که آقای اردن از او خواست برای جلوگیری از برادرش ادعا های او تبدیل چشم به سوء استفاده از ورزشکاران توسط تیم دکتر ریچارد اشتراوس.

“جیم اردن به نام من گريه حقیری در چهارم جولای…التماس من به رفتن در برابر برادر من التماس من گریه برای نیم ساعت” Mr گفت: روز سه شنبه جلسه.

با توجه به این Hilل او افزود: “این نوع از پوشش یو پی اس که در اینجا.”

او گفت: به نام او به درخواست او را به سکوت برادرش whistleblower مایک DiSabato در تابستان 2018 پس از گزارش های منتشر شده در رسانه ها آشکار سوء استفاده قدمت چند دهه.

یک گزارش انجام شده و توسط یک outride شرکت حقوقی در سال 2019 حدود حداقل 177 ورزشکاران دانش آموز مورد آزار قرار گرفته بودند توسط اشتراوس که در زمان زندگی خود را در سال 2005.

آقای DiSabato صحبت در یک جلسه برگزار می شود به در نظر گرفتن قانون است که اجازه می دهد قربانیان سابق دو و میدانی دکتر برای غلبه بر اساسنامه محدودیت ها و شکایت این دانشگاه برای خسارت.

دانشگاه شکایت کرد که توسط بازماندگان از سوء استفاده (AP)

این اولین بار نیست اتهامات ساخته شده اند که آقای Jordan, دستیار مربی تیم کشتی از 1986-1994 می دانستند مورد آزار و اذیت و سوء استفاده است.

در سال 2018 او به رسانه ها گفت. “من می دانستم که هرگز در مورد هر نوع سوء استفاده است. من انجام داده اند چیزی در مورد آن.”

Mr اردن 55 بود که برای اولین بار انتخاب به کنگره در سال 2007 تبدیل به یک حامی قوی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یکی از ترین آوازی مدافعان در طول های اخیر استیضاح جلسات برگزار شده توسط مجلس نمایندگان.

در بیانیه ای. ایان خشم یک سخنگوی آقای Jordan به نام آقای DiSabato را “شهادت یکی دیگر از دروغ”.

“کنگره اردن را دیدم هرگز شنیده و یا از هر گونه سوء استفاده و اگر او تا به حال او را در برخورد با آن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>