جت صاحب وودی جانسون گزارش متهم نژادپرستانه جنسیتی نظرات; NFL است “آگاه”

“ما آگاه هستند از این گزارش و ارجاع خواهد شما را به وزارت خارجه” NFL گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

جانسون رد اتهامات در گزارش سی ان ان با نوشتن یکشنبه در توییتر: “من باید به دنبال قوانین اخلاقی و الزامات دفتر من در همه زمان ها. این ادعا نادرست از حساس اظهارات در مورد نژاد و جنسيت کاملا متناقض با سابقه دیرینه و با ارزش است.”

جت انتشار بیانیه ای بعد از یکشنبه که شامل جانسون در بیانیه ای افزود: در بخش “یکی از اصول اساسی درمان است و کارکنان و بازیکنان و مربیان و هواداران با احترام و عزت صرف نظر از نژاد و رنگ و مذهب و جنسیتی.”

Johnson, 73, تایید شد به عنوان سفیر در سال 2017 و تبدیل بیش از عملیات روزانه از جت به برادر کریستوفر. بزرگ و پدر بزرگ خود شد و از بنیانگذاران دارویی و پزشکی غول Johnson & Johnson.

سی ان ان گزارش داد که جانسون “ساخته شده نژادپرستانه کلی در مورد مردان سیاه و سوال که چرا سیاه, جامعه, جشن ماه تاریخ سیاه.” او همچنین ساخته شده در چه شبکه به عنوان “cringeworthy” اظهارات در مورد زنان به نظر می رسد.

با توجه به گزارش سی ان ان جانسون را انکار کند خاص اما اتهامات خود را ستایش انگلیس تیم دیپلماتیک و گفت: “من تا حد زیادی ارزش فوق العاده ای کار می کنند که هر عضو تیم به تقویت و تعمیق حیاتی ما داد.” کاخ سفید کاهش یافته است به نظر به سی ان ان و مراجعه کننده این شبکه به وزارت امور خارجه.

نیویورک تایمز گزارش داد که جانسون گفت متعدد همکاران در فوریه 2018 که مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواسته بود تا برای دیدن اگر دولت بریتانیا می تواند کمک به داشتن انگلیسی, مسابقات گلف باز شده در مغلوب ساختن پیشی جستن Turnberry رفت و آمد مکرر در اسکاتلند است. جانسون معاون توصیه در برابر تحقق مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تایمز گزارش داد اما جانسون “احساس تحت فشار به سعی” و بنا به گزارش ها مطرح شده این ایده را به دیوید Mundell اسکاتلند را از دولت است.

دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت که جانسون “هیچ درخواست آقای Mundell در مورد انگلیسی ها باز و یا هر رویداد ورزشی دیگر” این بار گزارش شده است.

NFL شخصی انجام سیاست امر به صاحبان و را قادر می سازد لیگ به نظم و انضباط مالک با جریمه یا تعلیق اگر معتقد است که موجه است.

جت ایمنی جمال Adams, در واکنش به سی ان ان گزارش در توییتر نوشت: “ما باید حق مردم را در بالا. اشتباه اشتباه است!” آدامز افزود: “راست است راست است. اشتباه اشتباه است! اگر [شما] فکر نمی کنم این اشتباه است شما بخشی از مشکل و نه راه حل.”

اتهامات علیه جانسون آمده در هفته گذشته گزارش واشنگتن پست که در آن 15 زن کارمندان سابق آمریکا NFL تیم متهم به باشگاه سابق مقامات از آزار و اذیت و سوء استفاده کلامی. زنان متهم اسنایدر یا سابق تیم رئیس جمهور بروس آلن از رفتار نامناسب, اما برخی ابراز شک و تردید است که اسنایدر و آلن بود غافل از این رفتار و گفته است که یک محیط لفظی با مدیران بالا — و همچنین به عنوان یک understaffed بخش منابع انسانی — کمک به محیط کار.

اسنایدر در روز جمعه گفت که اتهام رفتار سابق تیم مقامات “هیچ جایی در ما حق رای دادن و یا جامعه است.”

چند نفر آشنا با لیگ داخلی گفت: هفته گذشته که فوتبال را به طور جدی در نظر fining این تیم در انتظار نتایج یک تحقیق آغاز شده توسط حق رای دادن. اما لیگ و همکار صاحبان نمی رود به رسمی مراحل این افراد گفت: به تلاش برای وادار اسنایدر به فروش تیم, محرومیت بیشتر تحولات implicating اسنایدر به طور مستقیم.

آیین نامه لیگ را NFL و صاحبان حق را به تلاش برای نیروی فروش یک تیم اگر صاحب فرض را درگیر انجام مخل به رفاه لیگ.

NFL جریمه سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون 2.75 میلیون دلار در سال 2018 پس از بررسی اتهامات از محل کار سوء علیه او از جمله تحریک کننده جنسی اظهارات نسبت به زنان و کارگردانی نژادی لکه دار کردن در تیم آمریکایی کارمند. لیگ در زمان بیش از بررسی اتهامات علیه ریچاردسون از این تیم و ریچاردسون تصمیم به فروش حق رای دادن به دیوید Tepper.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de