جری اسلوان متوسط و عملی و سازگار با یوتا جاز هرگز به اندازه کافی اعتبار

هنوز دیرین یوتا جاز مربی که درگذشت جمعه پس از مبارزه با بیماری پارکینسون هرگز خود را دریافت کرد فقط به دلیل. در راه اسلون تا به حال تنها خودش را سرزنش می کنند. او به فروش می رسد صدا دفاعی روغن مار و تا به حال هیچ علاقه ای به بودن جیر جیر چرخ. اسلون ساخته شده Hall of Fame با اولویت ثبات و unselfishness بیش از شخصیت و روایت اما او بازنشسته بدون برنده جایزه مربی سال افتخارات در طول یک حرفه ای است که به طول انجامید و از سال 1979 تا 2011.

این کتاب تاریخ snubbing است که غیر ممکن را به میدان خواهم Tim Duncan هرگز برنده دفاعی بازیکن سال جایزه یا جری وست هرگز ادعا MVP افتخارات. اسلون مربی چهارم-ترین بازی فصل در تاریخ NBA شده و بهتر برنده درصد نسبت به سه مردان بالاتر از او. او در رتبه چهارم در فصل به طور منظم برنده و ششم حذفی برنده است. او تنها مربی در بالا در هشت فصل به طور منظم برنده است که هرگز نام مربی سال است.

جالب اینجاست که اسلون بزرگترین ضعف این مربی از سال مکالمه بزرگترین قدرت او: قوام. او یوتا تیم برنده 50-به همراه بازی 13 بار برنده 60-به همراه بازی سه بار ساخته شده و برگشتی در 15 فصل است. رای دهندگان اغلب به نفع تیم است که overachieve یا مربیان با داستان های شخصی قانع کننده. جاز از دست رفته در هر دو شمارش: تیم برنده به طوری که موفقیت آن گرفته شده برای اعطا و بی ادعا اسلون بود آسان به چشم پوشی در بازار است.

هر سه اسلون بهترین فصل اثبات این نکته است. کارل مالون جان استاکتون و جاز برنده یک حق رای دادن-رکورد 60 بازی در 1994-95 — هفت بیشتر از فصل قبل است. مربی سال افتخارات رفت و به دلم هریس از لس آنجلس لیکرز که 48 برنده مشخص شده 15-بازی پرش از فصل قبل که تا به حال دیده می شود مربیگری را تغییر دهید. در حالی که اسلون برنده بیشتر بازی های او گذشت بیش از یک بزرگتر تعجب و “بهتر” داستان در یک بازار بزرگتر.

دو فصل بعد, جاز, دوباره مجموعه ای از حق رای دادن رکورد با غرب-بهترین 64 برنده — نه-پیروزی بهبود بیش از فصل قبل و پیشرفته به NBA نهایی برای اولین بار. که فصل پت رایلی برنده مربی سال افتخارات پس از پیشرو گرما به 61 برنده, 19 بیشتر از فصل قبل است. اسلون دوباره به حال بهتر رکورد اما رایلی بود که برنده این جایزه در سال 1990 با لیکرز و در سال 1993 با نیویورک نیکز به حال ضرب و شتم او را در جاذبه و به رسمیت شناختن نام.

سپس در 1997-98, جاز برنده 62 بازی و رفت و برگشت به فینال. این جایزه که فصل رفت و به rookie مربی لری پرنده که منجر پیسرز به 58 برنده است. اسلون برنده بازی دوباره و یک نامزد قوی برای “یک عمر دستاورد” انتخاب پس از تمدید کشش تعالی, اما پرنده بود و معشوق به زودی به Hall of Famer که اضافه شده بود 19 برنده به ایندیانا مجموع بیش از فصل قبل تحت لری قهوه ای است.

اسلون outlasted هریس که اخراج شد در سال 1999. او outlasted پرنده که سمت چپ بعد از سه فصل و بعد از انتقال به ایندیانا مقابل دفتر. او حتی outlasted رایلی که بازنشسته شد در سال 2008 به تمرکز بر روی کار خود را به عنوان حرارت رئیس جمهور. شگفت آور, اسلوان هنوز عامل در یک مربی سال سطح به عنوان اواخر به عنوان 2009-10 هدایت جاز به 53 برنده در سن 67 حتی اگر استاکتون و مالون بازنشسته شده بود و سال پیش از آن.

می توانید تصور کنید اسلون تبریک این بحث با همان بی اعتنا تن او استفاده می شود برای توصیف سه پشت سر هم می آیند-از-پشت پیروزی در سال 2010. “که شما را از یک خلال دندان و یک لیوان آب زمانی که شما گرسنه,” او گفت: با توجه به Deseret News. “هیچ کس در مورد مراقبت است.”

در واقع اسلون هرگز در زمان حال برای نمایشهایش شخصی یا تحسین. پس از “Flu Game” او ادعا کرد که تنها کسی که در این ساختمان که نمی دانم Michael Jordan بیمار بود. و در طول سالن از شهرت گفتار او وحی نام-بررسی دستیاران و مربیان به جای شادی کردن در لحظه ای نادر در بسکتبال را در مرکز صحنه.

“از بالا به پایین آن را درجه یک سازمان” گفت: Popovich در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان بزرگترین مربی تاریخ NBA. “شما هرگز شنیده ام هر چیزی وجود دارد. هیچ چیز منفی است. نگهداری آنها کسب و کار خود را به خود را دارند. آنها سخت کار می کرد. بدون زرق و برق دار ، آنها فقط انجام کار خود را و به خانه رفت.”

NBA ناظران — به خصوص مربی سال رای دهندگان را به خوبی انجام دهد برای تنظیم تفکر خود را بر اساس اسلوان به عنوان مثال و Popovich را تایید. نوسانات بخت مضر به سازمان ها و مربیان بزرگ باید برای اولین بار به عنوان تثبیت کردند. پس از همه آنچه که شایسته تر از شناخت و مهم تر به یک حق رای دادن سلامت: تیز یک سال افزایش در جدول رده بندی و یا برنده شدن هویت است که طول می کشد?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>