جرمی لین ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘توانمندسازی’ نژاد پرستی با بحث از ‘چینی ویروس’

قدیمی NBA بازیکن به مجموعه خود را از سر 2019-20 فصل با پکن اردک از بسکتبال چین آغاز شد و با واکنش به یک صدای جیر جیر از روز قبل است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی Virus.”

“من آرزو می کنم شما را با قدرت حمایت از افراد آسیب پذیر که رنج می برند با توجه به سوء مدیریت این ویروس از جمله کسانی خواهد بود که تحت تاثیر نژادپرستی شما توانمند سازی,” Lin پاسخ داد.

“و من نمی می خواهم به شنیدن در مورد هیچ سرخک آلمانی/اسپانیایی آنفولانزا [چرا که] هر روز آسیایی-آمریکایی ها [از جمله] مردم من می دانم که در معرض تهدید هستند و جسمی حمله” Lin گفت: در بعدی پرینت سه شنبه. “من اصلا به تلخه در مورد تاریخچه نام [در حال حاضر]. آنچه من می دانم این است ظریف ضد چینی پیام تنها سبب بیشتر نفرت نسبت به آسیایی ها.”

هفته گذشته شورای ملی آسیایی اقیانوس آرام آمریکایی با ارسال نامه ای خواستار خانه رهبران به “تماس برای وحدت و علنا محکوم کردن افزایش حملات نژادپرستانه و تبعیض علیه ایالات متحده در جامعه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است نقش مهمی در دامن زدن به ضد چینی احساسات او بیشتر موشکافی روز سه شنبه هنگامی که خبرنگار ایسنا Weijia جیانگ در توئیتر خود نوشت که “یک مقام کاخ سفید با اشاره به #Coronavirus به عنوان “کونگ آنفولانزا’ به صورت من.” او افزود: “باعث می شود من تعجب می کنم آنچه که آنها خواستار آن پشت سر من.”

در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه تهمت خواسته شد اگر اتهام استفاده از “کونگ آنفولانزا” بود و “قابل قبول” را به عنوان به خوبی به عنوان اگر او استفاده مکرر از “چینی ویروس” قرار دادن آمریکایی های آسیایی تبار “در خطر است.”

“نه در همه.” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من فکر می کنم آنها احتمالا با آن موافق 100 درصد است. آن را از چین می آید.”

پیش از آن در کنفرانس خبری رئیس جمهور با استفاده از همان خط که در مورد اصطلاحات و همچنین در مورد اظهارات قبل از کنگره در ماه گذشته که وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: “قومیت نیست چه چیزی باعث رمان coronavirus.”

پس از انکار وجود هر نژادپرستانه قصد در بخشی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آن را از چین می آید. من می خواهم می شود دقیق است.”

بعد از آن روز چهارشنبه در کاخ سفید ارسال یک صدای جیر جیر که در آن گفت: “آنفلوآنزای اسپانیایی. ویروس نیل غربی. Zika. ابولا. همه نام ، قبل از این رسانه ها را جعلی نامید و حتی سی ان ان به نام این چینی Coronavirus.’

در خانه, شهادت, هفته گذشته سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته شد با تشکر. لوئیس فرانکل (D-Fla.), “این کاملا اشتباه و نامناسب به این که ‘چینی کروناویروس” من فرض می کنیم شما موافق با آن است.”

“بله” پاسخ CDC مدیر رابرت Redfield.

در یک صدای جیر جیر در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی گفت: “فراموش — بحث در مورد #coronavirus بیماری (#COVID19). نمی — ضمیمه مکان یا قومیت به این بیماری این است که یک ‘ووهان ویروس’, ‘چینی ویروس’ یا ‘, آسیایی, ویروس.’

“نام رسمی برای این بیماری بود و به عمد انتخاب شده برای جلوگیری از انگ زدن” WHO اضافه شده است.

این هفته به علامت نه اولین بار Lin نشان داد او ناراحت شد و با نظر به صراحت ارتباط شیوع ویروسی به جای آن از ء در ژانویه او را بازتوییت کرد یک نظر که در آن چینی-کانادایی بازیگر Simu لیو اعلام کرد “فقط یادآوری به شما که coronavirus نمی کند شما را به بهانه ای به یک [expletive] به مردم است.”

لین همچنین تشویق در رسانه های اجتماعی را برای مردم به صحبت می کنند “کمتر از نفرت بیشتر از همدلی” میان coronavirus بحران و او به تازگی ستایش “پزشکان و پرستاران مبارزه [در] خط مقدم” در برابر شیوع بیماری در سراسر جهان است.

“برای هر ترس القا تیتر من امیدوارم که” او نوشت: در یک Instagram پست هفته گذشته در حالی اعلام شد که او اهدا حدود 150.000 دلار برای کمک به تهیه تجهیزات پزشکی برای شهر ووهان که ویروس ابولا برای اولین بار شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است. لین گفت که او با دادن اضافی $150,000 “نسبت به مبارزه با این ویروس است.”

مشاهده این پست در Instagram

بیش از چند هفته گذشته من شده است با نظارت coronavirus و تاریکی آن را قالبی در سراسر جهان است. اخبار نژادپرستی و بیگانه ستیزی حملات مختلف و زوال اعتماد نسبت به مردم است. تمام دلخراش و مخالف ملکوت خدا. اما برای هر ترس القا تیتر من امید. من دیدن پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با چین و کره جنوبی و ژاپن, ایران, ایتالیا, و بیشتر. من مردم کمک به مردم در کشور بدون در نظر گرفتن نژاد یا پس زمینه. بحث در کمتر از نفرت بیشتر از همدلی است. اجازه می دهد بحث در مورد مردی که ساخته شده 16,000 وعده های غذایی برای کارگران خط مقدم. اجازه می دهد قدردانی از دکتر که به تعویق افتاد عروسی خود را و پس از آن غم انگیز زندگی خود را از دست مبارزه با ویروس. او یک قهرمان است.اجازه می دهد تا الهام و خواهان عدالت برای میرا Solanki که در دفاع از, از دوستان در برابر تهاجمی در بیرمنگام تنها به ناخودآگاه زدم. اجازه می دهد تا به دنبال کت و شلوار و اقدام مانند مغولستان داخلی که ارسال 2500 تن سیب زمینی به ووهان. وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از نژاد پرستی بلکه نمونه های بی شماری از امید – مه لی و پادکست فرشتگان نگهبان گروه شرکت های اهدای ماسک, همه پررنگ کارگران خط مقدم و بیشتر. اصلا انتقاد مگر اینکه شما مایل به بخشی از راه حل است. با من bball بنیاد در چین, ما اهدا کرده ام 1 میلیون RMB برای دریافت تجهیزات پزشکی به ووهان. من همچنین اهدای اضافی $150,000 نسبت به مبارزه با این ویروس. بیایید همه انجام بخشی از ما را به قرنطینه شستن دست ما با شور و نشاط پوشیدن ماسک محافظ برای جلوگیری از میکروب كردن و انجام بخشی از ما برای به اشتراک گذاشتن حقایق و اقدامات پیشگیرانه. ماندن با هم مبارزه! عشق باید صادقانه باشد. نفرت چه بد است; چسبیده به آنچه خوب است — رومیان 12:9

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جرمی لین 林書豪 (@jlin7) در

در سری از توییت در روز سه شنبه 31 ساله لین گفت که او “خوب نیست, با, مدرسه, آسیایی, مدل اقلیت ننگ که در آن ما نمی خواهد صحبت می کنند و یا ایستادن برای خودمان.”

“در زمان مانند در حال حاضر ما واقعا واقعا نیاز به ماندن در ایران” ادامه داد لین که نمی تواند رسید شنبه برای نظر. “اجازه می دهد تا مبارزه با این ویروس با هم! شستن دست های خود را عمل اجتماعی فاصله این به طور جدی به ایمن ماندن.”

به یکی دیگر از کاربر توییتر که به او گفت “هر خروجی رسانه های عمده آن را به نام ووهان ویروس قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن” Lin پاسخ داد: “شما می توانید صادقانه بگویید که من در آنجا صفر است ضد چینی احساسات در تمام خصوصیات خود را از ویروس ؟ شما می توانید صادقانه بگویید آسیایی نیست که ناعادلانه جسمی حمله امروز ما ؟

“در آن است که سخت به استفاده از coronavirus یا COVID-19?” Lin اضافه شده است. “ما بازی به بازی سرزنش را در یک بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>