جنیفر لوپز در حال شکایت کرد برای $150,000 بیش از یک Instagram photo او آپلود در سال 2017.

روز دوشنبه گزارش شد که 50 سال است در مواجهه با نقض حقوق مولف پس از طرح دعوی در دادگاه های نزدیک پرتره بدون اجازه از نیویورک عکاس استیو شن و ماسه با توجه به E! اخبار.

در این عکس که گذاشته لوپز بیش از 119m Instagram followers, او به نظر می رسد به لباس پوشیدن و به عنوان سایه های آبی شخصیت Skandaluk. او زیر نویس the post “#Skandaluk.”

در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط خروجی شن و ماسه و متهم لوپز و تولید شرکت Nuyorican تولیدات با استفاده از این عکس بود که نوشته شده در 22 ژوئن 2017 و دوست داشت بیشتر از 656,000 بار به “ترویج نام تجاری خود را” مناسب و بدون اجازه و یا جبران خسارت.

“متهمان نیست مجوز این عکس از شاکی برای وب سایت خود را, و نه متهمان باید شاکی اجازه و یا رضایت به انتشار عکس بر روی آن وب سایت” طرح دعوی در دادگاه متحده و اضافه کرد که این عکاس است که “به حق قانونی خسارت تا 150.000 دلار در هر کار نقض.”


با توجه به وکیل ریچارد Liebowitz که واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن در این حادثه یک “مثال مشهور با استفاده از عکاسان عکس های بدون مجوز با نام تجاری خود را در رسانه های اجتماعی است.”

“تعداد لایک عکس دریافت همراه با تعدادی از رسانه های اجتماعی پیروان یک ابزار برای commercialise پست های خود را” Liebowitz اضافه شده در بیانیه ای به E! اخبار.

این اولین بار نیست زرنگ بازیگر نقش مکمل زن شده است شکایت توسط یک عکاس برای نقض قوانین حق تکثیر. در سال گذشته, چلپ چلوپ, اخبار و عکس آژانس واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل لوپز برای $150,000 بیش از یک عکس خواننده دست در دست با الکس رودریگز در شهر نیویورک است که او به او Instagram حساب در سال 2017.

در آن زمان paparazzi آژانس گفت: لوپز با استفاده از عکس منفی نهفته مقدار پول این شرکت ساخته شده می تواند به عنوان تصویر “خلاق و متمایز و با ارزش” و می توانست با مجوز در مجلات و روزنامه ها.

“عکس خلاق و متمایز و با ارزش” این شرکت اعلام کرد در اسناد دادگاه. “از آنجا که از این موضوع وضعیت مشهور و عکس با کیفیت و درخواست تجدید نظر بصری شاکی (و عکاس آن را نشان دهنده) ایستاده بود برای به دست آوردن درآمد حاصل از صدور مجوز عکس. اما متهم در استفاده غیر مجاز مضرات موجود و آینده بازار برای عکس اصلی.

“این Instagram پست عکس بلافاصله در دسترس لوپز ده ها میلیون نفر از پیروان… که خواهد بود علاقه مند به مشاهده مجوز نسخه از این عکس در مجلات و روزنامه ها است که شاکی مشتریان است.”

اخیر طرح دعوی در دادگاه باعث شده است تا سیل Instagram نظرات از طرفداران ابراز حمایت خود را برای در طبقه خواننده.

“تصور کنید که شکایت برای ارسال یک عکس از خودتان” یک نفر نوشت.

یکی دیگر گفت: “عشق یک ملکه که می ایستد زمین خود را! زیبا و قوی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات