جنیفر پادشاه بوده است پلیس یک QB و یک قهرمان ملی. بعدی: Redskins دستیار مربی است.

“او در حال یادگیری از پایین به بالا,” او اضافه شده است.

سپس این.

“او وجود ندارد به نشانه” او گفت:.

دو سال پیش هنگامی که ریورا هنوز مربی Carolina Panthers پادشاه تا به حال با نزدیک شدن به او را در این رویداد NFL زنان استخدام در فوتبال فروم. او به او گفت که او زنان مربی بسکتبال در Johnson & Wales دانشگاه شارلوت که در ورزشگاه بود مجاور به Panthers’ تمرین رشته های جدا شده از تیم خود را با یک نرده های فلزی پوشش داده شده با آگهی ها.

در آن زمان او هفته دور از پیشرو تیم او به آمریکا Collegiate Athletic Association بخش دوم قهرمانی ملی, اما او گفت ریورا که او شور و شوق واقعی فوتبال بود. برای او شده بود و کارفرمایی برای یک تیم حرفه ای در شارلوت و چند روز او را به زیرچشمی نگاه کردن از طریق یک شکاف کوچک در آگهی ها برای تماشای پلنگ عمل مایلند او می تواند یکی از این مربیان بیش از حد.

ریورا که همسر استفانی شده بود یک مربی بسکتبال و کسانی که مدت طولانی است که یک مدافع برای زنان در ورزش منتقل شد. او دعوت شاه به سراسر حصار و دیدار با دستیاران خود را. او ساخته شده او یک بهار و تابستان کارآموز و سپس او را در تابستان گذشته به کمک مربی در حال اجرا پشت. در میان او را تماشا او را اول وقت فوتبال به عنوان گسترده ای از گیرنده های مربی برای آریزونا Hotshots از اتحاد فوتبال آمریکایی و او متقاعد شد او تا به حال آینده در NFL.

بنابراین در ماه دسامبر به عنوان او صحبت کرد به Redskins صاحب دانیل اسنایدر در مورد کار او را در واشنگتن گفت: اسنایدر او می خواست یک زن در کارکنان مربیگری خود. او می خواست به استخدام جنیفر پادشاه.

“من فکر می کنم درایو نهایی برای من است موفق و بزرگ در هر آنچه که من انجام شده بود” شاه گفت. “من فکر می کنم که درایو چیزی است که من در اینجا.”

“او تحت فشار قرار دادند و راه خود را از طریق’

هر چند این تیم به طور رسمی لیست شاه به عنوان یک سال توهین آمیز کارآموز او برای تمام اهداف عملی اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک مادر تمام وقت NFL دستیار مربی است. او خود دفتر غیر رسمی نقش به عنوان دستیار در حال اجرا پشت مربی و همان تکالیف سراغ توهین آمیز گرایش مخالفان که تمام دستیاران راه خود را دریافت خواهید کرد. مسئولیت های خود را خواهد شد شبیه به کسانی که از کتی Sowers سان فرانسیسکو 49ers توهین آمیز دستیار که در ماه فوریه شد اولین زن مربی در سوپر باول.

“همه من بود کمک گرفتن درب را برای او باز. او با قرار دادن پای خود را در آن و او تحت فشار قرار دادند و راه خود را از طریق” ریورا گفت: زنان در ترکیب.

بعد که صبح پادشاه ایستاده بود در خارج از اتاق کنفرانس که در آن ریورا شده بود صحبت کردن. او همان کبود Redskins پیراهن کش ورزش به عنوان تیم دیگر دستیاران. شب قبل از او شده بود در کارکنان مصاحبه با پیش نویس چشم انداز که آخر هفته او را به تماشای تمرین در ورزشگاه در کنار درب. دو سال پس از مشابه از طریق این شکاف در حصار او تا به حال به طور کامل عبور به طرف دیگر.

اما در حالی که شاه ممکن است لگد باز کردن درب است که ریورا بود و ترک خورده او را نمی بیند خودش را به عنوان یک شرکت کننده در جنگهای صلیبی. “او تلاش برای اولین فضانورد روی ماه” گفت: ریک Neuheisel که مربی Hotshots. او عاشق فوتبال و مربیگری و به نظر می رسد محتوای به ناپدید می شوند به ورطه بازی فیلم و جلسات تمرین که در آن بسیاری از مربیان فوتبال زندگی می کنند.

“من دیدم زنان گرفتن فرصت ها در فوتبال و من فکر کردم شاید این چیزی است که من می توانید انجام دهید چرا که من همیشه می خواستم برای انجام آن وجود دارد اما یکی از کسانی که مثل من در آن موقعیت” شاه گفت. “من رفتم به بسکتبال و خوشحال بود اما هنگامی که برخی از کسانی که فرصت شروع به اتفاق می افتد من قرار دادن همه چیز در بازی به حرکت به فوتبال است. … این همه نوع گرد هم می آیند در حال حاضر.”

به عنوان یک کودک در ریدزویل N. C. King بازی مقابله با فوتبال با محله پسران. در آرام پاییز روز او را نیزه اطراف سقوط برگ تصور آنها tacklers تلاش برای آوردن او را. در روزهای یکشنبه او به تماشای فوتبال با پدرش ریشه برای ردسکینز. اولین سوپر باول او تا کنون دیده بود سوپر باول XXII واشنگتن پیروزی دوم زمانی که داگ ویلیامز شد اولین آمریکایی آفریقایی کارفرمایی را به نفع خود قهرمانی. او او بازیکن مورد علاقه.

زمانی که او در دبیرستان و راهنمایی های مربیان فوتبال سعی کردم به او به بیرون آمدن برای تیم های خود را, اما او گفت: “هیچ دلیل او نگران دخترش خواهد صدمه دیده است. بنابراین پادشاه بسکتبال بازی در حال رفتن به تبدیل شدن به یک ستاره در دانشگاه Guilford و بازی چند ماه حرفه ای در استرالیا قبل از بازگشت به خانه را به یک دستیار کار مربیگری در گرینزبورو ،

او یک کار به عنوان یک افسر پلیس در نزدیکی نقطه بالا کار شیفت روز قبل از رانندگی به Greensboro برای شیوه ها و بازی ها. او همچنین به بازی فوتبال در نهایت تبدیل شدن به کارفرمایی حرفه ای زنان, تیم, کارولینای ققنوس. ققنوس رفت 75-17 در نه سال از رفتن یک بار شکست نخورده.

این یک زندگی خوب اما در سال 2016 Johnson & Wales از او خواست به آن سر مربی. دوستان به او گفت که او دیوانه به ثبات پلیس خود را به بیش از یک برنامه است که تا به حال وجود داشته و تنها دو فصل و تا به حال برنده فقط هفت بازی سال قبل. اما او می خواست تیم خود را در یک محل که در آن برنده خواهد بود انتظار می رود.

در روز اول با بازیکنان جدید, او به آنها گفت, “ما در حال رفتن به می شود که تیم هر کس می خواهد به بازی کنم.” او صحبت های زیادی در مورد فرصت و چند بار در زندگی که شانس همراه خواهد بود. او به آنها گفت که آماده است که اتفاق افتاده است. آنها برنده 15 از 21 بازی که در فصل اول پس از 22 26 و قهرمانی ملی سال آینده.

و شاید او را نگه داشته اند برنده رفتن برای سال اگر Johnson & Wales ورزشگاه نبود در کنار پلنگ’ عمل زمینه جدا از خرد پد و screeching سوت تنها توسط یک حصار فلزی پوشش داده شده با آگهی ها.

“او برنده او راه راه که روز’

چند ماه پس از شاه اولین Panthers کارآموزی به پایان رسید, ابوالفضل, به نام. جدید لیگ برتر فوتبال علاقه مند بود و او دائم دستیار در یکی از آن تیم است. هر چند او تا به حال فقط در آغاز سال سوم او را در Johnson & Wales او گفت: بله ترک تیم در وسط فصل.

“من می دانستم که آنچه که من می خواستم به انجام,” او گفت:, “و من می دانستم که مربیگری بسکتبال که قرار بود تا من را به فوتبال است.”

او به او گفت که بازیکنان او را ترک در یک postgame گفتار. او به یاد می آورد آنها را شوکه کرد. اما او نیز احساس آنها می دانستند که او تا به حال هیچ انتخاب است.

“من فکر می کنم ارزش من تا به حال ساخته شده در آنها را زمانی که من مربی آنها را درک کرد چرا که من صحبت در مورد تعقیب رویاهای خود را بسیار و پس از رفتن فرصت” پادشاه گفت:. “آنها غمگین من می روم اما آنها آن را کردم.”

زمانی که ابوالفضل را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت چارلی Ebersol خواسته Neuheisel اگر او می تواند اضافه کردن پادشاه به کارکنان خود را Neuheisel گفت که او خوشحال بود که به او یک فرصت به عنوان طولانی به عنوان پادشاه می دانستند جرائم و می تواند مسئولیت رسیدگی به تجهیزات دریل. او تعجب اگر چه دیگر دستیار مربیان — بسیاری از آنها مردان در 50s و 60s — واکنش نشان می دهند. می تواند آنها را تنظیم به یک زن نشسته در جلسه جدول ؟

او احساس دلهره در شروع اولین جلسه هیات, اما پس از آن شاه ایستاد و شروع به صحبت کردن در مورد چگونه او تا به حال همیشه عاشق فوتبال چگونه او تا به حال شده است یک نرم افزار کارفرمایی چگونه او تا به حال موفق به کسب یک عنوان ملی به عنوان یک مربی بسکتبال. به عنوان او صحبت کرد, دیگر مربیان, نشسته, خاموش, چشمان خود را رو به رشد گسترده تر است. هنگامی که او به پایان رسید یکی از مربیان به طعنه او به آرامی در راه مسن مربیان گاهی اوقات انجام تست جدید کسی در میان آنها است. او به طعنه مرد حق بازگشت.

“او برنده او راه راه که در دادن آن را به عقب” Neuheisel گفت.

آنچه او را زده بیشتر در مورد شاه بود که چگونه به خوبی او جا. او تردید برای یک لحظه قبل از اینکه گفت: “او یکی از تیم” نگرانی خود را از کلمات می تواند غلط یا آمده در سراسر به عنوان تحقیر. اما از Neuheisel دیدگاه پادشاه بود و هر عضو از کارکنان خود را شکستن پایین نوار تشریحی نقش و فرار از کوزه ماشین در طول مته به آتش می گذرد به این تیم رسیور خودش.

رشد پادشاه همیشه دوست داشتم مایکل جردن. او همیشه برنده او فکر می کردم چرا که او هرگز نگران از دست دادن. این رویکرد او به ارمغان آورد به بسکتبال و این نگرش او در مورد او فرصت با ردسکینز. “یک وحشی ذهنیت” او خواستار آن است.

“نگرانی در مورد از دست دادن است مانند نگرانی در مورد عدم,” او گفت:.

شاه نمی خواهید به فکر می کنم در مورد شکست در NFL. او نیست به نظر می رسید به آن را در نظر بگیرید. هر چند او تا به حال ناهار با ویلیامز چندین بار در هفته قبل از همه چیز بسته او هرگز به او گفت که او بود او بازیکن مورد علاقه در حال رشد است. “این خوب است. در نقش آن را خوب نشان نمی دهد بیش از حد” ویلیامز ردسکینز’ معاون ارشد رئيس جمهور از بازیکن و توسعه گفت: پس از دیگری ذکر شده در آن را به او. “همه چیز لازم نیست به اعتیاد به مواد مخدره.”

به جای او فقط یک مربی با شروع در پایین تماشای بازی فیلم در دفتر جدید امید به صعود بالاتر در جهان است که هنگامی که در طرف دیگر از حصار فلزی به ظاهر غیر ممکن است برای رسیدن به.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de