Jeffrey Katzenberg جدید خود Quibi سرمایه گذاری: ما ‘افتخار به انجام چیزی است که می تواند روح بلند’

برای هزینه ماهانه از $4.99 با تبلیغات و یا $7.99 بدون Quibi ارائه خواهد شد طیف گسترده ای از محتوا است. قسمت دیگر از 10 دقیقه و شامل همه چیز از صيقلي (جدید استیون اسپیلبرگ سری ترسناک) به خام (مشهور-قاضی نشان می دهد با Chrissy Teigen) — یک نوع از Netflix بکشد از فرم کوتاه. حدود 50 را نشان می دهد در دسترس خواهد بود در عرض دو هفته از راه اندازی.

تمام محتوای بهینه سازی شده است و ساخته شده به طور انحصاری برای سیستم عامل تلفن همراه. قمار این است که این است که چگونه یک حرکت 21st-century مصرف کننده می خواهد به تماشای محتوا ) — و کامل-قسمت bingeing اخلاق از جریان نیست و رضایت بخش است که نیاز دارید.

اما این است که قطعا یک زمان عجیب و غریب به راه اندازی هر چیزی یک نام تجاری با ساخته شده است در پایگاه و یا به رسمیت شناختن. واشنگتن پست نشستم با Katzenberg عملا به بحث debuting یک سرویس جدید در زمان coronavirus.

به طور معمول یکی شروع این گفتگو با پرسیدن چرا. اما من فکر می کنم سوال بزرگتر این است: “چرا حالا؟’

این ویروس است که به وضوح غیر منتظره و بی سابقه است. اما ما در حال از دست ما برخورد. و ما امیدوار Quibi در واقع ممکن است یک حواس پرتی به برخی از تسکین برخی از خنده و شادی در یک لحظه زمانی که شما نمی توانید به اندازه کافی از آن است.

چقدر شما عمدی که آیا به ماندن در مسیر این اوایل مارس انتشار ؟ شما و مگ باید در هر نگاه و گفت: “شاید این زمان زیادی است.’

مگ و من بنشینید و یک heart-to-heart در مورد اینکه آیا ما باید باقی بماند ، و چیزی که ما فهمیدیم این است که از اولین لحظه, هدف, کل ماموریت از Quibi شد به اطلاع سرگرم و الهام بخش. و آنچه که ما هر دو به یکدیگر گفت این است که “ما فکر می کنم ما می توانیم در تحقق این هدف است.” در واقع ما بسیار افتخار به انجام چیزی است که می تواند ارواح در این لحظه در زمان.

یکی از نگرانی خواهد بود درخواست مصرف کنندگان به پرداخت هزینه ماهانه برای دیگری پرچم در حال اهتزاز در یک لحظه زمانی که بسیاری از آنها در مواجهه با مشکلات اقتصادی.

ما در مورد فکر می کنم که زیادی است. و ما تصمیم به Quibi رایگان برای همه برای 90 روز. ما در اصل به حال فقط دو هفته تست رایگان. اما ما گفت: بدون, اجازه دهید آن را رایگان و آن را در دسترس است در راه است که بیشتر قابل توجه است و آن را آسان تر برای مردم است.

شما یک تلفن همراه برای اولین بار شرکت; محتوای طراحی شده است برای همه کسانی که در پایین چند دقیقه یک قطار و یا در یک اتاق انتظار — دقیقا آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود.

من فکر نمی کنم ما از دست رفته در بین لحظات. این ویروس فقط تغییر آنها ساخته شده آنها متفاوت است. شما در حال رفت و آمد به محل کار و یا ایستاده در خط در استارباکس. اما در واقع شما احتمالا باید بیشتر در بین لحظات از شما بود شش ماه پیش.

چگونه شما نهفته شده است نظر خود را در گردش کار?

در راه است که کاملا شگفت زده به من و ما نیست قلم ضرب و شتم. شاید به این خاطر که ما یک پلت فرم دیجیتال, اما ما جدا شده اند 17 روز و ما واقعا kinks و ریتم کار رفتن. من لذت بردن از چهره به چهره اما نمی توانید می گویند نتایج هر کمتر موثر است. ما تا به حال 100 رزین هفته گذشته است. است که در تاریخ همتراز با آنچه که ما با داشتن هفته قبل از ما شروع به جداسازی.

که تنها تا کنون ، تولید برای یک چیز بسیار روی حیله و تزویر در حال حاضر.

بله, شما در واقع نمی تواند هر چیزی را. آن را تمام شده در پایان سخنرانیها و رزین و توسعه اسکریپت. آن را بسیار وقت گیر و بسیار ارزشمند قادر به انجام آن در حال حاضر.

هدف از Quibi است که به بوسیله اسباب گردنده از بسیاری و به سرعت. چقدر مطالب شما در شربت خانه قبل از آن اجرا می شود ؟

ما به اندازه کافی از یک تخته سنگ است که ما می تواند به انتشار مطالب جدید تمام راه را در اکتبر یا نوامبر احتمالا حتی شکرگزاری. ما خوش شانس بودند که بسیاری از تولید فیلم کامل و کامل تخته سنگ از ما “فیلم در فصل.” از نظر unscripted کار … ما قوی موجودی از محتوای در حال حاضر تکمیل شده و تعدادی از نشان می دهد در postproduction که می تواند به پایان رسید. تنها نشان می دهد کنار بود روزانه یک نمایش کمدی با نام “رها کردن میکروفون” از آنجا که آن را متکی بر کمدی باشگاه و بدیهی است که کسانی که در حال بسته شده است. ما همچنین انتشار 24 نشان می دهد هر روز که اخبار و اطلاعات و الهام بخش — بسیاری از اخبار را نشان می دهد با ان بی سی و بی بی سی. که در حال حرکت به جلو و بسیار به موقع در حال حاضر.

تعدادی از شبکه های فکر از راه دور شاخه. می تواند به شما انجام این کار ؟

ما فرض تولید نمی خواهید برای شروع در هر راه تا اواخر تابستان است. ما خواهید بود خوب اگر این درست است. من نمی دانم که چگونه ما می شود اگر آن را بدتر ميشود. شاید ما باید به فاصله; شاید ما باید برای جلوگیری از جمعیت زیادی. سختی مادر اختراع است و ما [در هالیوود] یک مبتکر دسته.

آنچه را در زمین خود در چرا ما به این نیاز در حال حاضر ؟

ما صرف یک سال و نیم کار با بهترین سرایان و سازندگان در هالیوود و سپس ساخت محتوای زیبا بر روی گوشی های در راه است که من فکر می کنم مثل این است که هر چیزی که شما تا کنون دیده ام قبل از. در یک لحظه در زمانی که هر روز ارائه می دهد بسیاری از اخبار بد و نه بسیاری از فرار ما قادر به آوردن برخی از لذت و برخی از تشویق. ما روح بلند. این چیزی است که ما در هالیوود است. من یک پزشک هستم و نه یک EMT و یا دکتر و یا کسی که می تواند هواکش. من نمی توانم تمام آن چیزهایی هستند که ضروری است در این لحظه. اما من می دانم که چگونه به بلند کردن روحیه مردم. من می توانم مردم را به خنده و یا آوردن یک لحظه از انحراف از چالش است. ما هنوز هم نیاز به لحظات ما هنوز هم نیاز به استراحت. این چیزی است که ما در تلاش برای ایجاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de