جف بزوس مرتکب 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا

جف بزوس اعلام تشکیل بزوس زمین صندوق روز دوشنبه گفت: آن را به ارائه 10 میلیارد دلار در کمک های مالی به دانشمندان و فعالان به صندوق تلاش های خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید برای سیاره ما” بزوس گفت: در اعلام Instagram. “من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما است.”

آمازون موسس و مدیر عامل شرکت گفت: کمک های مالی صادر خواهد شد که در این تابستان را به افراد و سازمان ها از سراسر جهان و افزود که تلاش خواهد شد “را از اقدام جمعی از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک, ملت, متحده, جهانی, سازمان ها و افراد است.”

صندوق ایجاد کردن قبل از تعهدات که بزوس ساخته شده در سال های اخیر به منظور کاهش آمازون تاثیر بر محیط زیست از جمله امضای یک “آب و هوا تعهد” در سال گذشته که مرتکب این شرکت به کار 100 درصد برق تجدید پذیر تا سال 2030.

بزوس امضا تعهد یک روز قبل از شرکت کارکنان — اعضای آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت — برنامه ریزی برای پیاده کردن کار در اعتراض کرد و گفت: این خرده فروش و فن آوری های غول پیکر نیاز به انجام بیشتر برای کاهش ردپای کربن خود را. (بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.)

آمازون عظیم زیست محیطی اثر, ارائه برخی از کارشناسان تخمین می زنند که بیش از 1 میلیارد بسته از یک سال به مشتریان در ایالات متحده است. شرکت آمازون خدمات وب نیز پیشرو در ارائه دهنده محاسبات ابری به مشتریان شرکت های بزرگ مصرف مقادیر عظیم برق به قدرت غول مراکز داده از جمله یکی در شمال ویرجینیا.

در ژانویه آمازون هشدار داد حداقل دو نفر از کارکنان که علنا به انتقاد از شرکت در سیاست های زیست محیطی که می تواند آنها را اخراج برای نقض آینده از آن سیاست های ارتباطی.

یک وکیل در e-commerce غول کارمند-روابط گروه با ارسال نامه ای به دو کارگر به نقل از یک ماه اکتبر گزارش واشنگتن متهم آنها را نقض شرکت ارتباطات خارجی سیاست. یک ایمیل ارسال به Maren کوستا اصلی کاربر تجربه طراح در شرکت و بررسی توسط پست هشدار داد که آینده سنگین می تواند “نتیجه رسمی اقدام اصلاحی و از جمله فسخ اشتغال خود را با آمازون است.”

[آمازون را تهدید به آتش منتقدان که صریح در آن سیاست های زیست محیطی]

در پاسخ به بزوس اعلام روز دوشنبه آمازون کارکنان برای آب و هوا دادگستری گفت: آن را تحسین خود انسان دوستی اما “یک دست نمی دهد چه دیگر دور گرفتن.”

“مردم از زمین نیاز به دانستن: هنگامی که آمازون قصد توقف کمک های نفت و گاز شرکت تاخت و تاز زمین با هم بیشتر چاه های نفت و گاز?” این گروه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد: “چرا آمازون را تهدید به آتش کارکنان بودند که صدایی زنگ در مورد آمازون نقش در بحران آب و هوا و ما نفت و گاز کسب و کار ؟ چه این نشان می دهد که کارکنان صحبت کردن با این نسخهها کار — ما باید بیشتر از آن در حال حاضر.”

بزوس ارزش تخمین زده شده است در حدود 130 میلیارد و او را ثروتمندترین مرد جهان است.

اگر او مرتکب کل 10 میلیارد دلار در این سال بزوس خواهد بیش از سه برابر $3.3 میلیارد دلار است که سابق شهردار نیویورک و زمان دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ به دور در سال 2019 یک مقدار ساخته شده است که او بزرگترین بشردوستانه اهدا کننده.

اعلام دوشنبه آمد و در همان روز که PBS را “خط مقدم” شد پخش یک بررسی از آمازون با عنوان “آمازون Empire: ظهور و سلطنت جف بزوس” که به بررسی این شرکت شیوه به عنوان به خوبی به عنوان بنیانگذار و مدیر اجرایی.

[بررسی آمازون, PBS, ‘مقدم’ باز لبخند جعبه مقوایی می یابد و جورج اورول]

آمازون دارای متعهد به سفارش 100,000 برقی تحویل وسایل نقلیه که در آن انتظار برای شروع با استفاده از سال 2021 و آن را اهدا کرده است $100 میلیون دلار برای احیای جنگل تلاش. آن را وعده داده است به پلاستیک رایگان در هند در ماه ژوئن.

در طول یک کنفرانس آمازون در هند در ماه ژانویه بزوس به نام در شرکت های کوچک و بزرگ برای ارتکاب به تغییرات را کاهش دهد که تاثیر خود را بر محیط زیست.

“هر کسی که امروز که نه تصدیق کرد که تغییر آب و هوا واقعی است که ما انسان ها تحت تاثیر این سیاره بسیار مهم و خطرناک راه — کسانی که مردم نه معقول بودن” او گفت:.

در سال 2017 بزوس نظرسنجی توییتر برای انسان دوستی ایده های است که می تواند کمک به مردم نیازمند در کوتاه مدت. سال بعد بزوس و همسر سابق خود مکنزی اهدا 2 میلیارد دلار برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و بی خانمانی.

“زمین یک چیزی که همه ما مشترک است — بیایید محافظت از آن هم” بزوس گفت: در Instagram post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>