جی Inslee متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تحریک خشونت و دامن زدن به شورش داخلی’

جی Inslee فرماندار ایالت واشنگتن متهم کرده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از “تشویق غیر قانونی و خطرناک عمل می کند.”

در بیانیه منتشر شده در بعد از ظهر جمعه, فرماندار گفت: رئیس جمهور “unhinged rantings” می تواند منجر به خشونت و “دامن زدن به شورش داخلی”.

او همچنین هشدار داد که رئیس جمهور شد قرار دادن میلیون ها نفر در خطر ابتلا به کوروناویروس.

فرماندار در پاسخ به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در اوایل روز جمعه در مورد “آزادی” نقاط کشور از مستندات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 بیماری همه گیر.

آقای Inslee می گوید که در حالی که در روز پنج شنبه رئیس جمهور ایستاده بود و در کنار مقامات کاخ سفید و کارشناسان بهداشت عمومی گفت که علم هدایت خواهد طرح خود را برای کاهش محدودیت معقول دستورالعمل ها برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی “کمتر از 24 ساعت بعد رئیس جمهور است خاموش ریل.”

“او را به نقل از دانشمندان و پزشکان خارج می گردند اما خطرناک ضد دموکراتیک و بس.”


فرماندار ابراز قدردانی خود را برای ادامه ارتباط با معاون رئیس جمهور, Dr Birx ادمیرال Polowczyk ادمیرال Giroir و دیگران در دولت فدرال, اما اشاره کرد که کار خود را در حال تضعیف رئیس جمهور اظهارات غیر مسئولانه.

در واقع آقای Inslee می گوید که رئیس جمهور تضعیف خود هدف از بهبود با به تأخیر انداختن توانایی متحده برای اصلاح زمان مداخلات در امن مبتنی بر شواهد در راه است.

“من امیدوارم که روزی ما می توانیم نگاه امروز بحران به عنوان چیزی به pitied به جای محکوم کرد. اما ما لازم نیست که لوکس امروز. وجود دارد بیش از حد در خطر است” او ادامه داد.

در عوض فرماندار استدلال می کند, او به احتمال زیاد باعث افزایش Covid-19 عفونت در مکان های که در آن اجتماعی فاصله است و در حال حاضر مشغول به کار است.


افزایش عفونت در هر محل خواهد تعویق انداختن 14 روز کاهش که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از راهنمایی های خود می گوید: لازم است قبل از تغییر هر مستند سفارشات به بازگشایی کسب و کار.

فرماندار نتیجه گرفت: “من امیدوارم که رهبران سیاسی از همه نوع صحبت کردن بصورتی پایدار و محکم در برابر رئیس جمهور خواستار شورش. آمریکایی ها نیاز به کار با هم برای حفاظت از هر یک از دیگر. این تنها راه برای کند کردن روند گسترش این ویروس مرگبار و ما را در مسیر بهبودی است.”

روز جمعه بعد از ظهر وجود دارد فقط تحت 700,000 تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده و مرگ و میر نزدیک بود 37,000 مردم است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات