او می دانست که این محله در اطراف 4th St NE, جایی که آنها زندگی می کردند بیشتر از زمان بود و هیچ جایی برای یک کودک است. او شنیده صدای شلیک گلوله و دیدم دعوا. او نگران است که زندگی خیلی بهتر نزدیکی چارلستون, S. C., که در آن Kinlaw پدر نقل مکان کرد و بعد از رابطه خود را به پایان رسید, سال قبل, اما حداقل سرعت کندتر خواهد بود و شاید امن تر است. بنابراین او اعتماد مقدس او خوانده شده هر روز و دعا او کار درست انجام می دهند.

“این یک قربانی را, اما من فکر کردم این بهترین بود برای او,” او گفت:.

بسیار شبیه به او در واشنگتن Kinlaw تصادفا از جایی به جای دیگر در اطراف چارلستون گاهی اوقات زندگی در یک متل با پدرش گاهی اوقات اقامت در دوستان خانه. اما کارولینای جنوبی به حال فوتبال یک ورزش او نمی تواند به استطاعت قبل از بازی و در حالی که بسیاری از شب ها هنگامی که او هنوز هم رفت و گرسنه او به توان 6-پا-6 با قدرت و سرعت. فوتبال به ارمغان آورد او را به ثبات و در نهایت یک بورس تحصیلی برای بازی در خط دفاعی برای دانشگاه کارولینای جنوبی است.

در روز پنج شنبه شب, یک دهه پس از خروج 4th St NE, Kinlaw است به احتمال زیاد برداشت در پیش نویس NFL اولین دور. بسته به زمانی که او انتخاب شده است او یک قرارداد به ارزش جایی میان 11 میلیون دلار و 20 میلیون دلار بیش از چهار سال است.

“شما قطعا نمی توانید به من بدهید تا در خودتان” Kinlaw گفت. “چیزهایی که قطعا کردم ، من واقعا انتظار خودم به اینجا. من انتظار نداشتم که خودم را به عنوان یک دانشگاهی ورزشکار اما من گیر با آن است.”

‘از آن ساخته شده من یک مرد’

به عنوان یک کودک خردسال Kinlaw می خواستم به جعبه. او می دانست که از چندین بچه ها آموزش به مبارزان و یک روز مادرش زده یک گفتگو با یک مربی بوکس در ماشین لباسشویی. مرد ارائه شده برای نشان دادن Kinlaw چگونه به پانچ. اما بوکس درس هزینه پول و مانند بسیاری از چیزهای دیگر آنها چیزی که او نمی توانست.

جیمز-Exum مشغول به کار در شغل های عجیب و غریب که شامل حلق آویز تیغه نقاشی داخلی و در حال اجرا یک شخصی آموزش کسب و کار محلی و مراکز تفریحی وجود دارد هرگز به اندازه کافی پول. زیرزمین آپارتمان زندگی می کردند شد threadbare و پر از بدبختی است. Kinlaw به خاطر نیاز به استفاده از یک همسایه شلنگ برای پر کردن حمل و نقل کردن کیسه های آب که او و برادر و مادر خواهد بریزید و گلدان بلند و گرما بر روی اجاق گاز, به طوری که آنها می تواند آب گرم برای حمام.

“ما فقط فکر می کردم که عادی بود,” او گفت:. “این که ما چگونه زندگی می کنیم نمی دانم که چگونه هر کس دیگری زندگی می کرد. و ما سرد بود که به خصوص من. در حال حاضر به دنبال بازگشت در آن من آن را ببینید, سخت بود, اما آن را به من ساخته شده یک مرد در سن رشد تا اوایل قطعا.”

گاهی اوقات چیزهایی که احساس نا امید کننده است. وجود دارد بنابراین بسیاری از روزها زمانی که جیمز-Exum می خواستم به گریه در نا امیدی. اما او هرگز شکست را در مقابل پسران او. “من تا به حال به آنها نشان می دهد که آن را به همه حق است,” او گفت:. بنابراین او آنها را هر روز غوغای “زمان برای پیاده روی” و “زمان برای ورزش” در شیرین کارائیب singsong و در روزهای یکشنبه او ساخته شده مطمئن شوید که آنها وارد اضافی زود به بیشتر کوه Calvary مقدس کلیسا به طوری که آنها نمی خواهد از دست یک کلمه از خطبه.

“من نمی تواند تسلیم و قبول بعضی چیزها,” او گفت:. “شما نمی توانید اجازه دهید آن را به شما را. برخی از مردم می توانند با استفاده از بار مثل این برای جستن به عقب. اگر شما می توانید از این, شما می توانید دوباره از همه چیز است.”

او معتقد بود این را حتی هنگامی که فرزندان خود را به تن همان لباس تقریبا هر روز به دلیل آنها نمی تواند استطاعت ، او معتقد است که زمانی که پسران او متوقف رفتن به مدرسه بیشتر روزهای رقص مترو گردان و سوار قطار تمام بعد از ظهر. او معتقد بود آن هم زمانی که او قرار داده شده Kinlaw در یک تازی اتوبوس های خود را و فرستاده او را به کارولینای جنوبی است.

“من همیشه فکر می کردم یک راه وجود دارد را ما می تواند به غلبه بر همه چیز” جیمز گفت. “فرزندان من را دیده اند اما نگرش ما بوده است که وقتی کسی به دشواری آن را می توانید در بدترین افراد, اما آن را نیز می توانید بهترین ها را.”

Kinlaw نیست و بحث های زیادی در مورد زندگی خود را در نزدیکی چارلستون ارائه چند جزئیات دیگر نسبت به پیشنهاد او اغلب نمی خواهید به ماندن هر کجا که پدر او در زمان. “گذشته گذشته است,” او می گوید. اما کارولینای جنوبی بود که در آن او شروع به راه خود را به فوتبال ستاره شدن بازی در گوس کریک بالا در شمال حومه شهر چارلستون است.

او نبود, دیدنی, بازیکن, اما مربیان کالج که به تماشای بازی او را می توانید ببینید اندازه او ورزشکاری و بالقوه است. مسئله این بود که نمرات خود را وحشتناک بودند تا حدودی به دلیل از دست رفته کلاس. مربیان خود را تلاش برای کمک به, و گاهی اوقات هم تیمی های خانواده به او اجازه دهید با آنها باقی بماند اما اغلب او را منعکس و از جایی به جای. برجسته کالج, مربی, یک مرد بود که استخدام تعداد زیادی از بازیکنان در شرایط وخیم گفت دیرین LSU دفاعی دستیار پیت Jenkins — که بعدها قطار Kinlaw قبل از NFL را سراغ ترکیب — که Kinlaw “تا به حال آن را بدترین من تا کنون دیده ام.”

پس از Kinlaw متعهد به کارولینای جنوبی, مربی خواهد Muschamp خواست او را به ترک گوس کریک در میانه سال ارشد و ثبت نام در Jones, کالج, تاریخ و کالج در جنوب می سی سی پی ارائه سه ترم GED برنامه که ملاقات کارولینای جنوبی شرایط پذیرش. با هیچ چیز برای نگه داشتن او در Goose Creek, Kinlaw رفت به می سی سی پی — اما نه به این دلیل که او تصور آن را یک مسیر به کالج و یا NFL.

“این فقط مهم است که یک مکان ثابت,” او گفت:.

‘یک رویای به حقیقت می پیوندند

در طول جنیفر گریفیث سال در حال اجرا جونز کالج آموزش بزرگسالان برنامه, بسیاری از دانش آموزان آمده بود از طریق او ، اما Javon Kinlaw متفاوت بود. اولین بار او را ملاقات کرد و به او صحبت کرد در یک نرم مودب صدای خیره در روی زمین به او توضیح داد که او نمی باید گواهینامه رانندگی معمولا مورد نیاز برای شروع به خود را GED مدارک چرا که او تا به حال هرگز آموزش داده شده است که چگونه به درایو.

“قلب من بیرون رفت و به او,” او گفت:.

او ساخته شده Kinlaw یک پیشنهاد است. هر بار که او به تصویب یک بخش از خود را GED کار شوهرش گرگ او را از رانندگی درس خود را در 40 هکتار ملک نه چندان دور از مدرسه — محل او تماس “را به عنوان کشور به عنوان شما می توانید.” یک درس به دیگری منجر شد و به زودی Kinlaw بود و هزینه های بسیاری را در بعد از ظهر و آخر هفته ها با گریفیث و سه پسر جوان که نشان داد Kinlaw چگونه به شکار و ماهی و کاوش در جنگل های کاج احاطه شده است که خانه خود را.

در نهایت به نظر می رسید مانند او تا به حال تبدیل شدن به یکی از آنها است.

“ما تا به حال یک سوراخ کوچک در خانواده ما” گریفیث به خاطر گفتن شوهرش یک روز. “او پر از سوراخ است.”

گهگاه Kinlaw می دهد نکات به گذشته خود مانند اولین بار او را خوردند و در خانه خود را و گفت: در این سال از او احساس کردند که, کامل, و یا روز در هتیزبرگ زمانی که او از جیبش 3 دلار تنها پول او بود داد و آن را به یک مرد بی خانمان آنها را در خیابان دیدم. اما آن را به ماه برای Griffiths به شنیدن داستان های گرسنه شب در زیرزمین آپارتمان و مختصر و مفید متل و سپس توسط گریفیث تا به حال ساخته شده ذهن خود را به درخواست Kinlaw در مورد خود را در اوایل زندگی است.

در طول زمان گریفیث آمد به می دانم که جیمز-Exum و آن دو به رشد بود, دوستان, با گریفیث توصیف راه Kinlaw را مبارزه برای بهترین ها را برای او پسران و جیمز-Exum قدردانی از راه “آنها پس از نگاه Javon.”

در مدرسه Kinlaw نمرات افزایش یافت و او به دست آورده خود را GED. آن را واضح و آشکار به گریفیث که Kinlaw هوشمند بود و در حالی که او بر این باور است که جونز مربی تیم فوتبال, Steve Buckley داد Kinlaw ساختار است که او مورد نیاز است و او امیدوار است که این زمان را صرف با خانواده خود را ارائه ثبات او متقاعد شد که Kinlaw شد نوع از کسی که می خواهد به موفقیت پیدا کنید بدون توجه به آنچه.

“یک چیز Javon Kinlaw دارای یک کل بسیاری از شن,” او گفت:. “من او را دوست دارم دوست دارم من به هنگام تولد به او دارم اما بدون شک او موفق شده اند. گاهی اوقات من به او بگویید: ‘فوتبال است آنچه شما واقعا می خواهید به انجام? از آنجا که شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید.’ شما به من کسی که با یک تن از شن در مقابل کسی که با دکترا و من شن در هر زمان.

“مردم نیاز به یک قهرمان به جلو و در حال حاضر” او ادامه داد. “من نمی توانم فکر می کنم بهتر قهرمان. او یک بازمانده. او یاد گرفته برای مقابله با همه چیز را در خود.”

Kinlaw چپ جونز در سال 2017 برای کارولینای جنوبی که در آن او شروع دفاعی در مقابله با هر سه سال. در پاییز گذشته او به نام کاپیتان تیم بود و یک آسوشیتد پرس تمام-امریکا انتخاب با 35 پردازد و شش کیسه و چهار کارفرمایی با عجله. او جلب توجه تیم NFL به عنوان یک پتانسیل در دور اول انتخاب کنید.

در ماه دسامبر Kinlaw فارغ التحصیل در رشته مطالعات میان رشته ای. جیمز-Exum که او را به بسیاری از بازی های او می گوید: او خیره شد در تعجب پسر خود را به عنوان او ایستاده بود وجود دارد در کلاه خود و لباس شب.

“این یک رویا به حقیقت می پیوندند,” او گفت:.

“همه چیز من انجام است که برای او”

اواخر یک شب در روز قبل از یک تیم NFL او را یک میلیونر بسیاری از موارد بیش از Javon Kinlaw شروع به صحبت کردن در مورد دختر, یک دختر ساله به نام بهشت.

“بزرگترین مسئولیت است که یک پدر خوب,” او گفت:.

او در حال رانندگی از Griffiths خانه در می سی سی پی که در آن او تا به حال شده است برای ماندن چند روز در حال اجرا از تپه ها و جاده های کشور پس از رمان coronavirus شیوع تعطیل ترین امکانات تمرین. اما در حال حاضر او را برای رفتن به کلمبیا, S. C. به دوست دختر خود و دختر کوچک او نمی تواند صبر کنید تا ببینید. از طریق ارشد سال او doted در عدن عجله خانه از صبح کلاس به او را نگه دارید و تغییر پوشک او را به عنوان دوست دختر خود رفت و به کلاس مصمم به پدر که هرگز دور است.

“همه چیز من انجام می دهم برای او,” او گفت:.

“هیچ چیز در مقایسه با پدر یا مادر بودن” او ادامه داد. “من می خواهم او را به همه چیز من تا به حال هرگز. من می خواهم او را به لباس ها و کفش های بزرگ و برای او همه چیز را در کف دست خود را و او هرگز نیاز به نگرانی در مورد صورتحساب به پرداخت.”

او مکث.

“من نه با تمرکز بر گرفتن پول و ماشین و تلاش برای رسیدن دختران,” او گفت:. “من فقط می خواهم بچه های من به بود. من می خواهم آنها را به مانند پادشاهان و ملکه. من در ساختمان متمرکز ساخت.

سپس Kinlaw تنفس عمیق و exhales به تلفن خود را. او را تقریبا خانه به شهر جایی که او به دست آورده یک مدرک دانشگاهی است و شروع یک خانواده. چند ساعت به شمال, مادر او آرام, شاد, زندگی در حومه ویرجینیا که در آن او زندگی می کند با برادر خود. این همه سال بعد Leesa جیمز-Exum درست بود. اگر فکر می کنید همه چیز تغییر خواهد کرد برای بهتر آنها در نهایت خواهد شد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات