بسیاری از هر چند آمد به دیدن خاویر هرناندز بهتر به عنوان شناخته شده “Chicharito,” مکزیک معروف ترین بازیکن فوتبال و تیم ملی را به ثمر رساند پادشاه.

از رقابتی نظر کهکشان داوطلب خدمت سربازی معتبر مهاجم با 10 سال تجربه در اروپا مدارات از جمله اجرا می شود با منچستر یونایتد و رئال مادرید. او را قدم به نقش چپ توسط ستاره سوئدی زلاتان ابراهیموویچ که به اروپا بازگشت و پس از دو فصل به ثمر رساند.

از نقطه نظر کسب و کار از پنج بار لیگ قهرمانان جام ملت های, معرفی مکزیکی ورزشی آیکون به لس آنجلس فوتبال-پیچیده کلان شهر که در آن بیش از یک سوم از جمعیت ادعای مکزیکی تبار و حدود نیمی از اتحاد آمریکای لاتین ریشه.

از همه بزرگ بین المللی خریدهای در MLS بیش از 25 سال است هر حس بیشتر از این یکی ؟ لیگ برتر وب سایت رتبه بندی هرناندز دومین پشت انگلستان دیوید بکهام که مجسمه می ایستد در خارج از کهکشان ورزشگاه.

“آن بزرگ گفت:” آرتورو Acosta, 28 عضو فرشته شهرستان تیپ یک کهکشان حامیان گروه. “در راه خود Chicharito به ارمغان می آورد به همان اندازه و یا بیشتر [از ابراهیموویچ] داده شده از محل ما جامعه ما است. مردم برای آن هیجان زده و برای آنچه که او به ارمغان می آورد.”

کهکشان آن را درست کردم با بکهام (2007-12) و ایرلند رابی کین (2011-16) و همچنین MLS بزرگترین آمریکایی, بازیگر, Landon Donovan (2005-14 و 2016). دو فصل گذشته ابراهیموویچ ارائه اعداد بزرگ (52 اهداف) و یک شخصیت.

به عنوان لیگ بالغ شده است و تیم دیگر نیاز به جفت بازیکنان با جمعیت محلی برای بلیط-فروش مقاصد. فیلدینگ یک تیم با کیفیت لغو ملاحظات قومی.

استثنا وجود دارد هر چند, به ویژه هنگامی که بازیکن قادر به جذب مخاطبان و انجام در سطح نخبگان.

کهکشان پرداخت هزینه نقل و انتقال بیش از 9 میلیون دلار به اسپانیایی باشگاه سویا برای هرناندز, 31, که به نظر می رسد برخی از تبدیل شدن به MLS بالاترین پرداخت بازیکن. بازیکنان در انجمن آزاد خواهد شد حقوق و دستمزد ارقام تا اواخر بهار اما هرناندز ارقام به کسب حداقل 6 میلیون دلار.

با وجود هرناندز محبوبیت: “من فکر می کنم این شروع می شود با خوب بودن در این زمینه” کهکشان مدیر کل دنیس te Kloese گفت. “او متناسب. او نشان دهنده بسیاری از ارزش ها و روح مردم مکزیک که در اینجا زندگی می کنند. آنها درک یک بازیکن خوب است و او یک بازیکن خوب است.”

خرید شیپور خاموشی عمیق به فرهنگ این منطقه.

کهکشان خوش آمدید, ویدیو های گرم صحنه از لس آنجلس مکزیکی جامعه آمریکا به پایان می رسد با این: “او یکی از ما است.”

پس از اعلام امضای کهکشان گفت: آن را فروخته است حدود 1000 نجومی بلیط, افزایش پایه 11000. این تیم به طور متوسط 23,205 فصل گذشته در 25,500-ظرفیت محل برگزاری 15 مایلی جنوب مرکز شهر.

از Jan. 8 زمانی که گزارش مذاکرات ظاهر به Jan. 24 روز پس از مقدماتی کنفرانس خبری گلکسی جدولها 12,300 آنلاین و پخش اخبار مراجع ارتباط او را به نام تجاری خود را. این تیم گفت که معادل $323 میلیون دلار تبلیغات رایگان.

صدها نفر از طرفداران آب گرفتگی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس برای خود Jan. 23 ورود.

روز شنبه در ورزشگاه donned سبز مکزیکی تیم ملی کشباف با “پالاس” و شماره 14 در پشت. دیگران donned جدید Galaxy نیوجرسی با نام خود و شماره.

(“Chicharito” ترجمه به “کمی نخود.” پدرش سابق تیم ملی هافبک بود “Chicharo” یا نخود به دلیل چشم سبز.)

سی و طرفداران پرداخت 500 دلار در هر کدام به دیدار هرناندز, دریافت امضا نیوجرسی و ژست برای عکس. درآمد حاصل رفت و به کهکشان بنیاد خیریه.

هرناندز گفت: او قدردانی آنچه که او به معنای به مکزیک جامعه آمریکا.

“اگر شما در حال کار و یا شما به اینجا می آیند برای به دست آوردن یک زندگی بهتر, شما می دانید این است که [بزرگ] شهرستان با مکزیکی,” او گفت: در نزدیک به کامل به زبان انگلیسی. “شما لازم نیست به یک ورزشکار و یا یک وکیل. شما می دانید اتصال این شهرستان به ویژه در این کشور با مکزیک. ما همسایه هستند. آن است که رفتن به نگه داشتن در حال رشد است.”

هرناندز می پیوندد یکی دیگر از شناخته شده مکزیکی, بازیکن, هافبک جاناتان دوس سانتوس که وارد در ماه جولای 2017. این کهکشان همچنین استخدام چندین نفر دیگر با ریشه.

بیش از آن تاریخ این باشگاه نیز به ارمغان آورده است در مکزیک ستاره خورخه کامپوس, لوئیس هرناندز, کارلوس ارموسییو ٬ سونورا و دوس سانتوس برادر Giovani.

این Chicharito امضای کمک خواهد کرد که کهکشان رقابت — در و خارج از زمین با رقیب لس آنجلس FC, که, مکزیکی, رو به جلو, کارلوس ولا, انتخاب شد, لیگ MVP فصل گذشته پس از به ثمر رساندن یک MLS-رکورد 34 گل.

هرناندز روابط به جامعه شد اولین گام برای Galaxy.

“و در حال حاضر او نیاز به نمره چند اهداف” te Kloese گفت: لبخند زدن. “او همیشه گل چند اهداف است. بنابراین من فکر می کنم او می خواهد نمره چند اهداف در اینجا نیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im