جارد کوشنر قرار دادن یک چاقو ‘نتانیاهو ‘ بازگشت’ بیش از الحاق تاخیر می گوید اسرائیل مهاجر رهبر

جزوه ایسنا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می لرزد دست با ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر در طول جلسه خود را در بیت المقدس در مه 30 2019.

اورشلیم — حزب بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل شده اند به طور فزاینده ای نا امید در کاخ سفید پوش بک و طرح بلافاصله به ضمیمه شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی به عنوان پیش بینی در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح با خشم متمرکز به ویژه در انتخابات ریاست جمهوری مشاور Jared کوشنر.

رسانه های اسرائیل به طور گسترده گزارش شده grumblings در میان کلید نتانیاهو حامیان با دیوید Elhayani رئیس قدرتمند Yesha شورای اسلامی که نظارت بر بیش از 150 شهرک singling کردن کوشنر برای خیانت نتانیاهو و نه صادق بودن با او.

“کوشنر در زمان چاقو قرار داده و آن را در نتانیاهو بازگشت,” او گفت: واشنگتن پست. “کوشنر گمراه نخست وزیر, او گمراه همه. او می دانست که برای یک مدت زمان طولانی است که نتانیاهو می خواست به اعلام حاکمیت بر دره اردن و شمال دریای مرده — او گفت: آن را چند بار در طول سال گذشته — آقایان فقط نمی کنند در این راه.”

Elhayani که در سفر به واشنگتن در هفته گذشته برای طرح کاخ سفید رونمایی گفت که با قرار دادن وقفه در الحاق این شهرک کوشنر می تواند هزینه نتانیاهو در مارس 2 انتخابات است.

اسرائیل است که در مورد به شرکت در یک اقدام بی سابقه انتخابات در کمتر از یک سال با نتانیاهو مبارزه با تلخی برای آینده سیاسی خود حتی به عنوان او در حبس جنایی کیفرخواست و احتمالا بسیار عمومی محاکمه.

[در کرانه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اعتبار مهاجران’ رویاها و خرد به امید فلسطینی ها]

ساعت بعد از ایستادن شانه به شانه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید سه شنبه گذشته که این طرح به طور رسمی منتشر شد نتانیاهو به خبرنگاران گفت که او برنامه ریزی شده به آوردن رای در الحاق قبل از کابینه خود را در روز. در همان زمان سفیر ایالات متحده دیوید فریدمن به خبرنگاران گفت: که روز و زمان بود تا به اسرائیل است.

“اگر اسرائیلی ها اعمال قانون اسرائیل به شهرک سازی و خاک اختصاص داده شده به اسرائیل تحت طرح … سپس ما را به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت” او گفت:.

Elhayani گفت که زمانی که او در دیدار با نتانیاهو در واشنگتن, نخست وزیر بود بسیار هیجان زده گفت: “این یک زمان تاریخی.”

Elhayani و دیگر مهاجر رهبران نیز در دیدار با یک مقام ارشد آمریکایی در واشنگتن که به آنها گفت که اگر فلسطینی ها را قبول نمی کند این طرح ظرف 48 ساعت پس از آن اسرائیل اجازه داده می شود به اعلام حاکمیت بر 30 درصد از کرانه باختری است.

“اما چیزی اتفاق افتاده است که پس از تغییر آنها ذهن خود را گفت:” Elhayani.

کوشنر در مصاحبه ها و گزارش در گفتگو با مقامات اسرائیلی قرار دادن ترمز در و گفت که این حرکت باید صبر کنید در یک دولت جدید تشکیل شود و پس از ماه آینده رای بدهند.

برای سفیر یک روز بعد رفت و برگشت خود را زودتر نظرات, گفت: این امر نیاز به هماهنگی با یک مشترک آمریکایی-اسرائیلی کمیته. تحلیلگران سرزنش نتانیاهو برای پریدن تفنگ در پاسخ به فشار از حل و فصل گروه خود و وزیر دفاع را به تصویب الحاق اندازه گیری بلافاصله.

یک مقام ارشد اسرائیلی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث درباره این موضوع در عمق بیشتر گفت که نتانیاهو در حال جریان خبرنگاران در واشنگتن است که او را در بالا بردن الحاق موضوع در آینده کابینه اسرائیل جلسه اما تا کنون هیچ جلسه هیئت دولت برگزار شده است پس از بازگشت در روز جمعه.

این مقام گفت شده اند وجود دارد بحث و گفتگو با دولت ایالات متحده پس از سال 2017 در موضوع الحاق و نخست وزیر می خواستم به حرکت رو به جلو با دولت را پشتیبانی می کند.

تماس برای پاسخ یک سخنگوی سفارت ایالات متحده در اورشلیم گفت: “ما نمی دیدگاهها داخلی بحث.”

رهبری فلسطینی ها را رد کرده است این طرح را-از-دست به ضرب مغرضانه در اسرائیل به نفع. و نشانه هایی است که برخی از اسرائیل همسایگان عربی را در حمایت و یا حداقل بی طرف باقی می ماند, شد, ضعیف, هنگامی که وزرای خارجه در اتحادیه عرب رای دادند به اتفاق آرا از شنبه تا آن را رد کند.

در حال حاضر برنامه برای اسرائیل الحاق طرح های در حال رشد بیشتر نامشخص آینده مدتها در انتظار طرح صلح بود که نقاشی به عنوان یک لحظه پیروزی و سیاسی افزایش برای نتانیاهو به نظر می رسد در شک و تردید.

جناح راست رهبران که سر یک کلید جلوگیری از حمایت از نخست وزیر خواست کرده است که نتانیاهو در حال حاضر عمل خود را در بلند مدت هدف از الحاق تمام شهرک های خال خال در سراسر یک سوم از بانک غرب و دیگر نقاط این سرزمین به عنوان تعریف شده توسط برنامه.

Elhayani گفت: این مهم به جلو حرکت کند با این بخش از طرح قبل از انتخابات چون در غیر این صورت این روند خواهد بود آهسته توسط در حال حاضر ناکارآمد نظام سیاسی و یا حتی بدتر.

اگر نتایج در نتانیاهو به نفع پس از ماه آینده رأی پس از آن روند خواهد بود موفق توسط نتانیاهو از رقیب سیاسی Benny Gantz سر از میانه آبی و سفید ،

Gantz که همچنین در سفر خود به واشنگتن به جریان توسط رئیس جمهور در مورد طرح صلح هفته گذشته گفت که او برنامه ریزی شده به همراه تمام پیشنهاد به پارلمان اسرائیل کنست برای تصویب.

اگر که اتفاق می افتد گفت: Elhayani این طرح به احتمال زیاد خواهد بود nixed توسط قانونگذاران چرا که در حالی که آن را greenlights الحاق آن را نیز اجازه می دهد تا برای پتانسیل یک دولت فلسطینی در 70 درصد از خاک است.

ادامه مطلب

اسرائیل سراسیمه به سرمایه گذاری در طرح صلح به فلسطینی ها ابراز خشم

مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح انتظار می رود به ارائه فلسطینی مشروط استقلال

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات