ژاپن اجتماعی فاصله کاهش است به عنوان coronavirus نگرانی سهولت. بیش از حد به زودی ؟

Koji Sasahara AP

بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک قدم زدن در زیر شکوفه های گیلاس در پارک اوئنو در توکیو در روز سه شنبه.

توکیو — این بود که اگر پایتخت ژاپن شد و در مجموع گریبانگیر با یک شکل از بهار تب. خورشید درخشان, شکوفه های گیلاس شد گل و سرمایه به نظر می رسید همه در یک بار تصمیم می گیرید آن را به حال به حال به اندازه کافی اجتماعی فاصله.

دو ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس در اینجا و پارک آخر هفته گذشته شد کامل در توکیو با تجمع مردم برای دیدن شکوفه های گیلاس. معابد بسته بندی شده بودند با کسانی که به دنبال نعمت برای بهار و کافه ها و رستوران ها پر شد.

درست در شمال توکیو هنرهای رزمی رویداد جذب حدود 6,500 افرادی که بسته بندی شده به Saitama Super Arena در روز یکشنبه با وجود محلی فرماندار درخواست برای خویشتن داری. در روز شنبه بیش از 50 ، 000 جمع آوری شده در سندای در شمال توکیو برای دیدن المپیک شعله تازه وارد از یونان سوزش در یک دیگ طلایی.

ژاپن بود که تا کنون dodged بدترین بیماری همه گیر اما آخر هفته گذشته پایتخت اثبات شد از آنچه که بسیاری از کارشناسان به مدت طولانی هشدار داد: ممکن است مردم قرار داده تا با اجتماعی فاصله چند هفته اما آنها در نهایت تایر باقی مانده در داخل و تصرف در کوچکترین قطعه از اخبار خوب به عنوان بهانه ای برای سرمایه گذاری دوباره.

آن را به خوبی جواب نمی دهد برای این ایده است که اروپا و ایالات متحده قادر خواهد بود برای حفظ اجتماعی فاصله ماه در پایان به مبارزه با رمان کروناویروس که باعث بیماری covid-19.

“من بسیار نگران هستم در مورد خوشنودی و خستگی گفت:” Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه. “مردم نمی تواند ایستاده باقی مانده در یک محدود شیوه زندگی برای یک زمان طولانی.”

ژاپن بوده است گیج کننده دورافتاده در coronavirus بیماری همه گیر.

با وجود محدود تست در اوایل هفته از شیوع و آب و هوای سرد مناسب برای گسترش عفونت تنفسی در این کشور خودداری کرده است که این نوع از رشد انفجاری در عفونت دیده در کره جنوبی و اروپا و ایالات متحده است.

ژاپن اضافه شده 38 موارد جدید در روز دوشنبه در آوردن شماره از تایید عفونت به 1,140 با 42 و میر و نه از جمله موارد از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر در سواحل ژاپن برای هفته ها در ماه فوریه با صدها نفر از افراد آلوده شدهاند.

این معنا در اینجا این است که ژاپن dodged یک گلوله یا شانس و یا قضاوت اما کارشناسان هشدار می دهند که این کشور شکست ناپذیر نیست.

“من عمیقا در مورد وضعیت فعلی در ژاپن گفت:” Hitoshi Oshitani یک ویروس شناسی استاد در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی و عضو دولت کارشناس مشاوره پنل.

“در حال حاضر موج اول است که تقریبا تحت کنترل است . . . اما موج دوم در حال حاضر آغاز شده است,” او گفت:. “این است که احتمالا رفتن به بسیار بدتر و ما در حال رفتن به باید بیشتر شیوع و برخی از آنها بزرگ شود.”

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

برخی از منتقدان می گویند ژاپن شده است عمدا دفن سر خود را در شن و ماسه یا برای محافظت از اقتصاد خود را از آسیب رساندن به خاموش کردن و یا در نهایت ناموفق پیشنهاد برای کاهش احتمال المپیک به تعویق افتادن یا لغو.

در روز سه شنبه کمیته بین المللی المپیک موافقت با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برای به تعویق انداختن بازی های المپیک و پارالمپیک. قبلا برنامه ریزی شده برای شروع در ماه ژوئیه, سازمان, امید به مرحله این بازی در تابستان از 2021.

اما با سهمیه بندی آزمون تنها به افراد مبتلا به تب طولانی مدت و جدی تر علائم آنها استدلال می کنند دولت undercounted تعدادی از عفونت و آرام کشور به یک از امنیت کاذب.

“دولت داده است تصویر خوش بینانه, همه, همراه, و به طوری که مردم نمی باید یک تصویر از این که ترسناک” گفت: Masahiro کامی مدیر اجرایی در حکومت پزشکی موسسه تحقیقات است که خواستار به صورت گسترده تر تست. “این طبیعی اگر شما فقط اعداد است.”

اما Oshitani و ایواتا می گویند دولت شده است عاقلانه به تمرکز منابع خود را در آن تست قابلیت در افراد با جدی تر و علائم که به آن نیاز دارد به اعتصاب تعادل بین اقدامات سخت و پایدار هستند.

هر منطقه ایواتا می گوید: نیاز به تصمیم خود را در مورد نحوه دقیق در اعمال اجتماعی فاصله اقدامات بسته به آن caseload — به دلیل کنترل دقیق نمی تواند برای همیشه پایدار و باید محفوظ است برای زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است. بسیاری از مردم در خانه بمانند آخر هفته گذشته در شهرهای اوزاکا و کوبه که در آن نرخ ابتلا به عفونت شده اند نوردی, او گفت:.

اما این بهانه ای نیست آنچه اتفاق افتاده در توکیو سایتاما و سندای آخر هفته گذشته منتقدان می گویند.

جائه C. هنگ

AP

تماشاگران گرفتن عکس از مشعل المپیک طی مراسمی در شهر فوکوشیما ژاپن در روز سه شنبه.

آنها افسوس از فقدان رهبری از آبه که شخصا انجام می شود کمی به درایو خانه اهمیت اجتماعی فاصله و اغلب به نظر می رسد به دست گرفته اند و عقب-صندلی نقش به وزیر بهداشت Katsunobu کاتو.

“این شرایط مانند این که آبه پا نیست گفت: Jeff کینگستون یک استاد در دانشگاه ژاپن است. “این یک وضعیت آشنا است در طول این بحران که در آن Abe شده است [گم شده در عمل].”

در توکیو برخی از مردم در حال کار از خانه اما رفت و آمد قطار باقی می ماند بسته بندی شده در ساعت عجله. کامی نگران است که دولت به نظر می رسد قرار دادن اقتصاد جلوتر از سلامت.

آیا ژاپنی عادات — پوشیدن ماسک و رکوع به جای تکان دادن دست باید کمک کند این بیماری همه گیر را گسترش باقی می ماند یک سوال باز است.

اما عادات خوب نمی محافظت از ژاپن اگر خوشنودی مجموعه به خصوص با موج جدیدی از افراد آلوده از ورود به کشور از اروپا و ایالات متحده ،

Oshitani گفت که او انتظار دارد دولت برای پایین آمدن بیشتر بصورتی پایدار و محکم در این هفته برای محدود کردن تعاملات اجتماعی به عنوان آن در حال حاضر می داند که چگونه خطرناک وضعیت تبدیل شده است.

“ما دشمن خوشبینی است” گفت: Kuni Miyake رئیس موسسه سیاست خارجی به نقل از رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت سخن گفتن در سخنرانی مراسم تحلیف خود را در سال 1933 که تنها “یک احمق خوش تواند انکار تاریک واقعیت از لحظه ای است.”

“من نمی خواهم به یک احمق خوش,” او گفت:. “من می خواهم به یک حکیم بدبین.”

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

ژاپنی, نخست وزیر می گوید کمیته بین المللی المپیک موافقت کرده است برای به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو

ژاپنی منطقه خود را راه اندازی coronavirus مبارزه است. آن را تبدیل به یک مدل برای عمل محلی است.

همه گیر مجله: زندگی خانوادگی در یوکوهاما در زمان coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de