ژاپن coronavirus پاسخ در کشتی کروز ‘کاملا ناکافی’ می گوید: متخصص بهداشت

Kyodo ایسنا

مسافران پیاده از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در فوریه. 19.

توکیو — یک متخصص بیماری های عفونی که برای بازدید از قرنطینه الماس شاهزاده تقبیح “هرج و مرج” و “ترسناک” شرایط کروز بوش که به coronavirus فرصت بیشتری به گسترش است.

Kentaro ایواتا, یک استاد از دانشگاه کوبه گفت: او در سمت چپ مشکل عدم وجود ویروس-کنترل پروتکل های مانند تعیین شده “مناطق قرمز” در کشتی است که در مستند در یک حوض در یوکوهاما برای بیش از دو هفته است.

“آن را به طور کامل پر هرج و مرج” Iwata گفت: در یک ویدیو یوتیوب پست شده در اواخر سه شنبه و پس از او صرف چند ساعت در کشتی به عنوان بخشی از یک تیم ارزیابی.

“من خیلی می ترسم از گرفتن covid-19 چون هیچ راهی به بگویید که در آن ویروس است که هیچ منطقه سبز هیچ منطقه قرمز — در همه جا می تواند این ویروس گفت:” در زبان انگلیسی, توصیف طبیعی عمل cordoning خاموش جداگانه آلوده و ویروس-مناطق آزاد. یکی دیگر از پورنو ژاپنی, مشاهده شد بیش از 1.3 میلیون بار.

http://www.washingtonpost.com/video/world/infectious-disease-specialist-condemns-chaotic-scary-conditions-on-diamond-princess/2020/02/19/b8ab1b20-5a4a-4ce7-9bac-ff1b7301b58e_video.html

برای دولت ژاپن آن را یکی دیگر از سوزش نقد از دست زدن به آن از شیوع بیماری از جمله آنچه منتقدان تماس تنبل پاسخ در اعمال کنترل مرز در اوایل این ماه و ramping تا ویروس تست.

در چند روز گذشته تعدادی از covid-19 موارد — حتی در خارج از قرنطینه الماس شاهزاده خانم — دارای بیشتر از دو برابر افزایش به 79 با بسیاری از موارد جدید نیست تعقیب به چین است.

مجبور است که مقامات بهداشت اذعان به این که “انتقال محلی” آغاز کرده و آن را در حال حاضر “غیر ممکن است” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

[بزرگترین سوال در مورد کوروناویروس]

این ویروس قرار داده سیاستمداران در دفاعی در سراسر جهان به عنوان آنها در تلاش برای واکنش نشان می دهند به سرعت در حال تکامل تهدید — با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و دولت او آخرین به احساس گرما.

در اینجا انتقاد پژواک که وارد در این کشور طی سال 2011 فوکوشیما, فاجعه هسته ای — بی میلی به اعتراف مقیاس مشکل عدم شرکت در رهبری سیاسی و معروف محتاط بوروکراسی.

بنابراین ترس’

در الماس شاهزاده در ضمن حداقل 542 نفر پیدا شده است که این ویروس از 2,404 مردم آزمایش با نتایج هنوز در انتظار نهایی از 1300 تست.

چهار نفر کار بر روی و یا در اطراف کشتی در طول دوره قرنطینه نیز قرارداد ویروس: یک قرنطینه افسر وزارت بهداشت, رسمی, راننده آمبولانس و پزشکی کارمند.

Charly Triballeau

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم با پوشیدن ماسک صورت پیاده توسط ساحل در یوکوهاما ژاپن در فوریه. 18.

دولت ژاپن اصرار قرنطینه یک موفقیت بود و شروع به اجازه دادن به شهروندان خود که مورد آزمایش منفی کردن کشتی شنبه ، آنها مجاز به حمل و نقل عمومی خانه.

اما واقعیت این است که دولت ایالات متحده تخلیه شهروندان خود را قبل از دوره قرنطینه به پایان رسید و موضوع را به آنها اضافی 14 روز حبس در ایالات متحده آمریکا بود اذعان که آن را به یک نمایش بسیار متفاوت است.

“من نگرانی عمیق شده است که ما اساسا محکوم [زبان] به عفونت به دلیل نزدیک محله که آنها در آن اقامت” گفت: Jennifer Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور. “و به چه منظور ما این کار ؟ به این دلیل است که ما در حال تلاش برای نگه داشتن این ویروس در خارج از کشور ؟ ژاپن در حال حاضر به محلی انتقال است.”

Iwata این متخصص بهداشت به نام کشتی عفونت-اقدامات کنترلی “کاملا ناکافی است.”

“بوروکرات بودند مسئول همه چیز” بدون یک حرفه ای کنترل عفونت متخصص در هیئت مدیره گفت.

“من تا به حال هرگز ترس از عفونت خودم برای ابولا, سارس, وبا, زیرا من می دانم که چگونه برای محافظت از خودم, چگونه برای محافظت از دیگران و چگونه کنترل عفونت باید گفت توصیف گذشته خود در آفریقا و با تیم های برخورد با سندرم حاد تنفسی (سارس) در اوایل 2000s.

“اما در داخل الماس شاهزاده,” او گفت: “من خیلی می ترسم.”

او پس از بازگشت به خانه اش در کوبه اما جدا شده خود را در یک اتاق برای ترس از آلوده کردن خانواده اش.

در پاسخ به ایواتا شکایت ژاپنی, رئیس دولت, سخنگوی Yoshihide Suga گفت: دولت بوده است “اجرای اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت به طور کامل.”

غرق شدن پشتیبانی

دو نظرسنجی منتشر شده جمعه در حمایت از “شینزو آبه” دولت در حال سقوط توسط 5 درصد و سطح قابل توجهی از نارضایتی از دولت را از دست داده و وقوع.

هزینه به ژاپن است و در حال حاضر تلاش های اقتصادی می تواند فاجعه بار در حالی که پیامدهای احتمالی برای بازی های المپیک تابستانی در توکیو تقریبا غیر قابل تصور است.

جدید کروناویروس منتقل شده است اما دولت در پاسخ آهسته بوده است و غلط بسیاری از کارشناسان می گویند.

[به عنوان ویروس گسترش بهداشت عمومی تصمیمات آمده به تمرکز]

در Jan. 23 ژاپن شروع به استفاده از مانیتور برای بررسی درجه حرارت از مسافران پرواز در از چین, اما آن را نمی شروع انکار ورود به مردم از هوبئی استان تا فوریه. 1 یک روز پس از دولت ایالات متحده آمریکا منع همه مسافران خارجی از چین است.

جائه C. هنگ

AP

توکیو 2020 پارالمپیک بنر آویزان در Tokyo metropolitan government building on Feb. 18.

پس از آن هزاران نفر از گردشگران از هوبئی تا به حال وارد کشور برخی از آوردن این ویروس با آنها.

منتقدان گفت: آبه به نظر می رسد حادثه برای جلوگیری از متخلف چین پیش از سفر رئیس جمهور چین برنامه ریزی شده برای ماه آوریل نسبت به مقابله با این مشکل سر در.

“دولت به نظر می رسد بی اندازه راضی هنگامی که آن را باید پیاده سازی معقول اقدامات متقابل و آماده شدن برای شیوع گفت:” جف کینگستون مدیر مطالعات انجام شده در دانشگاه ژاپن است.

Masahiro کامی مدیر اجرایی در حکومت پزشکی موسسه تحقیقاتی در توکیو گفت: این آشکار بود که ویروس پخش شد در ژاپن در اوایل فوریه. 4 پس از یک زوج تایلندی به خانه بازگشت با این بیماری پس از یک تعطیلات در ژاپن است.

[قبل از کروناویروس جدید, سفر به وسیلهی گسترش بیماری های دیگر. در اینجا 5 مورد.]

به جای تکیه بر کنترل مرز کامی استدلال می کند که وزارت بهداشت باید نقل مکان کرد و خیلی بیشتر به شدت به کار با شرکت های بخش خصوصی برای گسترش ویروس تست ظرفیت به جای تکیه بر وزارت خود سبب شیوع موسسه ملی بیماری های عفونی.

“این همه در مورد مدیریت ریسک در هزینه بزرگتر بحران خود گفت:” کویچی Nakano, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه سوفیا در توکیو.

سیاست های چین

در پاسخ وزیر خارجه Toshimitsu متگی گفت: ژاپن همواره اقدام در راستای تغییر وضعیت در چین و در نظر دارد “به ادامه مقابله با این وضعیت همه ما ممکن است.”

جدید “تهاجمی” استراتژی اعلام شده توسط ژاپن وزارت بهداشت در این هفته به رسمیت شناخته شده است که تغییر رویکرد مورد نیاز بود.

جائه C. هنگ

AP

مردم ماسک در حالی که قدم زدن در توکیو پیاده رو on Feb. 18.

تست کیت های عرضه شده توسط بخش خصوصی و شرکت ها در نهایت مورد استفاده قرار گیرد به گسترش تست به بیش از 3000 ارزیابی یک روز در حالی که تخت متخصص در بیمارستان ها خواهد بود محفوظ است برای موارد شدید تر به جای تلاش برای منزوی کردن مردم با علائم خفیف.

یک کمپین آموزش عمومی آغاز شده است و شهروندان هستند که دلسرد از حضور غیر ضروری تجمع جرم. توجه نیز باید تغییر در چگونه برای محافظت از ژاپنی بیش از 65 سال که یک چهارم از جمعیت ،

به جای محدود کردن آزمون به افرادی که نشان می دهد برخی از لینک به چین و یا دیگر فرد آلوده آزمون در حال حاضر در دسترس به هر کسی با علائم این بیماری یکی از دلایل برای پرش های اخیر در موارد.

“با بسیاری از در حال ظهور عفونت زمانی که آنها برای اولین بار به رسمیت شناخته شده وجود دارد بنابراین بسیاری از ناشناختهها” گفت: Jeffrey Duchin یک استاد پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن است. “شما تقریبا همیشه در یک وضعیت بدون برنده. اما شما باید واقعا خود را تنظیم تاکتیک ها و استراتژی های خود را به عنوان شما بروید.”

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مسافران کشتی کروز riled بیش از سفارش اضافه شده 2 هفته coronavirus قرنطینه در ایالات متحده

‘شغل’ به ‘کابوس’: ویروس نگرانی در میان الماس شاهزاده خانم خدمه

توکیو المپیک برگزار نگاه نگرانی به عنوان coronavirus پدیده بازی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>