ژاپن آبه چهره های نصب خشم بیش تعطیلی مدارس و عدم وجود ویروس تست

Charly Triballeau خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان بازدید از پشت بام منطقه مشاهده مشرف جدید توکیو ورزشگاه اصلی محل برگزاری 2020 توکیو بازی های المپیک در پایتخت ژاپن.

توکیو در ژاپن, از آن شده است یک مورد از دیدن هیچ ویروس شنیدن هیچ ویروس صحبت می کنند و هیچ ویروس.

یا بیشتر به نقطه, نمی, آزمون مردم برای رمان coronavirus و شاید بازی های المپیک هنوز هم می توانید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که در مواجهه با نصب خشم بیش از دولت خود را از دست داده و این بیماری همه گیر سوخت در این هفته با یک تصمیم ناگهانی به درخواست مدارس در ماه مارس است.

اما نیز وجود دارد که نا امیدی و خبري که پزشکان نمی توانند به سادگی بیماران تست شده برای ذات الریه-مانند ویروس یک مشکل که ممکن است باعث گسترده underreporting در موارد بیماری و می تواند تبدیل به نگرانی جهانی.

این یک تکرار عملکرد 2011 فوکوشیما, فاجعه هسته ای منتقدان می گویند. آنها نقطه به نخبگان سیاسی است که در واکنش به آسیب رساندن و یا شرم آور اخبار با دفن سر خود را در شن و ماسه sidelining انتقادی کارشناسان و سرکوب حقایق — در نهایت قبل از اینکه باعث آشکار فاجعه به در نظر گرفتن اقدامات شدید.

“به نظر می رسد مانند آبه است که به خطر انداختن منافع عمومی در محراب از بازی های المپیک است و مصمم به جلوگیری از سرفصل های افزایش شیوع گفت:” جف Kingston, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ژاپن است. “او shirked و تغییر مسئولیت در یک تنبل پاسخ به بحران است و سعی در پنهان کردن اخبار بد درست مثل آنها در دیکتاتوری.”

شاید بزرگترین مشکل بوده است عدم توانایی برای انجام آزمایشات ویروس و شکست به اندازه کافی گسترش این ظرفیت حتی دو ماه به این بیماری همه گیر انتقادات که همچنین شنیده شده است در ایالات متحده است.

این روزنامه آساهی گزارش شده در نمونه های بسیاری از بیمارانی که زد تب برای چند روز اما نمی تواند اخذ آزمون از جمله یک مرد در 60s بود که درجه حرارت بالا به مدت 12 روز متوالی و نیاز به اکسیژن استنشاقی اما هنوز هم نمی تواند تست شده است.

چنان گسترده است که مشکل تبدیل شده که ژاپن انجمن پزشکی با صدور بیانیه ای روز شنبه درخواست برای رسیدگی به مواردی که پزشک دستور آزمایش که آنها لازم تلقی می شود اما مراکز بهداشتی درمانی حاضر به انجام آنها.

ژاپن در ابتدا محدود آزمون به افرادی که تا به حال توسعه یافته علائم و تا به حال به چین سفر کرده بود و یا در حال آمدن به تماس نزدیک با فرد آلوده. اما آن را بعد از آن گسترش داد آزمون به افرادی که تا به حال تب به مدت چهار روز متوالی و یا دو روز اگر بیمار شد و افراد مسن و یا باردار است. بسیاری از کارشناسان می گویند که این قوانین بیش از حد سفت و سخت اما نه حتی احترام به دلیل به اندازه کافی وجود ندارد آزمایشات رمان کروناویروس که باعث بیماری به نام covid-19.

آزمون نیز به اندازه کافی حساس است و برخی از کارشناسان می گویند. آنها توجه داشته باشید که بسیاری سابق مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز که تست منفی در ژاپن در رفته بود آزمایش مثبت در ایالات متحده و استرالیا و هنگ کنگ و اسرائیل است.

Masahiro کامی یک دکتر و مدیر اجرایی حکومت پزشکی موسسه تحقیقاتی در توکیو گفت: مردم با علائم خفیف هستند و به سادگی نمی شود تست شده است.

“با توجه به این که ما برخی از 10 میلیون مورد از این بیماری در سال, من فکر می کنم وجود دارد احتمالا در حال حاضر حداقل صدها نفر از هزاران نفر در ژاپن,” او گفت:.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: مجلس او را به “بلوک سکندری” بیش از آزمایشات است. او گفت: ژاپن در حال حاضر قادر به انجام 3,800 آزمون در روز و در عین حال انجام تنها 900 روز در هفت روز از Feb. 18 تا 24. کره جنوبی در حال حاضر در حال انجام در مورد 10,000 آزمون در روز, یکی از دلایل آن را پیدا کرده است 2,022 موارد و ژاپن تنها 214.

بخشی از مشکل این است که ژاپن بر خلاف ایالات متحده و کره جنوبی و چین هیچ مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تمام قدرت است که به دقت محافظت شده توسط دفتر نخست وزیر و پس از آن توسط وزارت بهداشت, کار و رفاه که موسسه ملی بیماری های عفونی (NIID) بسیار کمتر است استقلال از مراکز کنترل بیماری ها در کشورهای دیگر.

که ساختار برگ سیاستمداران و بوروکرات های در حال اجرا را نشان می دهد به جای اینکه کارشناسان پزشکی. این NIID نیز غرق در مقیاس بحران بوروکرات اعتراف.

ژاپن تمایل به دفن خبر بد پرتاب شد به استارک امداد در هفته گذشته که منجر به بیماری های عفونی متخصص در ثبت به طور گسترده ای به تماشای ویدئو شکایت از ناکافی عفونت کنترل در هیئت مدیره قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

در عرض دو روز Kentaro ایواتا بود که مجبور به حذف این ویدئو از YouTube در صورت هماهنگ تلاش برای تضعیف ادعای خود و بی اعتبار کردن شخصیت خود را با یک مقام ارشد تماس او را “ماوریک” و “نه یک بازیکن تیم.”

سرسختانه اصرار دارد که ایواتا اشتباه بود و این که 14 روز قرنطینه در الماس شاهزاده خانم تا به حال شده است یک موفقیت ژاپن منتشر شد صدها نفر از مسافران به جمعیت عمومی و حاضر به حتی تست پزشکی که مشغول به کار در کشتی حتی اگر حداقل هشت مقامات یک پزشک و یک راننده آمبولانس بود و گرفتار این ویروس.

نصب جزر و مد از انتقاد و سقوط نظرسنجی اعداد ممکن است باعث آبه به سعی کنید به دست آوردن مجدد این طرح با درخواست مدارس به این هفته.

اما این تصمیم را میدزدد میلیون ها نفر از پدر و مادر و فرزندان این شانس را به شرکت در مراسم فارغ التحصیلی به عنوان سال تحصیلی به پایان می رسد در ماه مارس است. همچنین ایجاد سردرد برای پدر و مادر که کار و عدم مراقبت از گزینه های.

پخش عمومی NHK و Kyodo News agency گزارش داد که “شینزو آبه” درخواست کاشته “سردرگمی” و خشم.

Kyodo به نقل از یک مقام ارشد در وزارت آموزش و پرورش به عنوان حیرت زده با اعلام این خبر که ظاهرا آمد و بدون مشورت. حزب حاکم نماینده مجلس بیان شد که حزب باید اصرار آبه به عقب آن است.

در غرب ژاپن شهر کیوتو شهری آموزش و پرورش گفت: مدارس خواهد باز به صورت عادی در روز دوشنبه در حالی که تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه برای بقیه هفته خواهد بود ساخته شد.

عمده چیبا (ابهامزدایی) یک شهر در نزدیکی توکیو توییتی که مدرسه بسته شدن “می تواند منجر به یک شکست از جامعه است.”

روز جمعه آبه مجلس گفت که دولت او قصد دارد به فشار پیش رو با برنامه ریزی به مدارس. او برای درک و به نام یک کنفرانس خبری برای شنبه شب.

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در نزدیکی محل فاجعه هسته ای فوکوشیما یک خرد شهر و پراکنده زندگی

ژاپن coronavirus پاسخ در کشتی کروز ‘کاملا ناکافی’ می گوید: متخصص بهداشت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im