توکیو — یک کشتی جنگی رفتگان یکشنبه برای خاورمیانه برای اطمینان از ایمنی این کشور نفتکش در آبهای جایی که تنش بین آمریکا و ایران بسیار بالا است.

ناوشکن Takanami با برخی از 200 ملوانان چپ ژاپن اصلی پایگاه نیروی دریایی در یوکوسوکا در نزدیکی توکیو. وظیفه اصلی آن است که در درجه اول برای جمع آوری اطلاعات در خلیج عمان و در نزدیکی آب.

نخست وزیر شینزو آبه به نام آب “یک تاسیسات است که پشتیبانی از زندگی مردم ژاپن.” هزاران نفر از کشتی های ژاپنی رفت و آمد در این مسیر هر سال حمل و نقل 90 درصد از نفت این کشور عرضه کرد.

“ماموریت خود را از جمع آوری اطلاعات بسیار مهم که به طور مستقیم بر زندگی مردم” آبه گفت: نیروهای نظامی در یک سخنرانی تلویزیونی sendoff مراسم در یوکوسوکا.

ارسال کشتی های جنگی به مناطق نظامی تنش بسیار موضوع حساس در ژاپن به دلیل آن صلح پس از جنگ جهانی دوم قانون اساسی محدودیت استفاده از نیروی نظامی به شدت به دفاع از خود. آبه به تدریج گسترش ژاپن نقش نظامی پس از او در زمان کار در اواخر سال 2012.

بر اساس این طرح ویرانگر و برخی از 200 Maritime Self-Defense Force نیروهای نظامی ملحق خواهد شد یک جفت P-3C هواپیمای شناسایی است که عامل در همان منطقه از یک پایگاه در جیبوتی در شاخ آفریقا است.

این آبه انتظار می رود که دولت اجازه نیروهای نظامی برای محافظت از ژاپنی کشتی های تجاری در مورد خطر یک طرح است که در مواجه با مخالفت گروه های صلح طلب.

با وجود اینکه ایالات متحده متحد سربازان ژاپنی به بخشی از ایالات متحده و ائتلاف به رهبری حفاظت از میانه آبراه چون توکیو می خواهد برای حفظ بی طرفی در نظر گرفتن به ایران.

ژاپن که دارای روابط دوستانه با ایران به دنبال خدمت به عنوان یک میانجی بین تهران و واشنگتن و بازی در یک نقش بیشتری در بازگرداندن ثبات منطقه.

در ماه ژوئن یک عمل تانکر مورد حمله قرار گرفت در خلیج عمان است. واشنگتن گفت: ایران مسئول بود و خواست ژاپن برای پیوستن به رهبری ایالات متحده نظامی ابتکار.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات