Issei کاتو ایسنا

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تنظیم صورت ماسک به عنوان او می رسد به صحبت با رسانه ها در پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس در توکیو.

توکیو — ژاپن رمان coronavirus عفونت خروش و آن سیستم مراقبت های بهداشتی در آستانه سقوط دولت نخست وزیر شینزو آبه اضافه شده نگرانی: تصویر خود را.

اضطراری اقتصادی بسته امداد پرده برداری در هفته گذشته اختصاص داده شده $22 میلیون دلار برای وزارت امور خارجه “برای برطرف کردن برداشت های منفی از ژاپن مربوط به بیماری های عفونی” و برای تقویت ارتباطات در مورد وضعیت در ژاپن بیش از اینترنت و از طریق آن سفارتخانه.

هوش مصنوعی نیز مهار می شود برای نظارت بر رسانه های اجتماعی و ببینید چه می شود گفت: در مورد ژاپن در خارج از کشور. این را به وزارت امور خارجه یک شانس برای پاسخ به “اطلاعات غلط” به روزنامه Mainichi گزارش شده است.

بسیاری از کشورها در کنار پول بین المللی تصویر سازی اما ژاپن در آخرین حرکت اعتصاب بسیاری از منتقدان به عنوان به موقع به عنوان بخشی از شرایط اضطراری اقتصادی بسته امداد در این میان از یک بیماری همه گیر.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر]

این به طور معمول واکنش دفاعی از دولت “وسواس با آن تصویر های بین المللی گفت:” نانسی, برف, استاد دیپلماسی عمومی در کیوتو دانشگاه مطالعات خارجی.

“این دولت محافظه کار است که نمی را با مهربانی به هر گونه مخالفت در داخل و یا خارج,” او گفت:. “راه حل آنها این است که همیشه این ساده ‘اجازه دهید مقداری پول کنار,’ چرا که به نظر می رسد کمتر دلهره آور تر از دست زدن به این وضعیت واقعی است.”

انتقاد در ابتدا محور در ژاپن دست زدن به عفونت در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در ماه فوریه است.

یوجین Hoshiko

AP

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده در نزدیکی یک فروشگاه در توکیو شامل یک شعار برای شستن دست.

مسافران و خدمه بیمار در خود صدها و حداقل 12 سالگی درگذشت. منجر به بیماری های عفونی, متخصص, کوبه دانشگاه Kentaro ایواتا با انتقاد از عدم کنترل عفونت در هیئت مدیره. اما دولت ژاپن در پاسخ با لجبازی امتناع به آن اعتراف کرده و سنن و شیوع.

ایواتا دولت مدعی شد ماوریک که به اشتباه, شرایط هیئت مدیره و تحت فشار او را به rescinding شکایت خود.

صدها نفر از مسافران شد و پس از آن اجازه رفتن به خانه بدون هرگونه قرنطینه در حالی که سلامت کارگران که تا به حال کمک کردن در هیئت مدیره بودند حاضر coronavirus آزمون حتی پس از چندین بیمار.

دور دیگری از انتقاد به دنبال هنگامی که آن را به نظر می رسد آبه دولت ممکن است کم اهمیت جلوه دادن شدت از شیوع کروناویروس در نهایت تلاش ناموفق برای جلوگیری از به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو.

اما از آن است که “شینزو آبه” اخیر دست زدن به از شیوع کروناویروس در ژاپن است که واقعا آسیب شهرت خود را در خانه.

[بیل گیتس تماس مغلوب ساختن پیشی جستن که بودجه بلوک ‘به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل’]

با وجود تجدید نظر عاطفی از رهبران ژاپن جامعه پزشکی از کارشناسان مستقل و رهبران منطقه ای آبه dithered برای هفته ها قبل از اینکه در نهایت اعلام نسبی وضعیت اضطراری بیش از هفت کشور 47 استان در هفته گذشته است.

دولت او پس از آن مبارزه با توکیو شهری فرماندار به تاخیر و رقیق یک درخواست برای کسب و کار نزدیک است. مقامات دولتی, Asahi, روزنامه, گزارش, عصبانیت احضار فروشگاه کارفرمایان به آنها بگویید به لغو تصمیم به بستن درهای خود را.

این همه آن است که به طور گسترده ای به عهده گرفت آمد به نام حفاظت Abenomics و نخست وزیر را ناامید نفس زندگی در ژاپن را بلند کند اقتصاد است.

آبه وسواس با اقتصاد و بازار سهام نبرد او با رهبران منطقه ای و ایمان خود را نرم و صاف روابط عمومی اعتصاب شباهت های بسیاری به او نزدیک ترین دوست در جهان, مرحله, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

نظر سنجی ها نشان می دهد سه چهارم از مردم احساس آبه خیلی دیر شده بود, به اعلام حالت اضطراری و به طور کلی تصویب امتیاز نیز کاهش یافته است.

آخر هفته گذشته آبه تصادفا به یک ویروسی دور از انتقاد زمانی که او در توییتی تصویری از خود را نشسته در اتاق نشیمن, نوازش سگ خود را و nonchalantly جرعه جرعه چای در تلاش برای تقویت دولت “ماندن صفحه اصلی” پیام.

در سرفصل روزنامه ها و توییت آبه بود نسبت به لویی شانزدهم یک uncaring و خارج از لمس رهبر با درک کمی از درد و رنج مردم عادی در خارج از “کاخ.”

اما خارجی انتقاد به نظر می رسد به خصوص نیش زده.

ژاپن جهانی روابط عمومی بودجه به شدت افزایش یافته است پس از آبه به عنوان نخست وزیر در سال 2012 در تلاش برای تقویت ژاپن شهرت به عنوان یک متحد قابل اعتماد ایالات متحده آمریکا و به عنوان یک رهبر حزب دموکرات در آسیا به ضد استبدادی چین است. اما پول نیز صرف تلاش برای ماست مالی کردن ژاپن در زمان جنگ گذشته منتقدان می گویند.

سخنگوی وزارت امور خارجه Masato Otaka گفت: پول جدید “خواهد شد مورد استفاده برای ترویج درک دقیق از ژاپن و ژاپن سیاست در رابطه با covid-19.”

آن را شامل خواهد شد چگونه می توان در اجرای بازی های المپیک و پارالمپیک در حال حاضر برنامه ریزی شده برگزار می شود در سال 2021 است و به احتمال زیاد شامل فیلم ها و تبلیغات او در یک ایمیل.

برف می گوید آبه احاطه شده است خود را با “بله مردم” تقریبا همه مردان را تضعیف کرده است ژاپن دموکراسی — و پاسخ آن به coronavirus بحران — توسط خفقان مخالفت به جای تشویق طیف گسترده ای از دیدگاه ها.

حداقل روابط عمومی تلاش می نابجا و اولویت های دیگر منتقدان می گویند.

“واقعیت این است که وزارت امور خارجه است به هدر رفتن پول مالیات دهندگان شامل طاعون خارجی انتقاد نشان دهنده یک دولت است که این رفتار بیشتر به عنوان یک روابط عمومی بحران از یک بیماری همه گیر” گفت: Jeff کینگستون مدیر مطالعات انجام شده در دانشگاه ژاپن است.

“آن را باید با استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله بهتر با شیوع بیماری از ماساژ خارجی برداشت,” او اضافه شده است. “تلاش باید تمرکز حاوی شیوع و درمان بیماران و کمک به همه کسانی که زندگی بوده است از خط خارج با این بیماری همه گیر به جای رفتن به جنگ با ژاپن منتقدان.”

ادامه مطلب

ژاپن مردد اضطراری اما “هیچ مستند’ نگه داشتن چشم خود را بر اقتصاد

کار از خانه گفتند. در ژاپن آن را نه چندان آسان است.

ژاپن اجتماعی فاصله کاهش است به عنوان coronavirus نگرانی سهولت. بیش از حد به زودی ؟

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات