ژاپن می گوید تعویق انداختن بازی های المپیک است “غیر قابل تصور” اما یکی توکیو 2020 عضو هیئت مدیره مخالف

روز چهارشنبه ژاپن در بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت: یک کمیته پارلمانی که لغو و یا به تعویق انداختن این بازی بود “غیر قابل تصور” اگر چه او گفت که کمیته بین المللی المپیک خواهد تصمیم نهایی.

حتی به عنوان coronavirus نگرانی کوه در سراسر جهان مقامات کمیته بین المللی المپیک شده اند و مصمم است که توکیو بازی ها برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان. کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را در نظر دارد و به دنبال مشاوره از سازمان بهداشت جهانی و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: سخنان لغو و به تعویق افتادن نمی شد حتی ذکر شده در یک هیئت اجرایی در جلسه هفته گذشته در لوزان ،

توکیو بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24.

“این تصمیم این است که: این بازی پیش بروید” سخنگوی کمیته بین المللی المپیک مارک آدامز گفت: در هفته گذشته. “که ساخته شده بود چند وقت پیش. ما هیچ دلیلی برای تغییر آن تصمیم گیری است. تمام توصیه ما در حال حاضر بازی در حال رفتن جلوتر از همه مقامات صالح.”

یک جفت از قانونگذاران ایالات متحده با ارسال نامه ای به کمیته بین المللی المپیک روز شنبه پژوهنده در مورد طرح خود را برای حفاظت از ورزشکاران طرفداران و حامیان و روزنامه نگاران در توکیو در این تابستان درخواست “شفاف و دقیق شرح پروتکل های در محل برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.” Sens. جری موران (R-Kan.) و ریچارد بلومنتال (D-Conn.) مطرح شده یک سری از سوالات به باخ, درخواست برای طرح های احتمالی اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان با هماهنگی سازمان مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی و اینکه آیا کمیته بین المللی المپیک در پاسخ طرح آماده شده در صورتی که کسی که قرارداد این بیماری در توکیو بازی.

“این رویداد عمومی به خصوص با در معرض جمعیت است که دارای یک توزیع گسترده ای از لحاظ جغرافیایی است که در مورد” سناتور نوشت. “اگر رفتار درستی در این سال بازی های المپیک در حال حاضر یک فرصت خطرناک برای COVID-19 به گسترش در سطح بی سابقه ای در سراسر جهان است.”

پیش از آن در روز توکیو 2020 المپیک رئیس Yoshiro موری گفت: تیم خود را نمی شد با توجه به تغییر برنامه بازی ها و ادعا تاکاهاشی کرده بود عذرخواهی کرد برای نظرات.

اما زودتر به حال کسانی که نظرات گزارش تاکاهاشی دو برابر کردن بر ترس خود را برای بازی های المپیک وقوع به عنوان برنامه ریزی شده گفتن Kyodo News که او را در نظر بگیرید پیشنهاد تعویق زمانی که توکیو 2020 کمیته برگزاری دیدار در پایان این ماه است. “در حقیقت ما نیاز به پاسخ بر این اساس,” او گفت:.

تاکاهاشی است یک صدا در نفوذ هیئت اجرایی. وجود 24 دیگران و او تنها کسی بود که علنا خواستار به تعویق افتادن.

کارشناسان می گویند یک تاخیر یک یا دو سال را در برخواهد داشت مشکلات لجستیکی از نظر جهانی در تقویم ورزشی را متناسب با ایالات متحده پخش که ارائه بسیاری از IOC بودجه و آزادتر تابستان برنامه.

آن را نیز ویران در این برنامه برای ورزشکاران که هدف قرار داده اند تابستان سال 2020 و زندگی خود را ساخته و آموزش برنامه در سراسر اوج رقابتی این سال است.

ایالات متحده شناگر کتی Ledecky که آمار و ارقام به یکی از بزرگترین ستاره های آمریکایی در توکیو گفت که او شده است به شرح زیر coronavirus سرفصل های نزدیک و سخت کوش باقی مانده در مورد شستن دست و محدود کردن او بازدیدکننده داشته است به مکان های شلوغ. او آموزش در دانشگاه استنفورد است که لغو کلاس های حضوری باقی مانده از چهارم نقل مکان کرد و تمام آموزش آنلاین.

“از نظر چگونگی تاثیر آن بر زن و شوهر بعد از ماه, ما همه آماده خواهم همه چیز را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده” Ledecky در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “من اعتماد USOPC, ایالات متحده آمریکا شنا و بالاتر از همه آنها — کمیته بین المللی المپیک, CDC, سازمان بهداشت جهانی به تصمیم گیری درست. ما فقط هدایت خود را دنبال کنید و انعطاف پذیر باشید اگر ما نیاز به.”

Maese گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net