ژاپن شل کشتی کروز قرنطینه برای سالمندان نگرانی از گسترش ویروس

جائه C. هنگ AP

یک مرد ماهی پشت قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در روز پنج شنبه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

یوکوهاما ژاپن — ژاپن اعلام کرد یک طرح جدید روز شنبه به تدریج آزمون مسافران در هیئت مدیره زده الماس شاهزاده جدید کروناویروس و اجازه می دهد برخی از به پیاده قبل از پایان دوره قرنطینه به عنوان ترس افزایش یابد که این ویروس هنوز هم ممکن است گردش در هیئت مدیره کشتی کروز.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: 44 بیشتر مردم در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در قرنطینه بوش کروز آوردن به 218 کل به این ویروس از جمله 21 خدمه.

در ساحل ژاپن اعلام کرد: مرگ برای اولین بار از coronavirus یک زن در 80s در استان کاناگاوا همان منطقه خارج توکیو که در آن کشتی لنگر انداخت و سه مورد از این ویروس یک راننده تاکسی در توکیو یک مرد را در 20s خود را در چیبا در نزدیکی توکیو و یک دکتر در شرق کشور.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: رهبران چین لرزش سیاسی در صفوف به عنوان coronavirus موارد نزدیک به 60,000]

که اخبار را بیشتر فشار بر ژاپن توانایی محدود برای تست افراد این ویروس را در برخواهد داشت برخی از پرسش های دشوار که در آن به تمرکز بر منابع محدود است.

در حال حاضر وجود دارد این است که تمرکز جدید بر مردم شدن الماس شاهزاده خانم پس از یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم به این ویروس است که موجب ترس آن را هنوز هم می تواند به نوعی در هیئت مدیره احتمالا از طریق خدمه که آماده و ارائه وعده های غذایی.

در میان نصب, انتقاد, دولت ژاپن تغییر دوره در روز پنج شنبه اعلام کرد که این امر آغاز یک مرحله به مرحله برنامه تست که در آن مسافران که هیچ اثری از این ویروس به تدریج اجازه داده می شود به پیاده قبل از قرنطینه به پایان می رسد در فوریه. 19 در یک صورت داوطلبانه است.

کاتو گفت: این برنامه آغاز خواهد شد با بیشترین پزشکی آسیب پذیر مردم بیش از 200 نفر در 80s در هیئت مدیره و کسانی که با مشکلات سلامتی قرار داده است که آنها را در معرض. اولویت نیز با توجه به مردم با محیط داخل پنجره کابین در حالی که به تدریج گسترش محدوده سنی evacuees.

جائه C. هنگ

AP

یک گارد امنیتی می ایستد در نزدیکی قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز پنج شنبه, فوریه. 13, 2020.

آنها خواهد بود به قرنطینه مرکز با فرد اتاق و حمام و سرویس بهداشتی, اما هیچ کلینیک های پزشکی در سایت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در نامه ای نوشت: فرستاده آمریکا به مسافران در هیئت مدیره.

“لطفا توجه داشته باشید این فرایند زمان می برد و هر کس ممکن است ارائه فرصت برای پیاده قبل از پایان دوره قرنطینه,” CDC معاون مدیر آن Schuchat نوشت. “ما درک می کنیم این است که فوق العاده موقعیت استرس زا است. ما قدردانی خود را درک و صبر به عنوان مسافر در حال آزمایش و حرکات خود را بر اساس آن برنامه ریزی.”

[قرنطینه مسافران در کشتی کروز در حال از جان گذشته برای فرار از coronavirus]

ملانی Haering, 58 و جان 63 از شهر یوتا در ایالت یوتا مورد نیاز تمام ذخایر خود را از صبر و هنگامی که او آمد با تب بالا در روز دوشنبه.

با متوسط تیراندازی به عنوان بالا به عنوان 39.8 سانتیگراد (103.6 فارنهایت) آنها تا به حال به صبر کنید تا زمانی که روز سه شنبه در 5 p. m. برای پزشکان می رسند و تا دوشنبه صبح او را به بیمارستان منتقل و در نهایت آزمایش ویروس.

Kazuhiro Nogi

خبرگزاری گتی ایماژ

الماس شاهزاده خانم کروز کشتی دیده می شود لنگر انداخته در بندر یوکوهاما در فوریه. 13, 2020.

جالب اینجاست که در آن تب فروکش کرده بود.

“او احساس فوق العاده او اشتها بازگشت,” او گفت:. “این روز صبح آنها را به نام او و به آنها گفت:” ما در حال آمدن به شما در حدود 20 دقیقه است و او به بیمارستان منتقل شد. بنابراین او بسته بندی شده کیسه ای — او واقعا نمی خواهم برای رفتن به خاطر او احساس خیلی خوب است.

در دو روز جان Haering را پیدا خواهد کرد اگر او coronavirus. ملانی می گوید او خواسته است به آزمایش می شود اما نمی دانم اگر و هنگامی که این اتفاق خواهد افتاد — تا حدودی به این دلیل او در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی با پزشکان صحبت کردن ،

هنوز هم او است که نگه داشتن یک چشم انداز مثبت در مورد سفر خود را بخشی از شش ماه به بازنشستگی سفر است که در حال حاضر گرفته شده آنها را به سنگاپور و مالزی و اندونزی و تایلند است.

“واقعا این نبوده است که بد نیست,” او گفت:. “اگر این محاکمه من در زندگی این است که آسان است.”

[Coronavirus عفونت در الماس شاهزاده کشتی کروز تورم به 174]

تا کنون بیش از 30 درصد از 713 نفر که آزمایش شده اند برای ویروس یافت شده برای آلوده شده اند. که باعث می شود آن را از نظر آماری تقریبا مسلم است که بیشتر مردم در میان 2,666 مسافران و 1,045 خدمه ویروس.

در حالی که CDC و سازمان بهداشت جهانی باید مورد حمایت دولت ژاپن را از دست داده و چه چیزی بی سابقه است بحران بهداشتی, پرسش همچنان پرسید چرا توکیو حرکت نمی کند با سرعت بیشتری به آزمون مردم در هیئت مدیره و آنها را کشتی.

“من شخصا معتقدم که این [قرنطینه] اساسی نقض حقوق بشر و آن را بسیار مخاطره آمیز وضعیت بود گفت:” لورن Sauer, مدیر عملیات با دانشگاه جانز هاپکینز از بحرانی رویداد آمادگی و پاسخ (CEPAR). “بسیاری از مردم در کشتی که به طور بالقوه در حال حاضر در معرض خطر خود را ادامه می دهد هر دقیقه آنها را در کشتی.”

هنگ کنگ موفق به تست 1,800 خدمه در هیئت مدیره یکی دیگر از کشتی کروز جهان رویا فقط در چند روز و اجازه می دهد هر کس به پیاده اما ژاپن دارای ظرفیت محدود برای تست ویروس ها و رقابت مطالبات از سراسر کشور از 127 میلیون نفر, مقامات می گویند با 32 مورد تأیید از coronavirus در حال حاضر.

هفته گذشته یک مقام دولتی گفت: این کشور می تواند آزمون از 1000 نفر در روز در سراسر کشور. روز چهارشنبه نخست وزیر شینزو آبه صحبت از اجرای 300 تست در روز به قایق مسافران اما گفت که دولت با هدف افزایش این تعداد به 1000 تا زمان کشتی کروز را قرنطینه است تا مردم آزمایش می شود قبل از اینکه منتشر شد.

اما آزمون به طور کامل قابل اعتماد و نه آنها شده اند نوش دارو ،

شیوع بیماری نورو ویروس بسیار مسری معده, مشکلات نسبتا شایع در هیئت مدیره کشتی کروز — CDC را رگ بهداشت برنامه ثبت هشت سال گذشته در میان 10 ویروس شیوع بیماری در کشتی های کروز و عمل معمول است برای روشن شدن همه کشتی و سپس ضدعفونی آن گفت: David آهوجا, استاد دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت و دانشکده پزشکی.

“به دنبال در راه معمولی نورو ویروس شیوع خواهد بود به کار گرفته و آنها نمی خواهد نگه داشتن آنها را در کشتی آنها می توانید آنها را کشتی … به مطمئن شوید که آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض مداوم,” او گفت:. “من فکر می کنم این واقعا سخت است برای جلوگیری از ادامه انتقال در یک زمینه است که می خواهم. آن را ممکن ساخته اند حس بیشتری به عمل متفاوت در آغاز راه است.”

[به دام افتاده در ویروس-آمار کشتی کروز شوکه مسافران در تلاش برای نگه داشتن روح]

مسافران می گویند کاپیتان بارها به آنها اطمینان داد که گردش هوا در کابین خود تازه است و نه از بازیافت. اما خطر ابتلا به این ویروس در هیئت مدیره هنوز اذیت بسیاری از مردم که آیا با صحبت کردن به مردم در کشور همسایه کابین در سراسر بالکن راه رفتن گذشته آنها را در سفرهای گاه به گاه خارج از کابین خود برای ورزش و یا از طریق تحویل مواد غذایی و نوشیدنی.

Kim Kyung-Hoon

ایسنا

یک مسافر امواج ژاکت نسبت به یک زن در زمین به آنها برقراری ارتباط از طریق تلفن در بالکن یک کابین در کشتی کروز الماس شاهزاده به عنوان رگ مسافران همچنان به آزمایش می شود برای coronavirus Feb. 13, 2020.

اسپنسر Fehrenbacher 29 ساله محقق فولبرایت تحصیل در تیانجین دانشگاه مطالعات خارجی در چین می گوید که او در میان اولین گروه از 273 نفر تست شده برای ویروس — چرا که او تا به حال پایین آمدن با تب چند روز قبل از. عذاب آور چند روز صبر کنید در گرفت و با مسافران نیست خود را گفت: نتایج آزمون مگر اینکه آن خبر بد.

“واقعیت این بود که در هر نقطه که ما می تواند ‘دست کشیدن از عذاب” بر روی درب و ما می خواهم که یک ساعت به بسته بندی کردن و ترک” او گفت:.

اما بد گویی هرگز آمد و Fehrenbacher که خانواده مهاجرت از ایالات متحده به ونکوور کانادا در سال 2016 شد در نهایت قادر به این نتیجه تست منفی بود. مانند Haerings او در بر داشت راه برای نگه داشتن خود را مشغول در حالی که باقی مانده بیمار و ماندن مثبت است.

هنوز هم به عنوان تعدادی از بیمار خدمه صعود کرده است او تصمیم به گرفتن هر گونه شانس.

“Starting دیروز ما تصمیم گرفتیم که ما را نقره تحویل ما را از این پلاستیک کتری و ما در پر کردن آن با آب و ما آب و جوش و سپس ما چوب ما نقره در آن وجود دارد برای پنج به علاوه دقیقه به انجام همه چیز ما می توانیم اطمینان حاصل شود که آن را استریل,” او گفت:.

Fehrenbacher امیدوار است که او ممکن است دریافت کردن قایق قبل از Feb. 19 اما انتظار ندارد برای تخلیه شود پیش از این بسیاری از افراد مسن در هیئت مدیره.

“من فکر می کنم این کمی خودخواه به می خواهم به می گویند ‘من باید در مقابل این خط’ زمانی که شما می دانم که اگر من به پایان رسید تا قرارداد این, آن را می تواند ناخوشایند از چند هفته اما من خیلی بهتر چشم انداز از بسیاری از مسافران همکار در اینجا,” او گفت:.


برگر گزارش از واشنگتن و Kashiwagi از توکیو است.

ادامه مطلب

کشتی کروز coronavirus عفونت ها دو برابر بیش از کل برای هر کشور اما چین

‘شغل’ به ‘کابوس’: ویروس نگرانی در میان الماس شاهزاده خانم خدمه

زن گیر کروز توییت زنده در حالی که کشتی در roams در دریا در میان coronavirus نگرانی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>